Greitas kreditas. | „Ferratum“ bankas

Gan kredito linijavis dėlto vartojimo kreditą išsiskiria unikaliomis savybėmis, pavyzdžiui, kiekvienam jų yra skirtinga palūkanų norma, galimos sumos ir terminai, tuo tarpu greitieji kreditai internete yra plačiau žinomi, paprasti ir lengvai prieinami.

Vartojimo paskola yra žinoma kaip ilgalaikė paskola, siūlanti pasiskolinti iki 10 000 eurų su žymiai ilgesniu grąžinimo terminu, iki šešerių metų. Viena iš šios paskolos savybių – bendra jos grąžintina suma yra lygi mėnesio įmokoms pagal nurodytą grąžinimo terminą. Tokios paskolos internete bus naudingos tiems, kurie planuoja didelius pirkinius, nori atlikti remontą ar įgyvendinti kitus didelio masto projektus ir kuriems svarbu aiškiai žinoti, kiek jie turi mokėti kiekvieną mėnesį. Vartojimo kreditą taip pat galima gauti „Ferratum“ banke be papildomų išlaidų. Paraišką teikiame ir peržiūrime nemokamai.

Priešingai, kredito linija yra lanksti ir moderni paskolos rūšis įvairiems poreikiams. Jo veikimo principas yra panašus į kreditinę kortelę ar overdraftą. Kredito linijoje galima kreiptis dėl sumos iki 3000 eurų. Įvertinę jūsų kredito istoriją ir mokumą, suteiksime jums galimą kredito limitą. Suteiktą sumą iš kredito limito galėsite visiškai išimti iš karto arba panaudoti dalimis. Pavyzdžiui, jei turite 1200 eurų kredito linijoje, šiuo metu galite atsiimti tik 500, o jūs turėsite mokėti tik palūkanas už panaudotą sumą. Jei reikės papildomos sumos, galėsite ją atsiimti neviršydami suteikto kredito limito. Papildomą sumą taip pat galima atsiimti, jei ankstesnė paskola dar nebuvo visiškai grąžinta. Kredito linija taip pat suteikia galimybę ilgainiui grąžinti paskolą atliekant fiksuotus mokėjimus. Kartu ši paskola yra lankstesnė, nes yra galimybė atlikti didesnius mokėjimus, taip greičiau grąžinant paskolą. Maksimalus grąžinimo terminas, kurį tokios paskolos paprastai siūlomos internetu, yra iki 60 mėnesių.

Kaip rodo pavadinimas, tai yra trumpalaikė paskola, siūlanti palyginti nedideles pinigų sumas su trumpesniu grąžinimo laikotarpiu. Taip pat reikėtų pažymėti, kad greita paskola nėra skirta spręsti dideles finansines problemas. Greitas kreditas internetu bus naudingas situacijose, kai reikalinga pinigų suma nėra didelė, tačiau jos reikia skubiai. Taip pat svarbu, kad kreipdamasis dėl šios paskolos klientas turėtų aiškiai numatomas paskolos grąžinimo galimybes, pavyzdžiui, atlyginimą po kelių savaičių ar kitas garantuotas pajamas, kad greitosios paskolos internetu būtų grąžintos laiku. Norėdami kreiptis dėl greitos paskolos, įsitikinkite, kad atidarėte sąskaitą viename iš Latvijos Respublikos bankų, taip pat mobilųjį telefoną, kad galėtume su jumis susisiekti.

Parašykite komentarą