Greitas „Centrelink“ paskolų grynaisiais pinigais patvirtinimas 24/7

Reikia skubių pinigų – skubios paskolos „Centrelink“ gavėjams – DHS


Ar galite užsiregistruoti „Centrelink“ paskolai gauti?

Jums gali būti įmanoma užsitikrinti „Centrelink“ skubių paskolų grynaisiais pinigais per VSD arba Žmogiškųjų paslaugų departamentą. Tiksliau, jums gali būti suteikta teisė gauti išankstinį mokamų išmokų mokėjimą.

„Centrelink“ paskolų pranašumai – kas gali imti išankstinį mokėjimą?


Deja, ne visi gali gauti avansinį mokėjimą. Tai, ar turite teisę į šią sąranką, priklausys nuo gaunamos išmokos tipo. Pvz., Galite kreiptis dėl išankstinio mokėjimo per „Centrelink“, jei bent paskutinius tris mėnesius gavote šias išmokas:

 • Nauja pradžia
 • Neįgaliųjų paramos pensija
 • Jaunimo pašalpa, teikiama ieškantiems darbo

Tuo tarpu jūs galite bet kada kreiptis dėl „Centrelink“ skubių paskolų grynaisiais pinigais, jei naudojatės šiomis lengvatomis:

 • Judumo pašalpa
 • Studentų jaunimo pašalpa
 • MOKYMAS

„Centrelink“ paskolos

Paskolos kvalifikacija – kas nėra kvalifikuotas saugoti „Centrelink“ mikrokredito?


Deja, ne kiekvienas „Centrelink“ gavėjas gali gauti skubią paskolą grynaisiais pinigais už gaunamas išmokas. Visada geriausia susisiekti tiesiogiai su „Centrelink“, kad tiksliai sužinotumėte, kokia yra jų politika šiais klausimais.

Turėkite omenyje, kad galite būti laikomi netinkamais išankstiniam mokėjimui, jei:

 • Šiuo metu esate skolingas Australijos federalinei vyriausybei
 • Jūs turite avansą daugiau nei prieš metus ir vis dar mokate už jį
 • Šiuo metu gyvenate šalyje
 • Laikoma, kad neturite galimybių sau leisti grąžinti paskolą per šešis mėnesius

Kiek man leidžiama skolintis, jei noriu išimti mikrokreditus, skirtus „Centrelink“ gavėjams?


Kiek yra didžiausia suma, kurią jums bus leista skolintis, priklausys nuo to, kokią Centrelink išmoką gausite. Jūsų dabartinė asmeninė ir finansinė padėtis taip pat gali turėti įtakos galutinei patvirtintai sumai. Būtinai patikrinkite savo finansus, kad žinotumėte savo finansinę padėtį.

Pavyzdžiui, jei šiuo metu gaunate jaunimo pašalpos išmokas, skirtas studentams, turite galimybę kreiptis dėl mažiausios 250 USD arba didžiausios 500 USD sumos.

Tačiau jei esate neįgaliųjų paramos pensijos gavėjas, tai, kiek jums bus paskirta, jei paimsite mikrokreditą, priklausys nuo gaunamos pensijos.

NILS – mikrokreditai „Centrelink“ gavėjams


„Centrelink“ gavėjai turėtų žinoti, kad yra būdų, kaip gauti kreditą net ir už „Centrelink“ ribų. Pavyzdžiui, galite pasinaudoti NILS arba paskolos be palūkanų sistema.

Šio tipo sąranka skirta ištiesti pagalbos ranką „Centrelink“ skolininkams. Kaip rodo schemos pavadinimas, ši paskola nėra susijusi su palūkanomis.

Atkreipkite dėmesį, kad NILS iš tikrųjų nėra trumpalaikė paskola. Tai nėra ir banko paskola. Sąranka labiau panaši į bendruomenės kreditus. Tai reiškia, kad kai skolininkas sėkmingai grąžins pinigus, tai padės atlaisvinti lėšas, kurios vėliau galėtų būti suteiktos kitam bendruomenės nariui, kuriam to gali prireikti.

Patikrinkite savo finansus – kiek galiu pasiskolinti per NILS paskolą?


NILS skolininkams paprastai leis pasiimti iki 1500 USD.

Šią sąranką galima pasiekti per 178 organizacijas, išsibarsčiusias 600 vietų visoje šalyje. Tai reiškia, kad galbūt yra vienas, veikiantis netoli jūsų vietos.

NILS tikslas yra suteikti mažas pajamas gaunantiems žmonėms reikalingą finansinę prieigą, kurios jie kitu atveju negalėtų, jei norėtų pereiti įprastus finansinius kanalus. Gavę NILS paskolą, tam tikri australai galės geriau kontroliuoti savo finansus ir savo ruožtu savo gyvenimą.

