GREITAS PABAIGA BADAS – FNC
Parašė Andrius ant . Paskelbta Krikščionybė, Bendruomenės atgaivinimas, Ištikimų kaimynystės centrų, Netoli kaimynų, skurdas, kova su skurdu, transformuojančios bendruomenės.

Pelenų trečiadienį FNC darbuotojų grupė prisijungė prie tikėjimo lyderių, maisto banko atstovų ir bendruomenės grupių, kad Birmingamo katedros teritorijoje užsakytų „Bado namelį“.

„Bado namelis“ yra „End Hunger Fast“ dėmesys Birmingeme. Jame dirbs savanoriai, kad jis galėtų atsidaryti šešias dienas per savaitę. Paskambinkite, jei einate pro šalį, ir sužinokite daugiau apie kampaniją www.endhungerfast.co.uk.

Pradėjus veikti „Bado nameliui“, Birmingemo vyskupas „Birmingham Post“ parašė šį straipsnį: – visas tekstas yra žemiau. Tai gana ilga, bet tikrai verta skaityti.

Vyskupas Davidas Urquhartas rašo:

Neseniai susirinkus tikėjimo lyderiams vyriausybės ministras juokavo, kad vyskupų kolektyvas gali būti vadinamas „korespondencija“. Laiškas, kurį vasario 20 d. Parašėme su kitais krikščionių lyderiais apie gerovės reformas ir skurdą, atrodo, užmušė tautoje akordą ir dvi savaites po jo paskelbimo skurdas beveik nebuvo užrašytas.

Didžiausią dėmesį skiriant maisto skurdui ir maisto bankams, dėmesio centre atsidūrė šeimos, kai Vyriausybė atnaujino savo vaikų skurdo strategijos projektą. Tačiau jos raginimas atlikti geresnius matavimus ir duomenis buvo patenkintas prašymu imtis rimtesnių veiksmų skurdžiausiems mūsų tautos žmonėms palaikyti ir nepriteklių ciklui nutraukti. Manau, kad tai yra gera proga atnaujinti mūsų Birmingemo vaikų skurdo strategiją.

Nors nesunku susitarti, kad skurdas turi būti nutrauktas ir reikia imtis veiksmų, į klausimą, į kurį nėra taip lengva atsakyti, yra „Ką mes darome?“ Bažnyčia į šį klausimą pradėjo atsakyti savo kampanija „Badaukite greitai“, kurią vakar pradėjau Birmingeme.

Per kitas 40 dienų, gavėnios sezoną, krikščionys visoje šalyje pasnigs ir melsis, kaip tai yra mūsų tradicija. Šiais metais maisto skurdas yra papildomas ir Jėzaus pavyzdžiu rasime būdų, kaip kreiptis į tuos, kuriems to reikia. Vienas praktiškas veiksmas, kurį mes įsipareigojome, yra pabandyti surinkti pakankamai pinigų, kad vietinė labdaros organizacija „SIFA Fireside“ galėtų patiekti pusryčius žmonėms, kurie miega šiurkščiai mūsų mieste. Taip pat sukursime maldos erdves, kuriose daugiausia dėmesio bus skiriama alkiui, ir lankysimės maisto bankuose bei prieglaudose, norėdami pasikalbėti su ten esančiais žmonėmis ir surinkti bado istorijas, kurios bus pristatytos parlamentui prieš pat Velykas.

Tikimės, kad šios istorijos padės suprasti skurdo modelius šiame miesto regione ir atskleisti paprastus veiksmus, kurių būtų galima imtis norint padėti žmonėms gyventi be didelio karščio ar valgymo pasirinkimo, paskolos iki atlyginimo ar be autobusų bilieto, norintiems patekti į darbą. Mes tikimės išgirsti apie mažai apmokamą darbą, nulines darbo valandas, o tai reiškia, kad žmonės nežino, ar jiems bus mokama kiekvieną savaitę, naudos sankcijoms ir skurdui, su kuriuo susiduria imigrantai, kurie „nesinaudoja valstybinėmis lėšomis“ ir negali naudotis įprastu būdu. palaikymo tinklai. Mes, žinoma, išgirsime blogos sveikatos, skolų, priklausomybės ir santykių išsiskyrimo istorijas, be to, išgirsime apie didelę auką, drąsą, ryžtą ir tvirtumą, taip pat neviltį, nusivylimą ir pyktį.

