„Greencredit“ apžvalgos – skundai compeuro.lv

SIA ”Greencredit” (Reg. Nr. 40103298741) yra greitųjų kreditų bendrovė, įsteigta 2010 m. birželio 9 d. „Greencredit“ savo veiklą pradėjo turėdama 426 tūkstančių eurų akcinį kapitalą. Pasak bendrovės, ji kol kas yra išdavusi daugiau nei 100 000 paskolų. „Greencredit“ taikymo sritis apima tik Latviją. Tačiau pastaraisiais metais įmonėje buvo nuosmukis ir finansinis nestabilumas. Naujausiais duomenimis, įmonės grynosios pajamos užima tik 97981 vietą tarp visų Latvijos bendrovių pagal šį rodiklį. Šis kreditorius yra Latvijos nebankinių skolintojų asociacijos (LNKA) narys. Tai reiškia, kad klientai gali pasitikėti šiuo skolintoju, nes „Greencredit“, kaip ir kiti asociacijos nariai, sutiko pasirašyti klientų chartiją ir Geros praktikos standartą ir laikytis šių sąlygų. Tai patvirtina ir LNKA ženklas „Atsakingas skolintojas“ įmonės tinklalapyje www.greencredit.lv. „Greencredit“ svetainė yra vieta, kur galite užsiregistruoti ir kreiptis dėl paskolos, gauti įmonės kontaktinę informaciją, gauti atsakymus į kelis klausimus, susijusius su paskola, taip pat sužinoti naudingos informacijos apie atsakingą skolinimąsi. Svetainės dizainas yra gana paprastas, bet labai lengvai matomas, o viską, ko jums reikia, yra pakankamai lengva rasti. Vienintelis svetainės trūkumas yra mažai informacijos apie patį „Greencredit“. Šiai greitųjų kreditų įmonei galite paskambinti šiuo adresu: 27255575 arba 67885575. Tai galima padaryti elektroniniu būdu, parašius el. Laišką adresu [email protected]. Bendrovės interneto svetainė suteikia galimybę susisiekti su konsultantu per internetinį pokalbį. Klientų aptarnavimo centras pateiks atsakymą įmonės darbo valandomis, tai yra darbo dienomis nuo 8.00–21.00 val., O savaitgaliais – nuo 10.00–18.00 val. „Greencredit“ neturi filialų, tačiau pagrindinė įmonės buveinė yra Rygoje, Zemitāna gatvėje 2B. Norint atlikti mokėjimus „Greencredit“, pinigus galima pervesti į 3 skirtingų Latvijos komercinių bankų – „Swedbank“, „Citadele“ ir DnB – sąskaitas. Pasirinkę savo banką, klientai gali išvengti tarpbankinių pervedimų mokesčių, o kiti klientai privalo atlikti pervedimus į „Greencredit Swedbank“ sąskaitą.

SIA „Greencredit“ siūlo trumpalaikius paskolos nuo 50 iki 425 eurų, grąžinant pinigus terminas nuo 5 iki 30 dienų. Pirmąją paskolą „Greencredit“ išduoda nuo 50 iki 200 eurų. Kiekvienos paskolos palūkanų norma apskaičiuojama atskirai, atsižvelgiant į paskolos dydį ir grąžinimo terminą. Nuolatiniams klientams „Greencredit“ siūlo lojalumo programos galimybę. Mokėdamas 3 kreditus be delsimo ir nereikalingų problemų, klientas gauna sidabro lygį ir 15% nuolaida komisiniai už kitą paskolą. Savo ruožtu, atlikus 6-ąjį pilną mokėjimą, lojalumo programa siūlo auksinį statuso lygį ir 30% nuolaida komisinis mokestis. Lojalumo programai taip pat tinka paskolos, kurios pratęsiamos, tačiau turi būti bent 100 eurų. Paskolos grąžinimo terminą galima pratęsti pasirinkus pratęsimo terminą įmonės tinklalapyje kliento profilyje ir sumokėjus atitinkamą komisinį mokestį. Kadangi tai greita paskola, pinigai pervedami „Swedbank“, „Citadele“ ir „DnB“ banko klientams per 15 minučių nuo prašymo apdorojimo momento, tačiau kitų bankų klientai turi laukti nuo vienos iki dviejų darbo dienų.

Kaip ir dauguma skolintojų, „Greencredit“ yra paskolos suteikimo sąlyga. Šios sąlygos yra labai svarbios norint gauti teigiamą atsakymą išnagrinėjus paskolos paraišką. Turite būti nuolatinis Latvijos Respublikos gyventojas nuo 21 iki 75 metų. Negali būti pavėluotų mokėjimų ar skolų. Būtina numatyti nuolatinį pajamų šaltinį, šiuo atveju oficialų darbą. Taip pat reikia aktyvaus mobiliojo telefono ryšio ir el. Pašto adreso, kad gautumėte naujausią įsipareigojimų informaciją. Registruodamiesi taip pat turite pateikti asmens duomenis, pasirinktą slaptažodį savo profiliui svetainėje ir informaciją apie asmeninius finansus.

Parašykite komentarą