Norėdami gauti NILS paskolą, turite atitikti šiuos reikalavimus:

 • 3 mėnesius ar ilgiau buvote dabartiniame adresu.
 • Turėkite pensijos kortelę arba sveikatos priežiūros kortelę arba uždirbate mažesnį nei 45000 USD atlyginimą per metus, kai išskaičiuojamas mokestis.
 • Turi galimybę ir parodo norą susigrąžinti paskolą.

Kokioms išlaidoms galima panaudoti NILS paskolą?


NILS paskola skiriasi nuo paskolos grynaisiais. Štai kodėl jų naudojimas apsiriboja tik būtiniausiomis paslaugomis ir prekėmis. Pavyzdžiui, NILS paskola gali būti naudojama tik šiais tikslais:

 • Tam tikros odontologijos ir medicinos paslaugos
 • Baltos prekės ir namų apyvokos daiktai
 • Elektros prekės
 • Mokomosios prekės, tokios kaip vadovėliai ir nešiojamieji kompiuteriai
 • Su automobiliu susijusios išlaidos ir išlaidos

„Centrelink“ gavėjų mikropaskolos – kaip kreiptis?


Kreiptis dėl šių mikropaskolų yra pakankamai paprasta ir ją galima atlikti atlikus tik 4 veiksmus.

 1. Pasiteiraukite apie paskolą. Susisiekite su NILS paskambinę telefonu 136457 arba per jų svetainę, kad būtų galima suplanuoti susitikimą.
 2. Pasiruoškite apklausai. Būtinai pasiimkite visus reikiamus dokumentus ir dokumentus, kuriuos turėsite atlikti susitikdami su vietiniu paslaugų teikėju.
 3. Palaukite įvertinimo. Paskolą peržiūrės NILS organizacijos paskolų specialistas.
 4. Palaukite rezultato. Gavę paraiškos rezultatus, jie susisieks su jumis. Jei esate patvirtintas, jie taip pat aptars su jumis susijusias grąžinimo sąlygas.

„StepUp“ – mikrokreditai „Centrelink“ gavėjams


Kita iniciatyva, sulaukusi tiek NAB, tiek „Good Shepherd“ palaikymo, yra „StepUp“. Programa suteikia galimybę gauti paskolas nuo 800 iki 3000 USD su mažomis palūkanomis mažas pajamas gaunantiems australams.

Palyginti su tradicinėmis paskolomis, „StepUp“ neima jokio mokesčio, kurio palūkanų norma yra ne tik maža, bet ir fiksuota 5,99% per metus.

Kokiems tikslams galima panaudoti „StepUp“ paskolą?


Kaip ir „NILS“, „StepUp“ paskola skirta padėti paskolos gavėjams gauti prieigą prie būtiniausių paslaugų ir prekių. Tai reiškia, kad lėšos, kurias galite gauti gavus patvirtinimą „StepUp“ paskolai, negali būti naudojamos kaip įprasti pinigai. Jis negali būti naudojamas ir skolų konsolidavimui, ir dar labiau – nuomai, sąskaitoms ar atostogų išlaidoms apmokėti.

„StepUp“ paskolos gali būti naudojamos šiems tikslams:

 • Automobilių remontas
 • Anksčiau priklausiusios transporto priemonės
 • Namų baldai ir baltos prekės
 • Nešiojamieji kompiuteriai ir kompiuteriai
 • Švietimas
 • Tam tikros medicininės procedūros ir išlaidos

Paraiška paskolai gauti ir mokėjimams – kaip kreiptis dėl „StepUp“ paskolos


„StepUp“ paskolos paėmimas gali pareikalauti šiek tiek daugiau laiko ir pastangų, palyginti su „NILS“ paskola. Taip yra todėl, kad paraišką turės įvertinti NAB.

Prašymo procesas atrodo taip:

 1. Pateikite užklausą. Pradėkite paraiškų teikimo procesą apsilankę „StepUp“ paskolos svetainėje arba paskambinę telefonu 136457.
 2. Užpildykite dokumentus. Turėsite užpildyti dokumentus, kuriuos jums pateiks „StepUp“ darbuotojo forma.
 3. Pasiruošk susitikimui. Jūs taip pat turėsite susitikti su vietos atstovu iš „StepUp“ pokalbiui. Būtinai pasiimkite visus reikalingus dokumentus.
 4. Prasideda jūsų paraiškos vertinimas. Paraišką vertins NAB. Į vertinimą kartais gali būti įtrauktas ir kredito įvertinimas.
 5. Palaukite rezultato. Vartotojai turės apsilankyti NAB skyriuje, kur yra, kad galėtų pasirašyti paskolos sutartį, kai tik „StepUp“ ją patvirtins.
 6. Pradėkite grąžinti paskolą. Pteks padaryti NAB.

„Centrelink“ paskola – ar galiu gauti grynųjų pinigų per trumpalaikes „Centrelink“ paskolas?