Nepaisant klausimų sudėtingumo, manau, kad yra žingsnių, kurių septintoji turtingiausia tauta pasaulyje gali padėti perskirstyti kai kuriuos išteklius ir užtikrinti, kad rūpinamės labiausiai marginalizuotais mūsų bendruomenėse.
Akivaizdi pradžia būtų didesnė minimali alga arba pragyvenimo užmokestis, kurį priėmė daugelis organizacijų ir kuris padeda užtikrinti, kad žmonėms nereikėtų dirbti kelių darbų, kad būtų galima susitvarkyti arba papildyti savo pajamas pašalpomis ir maisto paketais. Apskaičiuota, kad 2013 m. Žmonių, gyvenančių už Londono ribų, pragyvenimo atlyginimas siekė 7,65 svaro sterlingų per valandą – nacionalinis minimalus atlyginimas yra 6,31 svaro. Pasak „Living Wage Foundation“, tai yra naudinga ne tik darbuotojams, bet ir darbdaviams. 80% darbdavių manė, kad pragyvenimo atlyginimas pagerino jų darbuotojų darbo kokybę, o pravaikštos sumažėjo maždaug 25%. (http://www.livingwage.org.uk/what-are-benefits)

Kartu su pragyvenimo dydžiu būtina, kad vaikų priežiūra būtų prieinama ir prieinama, kad tėvai galėtų sau leisti dirbti pasitikėdami savo vaikais. Mums reikia pritaikytos paramos, kad žmonės galėtų įveikti kliūtis dirbti, nesvarbu, ar tai yra švietimo, ar sveikatos problemos, ar kitos kliūtys.

Žinoma, šie sprendimai turi veikti kartu su augančia kūrybine ekonomika, kuri sukuria kuo daugiau darbo vietų su ištekliais, tiems, kuriems jų reikia, įskaitant klestinčią socialinių įmonių sektorių ir įsipareigojimą padaryti darbą prieinamą, prasmingą ir naudingą. Turime keletą puikių socialinių įmonių, padedančių žmonėms dirbti, pavyzdžių: „Devenish Girl“ kepykla Weoley pilyje, „Gear Up“ Hodge Hill mieste ir „Urban Cycles“ Ward End mieste.

Tai yra įkvepiantys pavyzdžiai, kai įmonė pirmenybę teikia žmonėms – darbo vietų, mokymų ir vilties suteikimas jauniems žmonėms, tačiau yra daug daugiau panašių dalykų, kuriuos galėtų padaryti žmonės, dirbantys kartu ir įsipareigodami siekti bendros naudos iš verslo. Viešojo sektoriaus ir privataus sektoriaus, savanorių grupių ir tikėjimo bendruomenių partnerystė vaidins svarbų vaidmenį, nes suprantame, kad esame atsakingi už savo miesto gerovę. Tačiau ne mažiau svarbios yra naujos partnerystės rūšys, kurios atsiranda, kai asmenys susitinka vieni su kitais dėl turto, tikėjimo ar etninės priklausomybės ir mato bendrą žmoniškumą ir atsakomybę vienas kitam. „Artimųjų kaimynų“ programa Birmingeme padėjo mums užmegzti kai kuriuos iš šių santykių per pastaruosius trejus metus, suteikdama beveik 500 000 svarų, kad tikėjimo ir bendruomenės grupės galėtų pradėti mažus projektus, kad suburtų žmones ir dirbtų keisdami savo bendruomenę. Man buvo malonu būti neseniai paskelbtu pranešimu, kad Vyriausybė šiai programai skiria dar 3 milijonus svarų.

Lygiai taip pat esu girdėjęs apie maisto banko savanorius, kuriuos pakeičia girdėtos istorijos ir jie perkeliami į lobistų parlamentarus arba spaudžia keistis kitais būdais. Mane taip pat jaudina kiti judėjimai, pavyzdžiui, „Welcome of Places“, kurie siūlo svetingumą ir gaiviuosius gėrimus taip, kad sumažintų atotrūkį tarp svečių ir priimančiųjų ir skatintų visus dalyvauti ir prisidėti. Jei jus domina šios idėjos, aš rekomenduoju Nicko Sauliaus ir Andrea Curtiso „Stop“, kuriame pasakojama, kaip paprastas maisto bankas Kanadoje, skatindamas dalyvauti, o ne priklausomybę, tapo tarptautiniu mastu gerbiamu bendruomenės maisto centru su sodais, virtuvėmis, šiltnamių ir ūkininkų rinkose. Jame daugiausia dėmesio skiriama maisto ruošimo ir valgymo kartu idėjai, siekiant skatinti sveiką mitybą ir tarpusavio priklausomybę.
Pagal krikščionišką tradiciją mūsų pamaldos sutelktos į bendrą Jėzaus Kristaus sukurtą valgį, kurį mes vadiname Šventąja Komunija, kur jauni ir seni, turtingi ir neturtingi visų etninių grupių ir sugebėjimų žmonės atmeta skirtumus, norėdami pasimėgauti pokyliu, kuriuo mes tikime yra paruoštas danguje. Maitinimas buvo labai svarbus atliekant artimųjų kaimynų darbą ir tikiu, kad jie atspindi mūsų bendrą žmogiškumą, mūsų tarpusavio ryšį, gebėjimą dalintis ir sugebėjimą aprūpinti vienas kitą. Taigi, pasibaigus gavėnios pasninkui, laukiu progų, galbūt, pasveikinimo vietoje, kur visi yra įtraukti ir niekas nepalieka alkanas, kur visi yra girdimi, matomi ir pripažįstami kaip žmonės, kuriems gali reikėti , nesėkmės ir trūkumai, bet kurie atneša savo unikalią patirtį, vertę ir dovanas – nešdami savyje Dievo paveikslą.

Parašykite komentarą