Taip. Šiais laikais yra skolintojų, kurie gali apsvarstyti galimybę pasiūlyti trumpalaikes paskolas pareiškėjams, kurie yra „Centrelink“ naudos gavėjai. Deja, jie ne visada gali būti geriausias pasirinkimas.

Skolinantis nedideles pinigų sumas gali būti gana brangu. Dar svarbiau, kad to gali net nepakakti, kad padengtumėte visus dabartinius finansinius klausimus. Štai kodėl visada geriausia apsvarstyti bendruomenės ir vyriausybės iniciatyvas, kurias mes apibūdinome aukščiau.

Tuo atveju, jei vis dar galvojate imti greitas grynąsias paskolas, skirtas „Centrelink“ gavėjams, IAFC gali jums padėti.

„Centrelink“ skubios paskolos grynaisiais – kaip IAFC gali padėti?


Paprasčiau tariant, IAFC siekia palengvinti jūsų gyvenimą. Nors mes nesiūlome tikrųjų paskolų, mes dirbame su skolintojų tinklu, kuris, žinoma, siūlo šimtus paskolų produktų, kurie gali atitikti jūsų poreikius. Jie gali pasiūlyti jums tinkamas „Centrelink“ skubias paskolas grynaisiais

Užuot turėję išsiųsti kelias paraiškas įvairiems skolintojams internetu, tikėdamiesi, kad vienas pagaliau jums pasiūlys sutartį, IAFC jums reikės kreiptis tik vieną kartą. Viskas, ko jums reikia, yra tik viena programa, ir mes atliksime darbą už jus. Gavę jūsų paraišką, mes pradėsime darbą, kad galėtumėte jus suderinti su tinkamu skolintoju, kuris siūlo tinkamą blogo kredito paskolos produktą.

Taigi, jei konkrečiai ieškote galimos skubios paskolos internetu paskolos skolininkams, turintiems negalią, apsvarstykite IAFC. Mes turime patogią prieigą prie daugybės potencialių skolintojų, su kuriais galbūt net greičiau susitiksite su tinkamu – daugeliu atvejų per valandą po to, kai išsiųsite savo paraišką, mes jau galime jus suderinti su tinkamu skolintoju.

„Centrelink“ skubios paskolos grynaisiais pinigais – už blogą kreditą


Pagalba ieškant paskolų žmonėms, turintiems „Centrelink“, yra tai, ką galime padėti, net jei turite blogų kreditų, mes negalime pasiūlyti niekam garantuoto „Centrelink“ paskolos, ir aš būčiau labai atsargus dėl visų, kurie tai daro, tačiau mes skolintojai, įskaitant tuos, kurie siūlo „Centrelink“ patvirtintas paskolas, kad galėtumėte gauti greitą paskolą grynaisiais pinigais bet kokiai finansinei padėčiai. Kai bus patvirtinta, dažniausiai paskolą galime pasiūlyti tą pačią dieną, paprastai iki 500 USD. Procesas yra lengvas, užpildykite paprastą internetinės paskolos paraišką, ir mes jums atsakysime per kelias minutes, o patvirtinę mes šiandien pervesime jūsų skubią paskolą.

Ar galiu kreiptis dėl mikrokreditų Centrelink gavėjams IAFC?


Nesvarbu, ar jums bus patvirtinta paskolos paraiška, ar ne, spręs mūsų skolintojų partneriai – būtent tas, su kuriuo mes jus suporuosime. Vis dėlto tai padeda, kai pirmiausia įsitikinate, kad įvykdėte visus būtinus kriterijus, kurių IAFC reikalavo mūsų skolininkams. Atminkite, kad šių kriterijų laikymasis neužtikrina patvirtinimo.

Norėdami gauti paraišką per IAFC, tiesiog įsitikinkite, kad atitinkate šiuos kriterijus:

 1. Jūs esate 18 metų ar vyresnis
 2. Esate Australijos pilietis arba nuolatinis gyventojas
 3. Turite darbinį el. Pašto adresą ir asmeninį kontaktinį numerį
 4. Turite aktyvią banko sąskaitą, kurioje galite parodyti bent paskutinių 3 mėnesių banko istoriją

Greitos skubios grynųjų pinigų paskolos


Paskolų iki atlyginimo alternatyvos – kokių rūšių paskolas man gali rasti IAFC? Kiti variantai?


Techniškai IAFC iš tikrųjų nesiūlo jokių paskolų. Mes juk nesame skolinimo teikėjas. Mes esame skolintojų lokatorius ir dirbame su skolintojais savo tinkle, kad surastume jums tinkamas paskolos iki atlyginimo dienos alternatyvas. Jei jums reikia skubių paskolų grynaisiais ir jums reikalinga alternatyva iki atlyginimo, mes padėsime …

Parašykite komentarą