Greitasis kreditas. Ką turėčiau žinoti?

Greitasis kreditas internetu yra patogus būdas pasiskolinti pinigų trumpam laikui ir gali padėti, jei trūksta pinigų iki atlyginimo dienos arba turite netikėtų išlaidų. Šia paslauga jau pasinaudojo tūkstančiai žmonių, norėdami gauti paskolą internetu arba gaunant mini kreditą. Greitąjį kreditą internetu galima gauti vos per valandą, net ir savaitgaliais. Pinigai pervedami į jūsų asmeninę banko sąskaitą.

Greitasis kreditas internetu

Atkreipkite dėmesį, kad daugelis internetinių kredito bendrovių nuolatiniams klientams taiko nuolaidas ir lengvatas, rengia akcijas ir lojalumo programas. Be to, dauguma kreditorių suteiks jums greitąjį kreditą be palūkanų, jei skolinatės pirmą kartą. Rekomenduojame vengti abejotinų įmonių ir greitųjų kreditų įmonių, turinčių blogų klientų atsiliepimų.

Jei vėluosite mokėti įmokas, negalėsite laiku grąžinti paskolos ir nepavyks susitarti dėl paskolos grąžinimo termino pratęsimo, šis atvejis duomenų bazėje bus pažymėtas kaip neigiamas ir ateityje turėsite neigiamą kredito istoriją. Dėl neigiamos kredito istorijos gali būti sunkiau arba gerokai brangiau pateikti paraišką kreditui, lizingui ir kitoms panašioms paslaugoms gauti, tačiau dažniausiai kredito paraiška net nebus toliau svarstoma. Jei skola nesumokama, gali būti kreipiamasi į teismą. Tokiu atveju papildomos teismo proceso išlaidos bus pridėtos prie skolos sumos.

Kam naudingi greitieji kreditai?

Dažniausiai greitieji kreditai naudojami  įvairiose netikėtose situacijose, kai skubiai prireikia pinigų. To priežastys gali būti labai įvairios. Teigiamas dalykas yra tai, kad paskolą imantis asmuo neprivalo kreditoriui nurodyti, kaip bus panaudoti pinigai. Tačiau tai nereiškia, kad jas galima leisti neapgalvotai. Nepamirškite, kad paskolą taip pat reikės grąžinti! Dažniausios priežastys, dėl kurių žmonės ima paskolas:

Medicinos paslaugos – Sveikata yra viena iš tų gyvenimo sričių, kurią ne visada galime kontroliuoti, todėl gali atsitikti taip, kad su ja susijusių problemų kyla pačiu netinkamiausiu metu.

Automobilių remontas – transporto priemonių priežiūra kainuoja. Ką daryti, jei automobiliui staiga kas nors atsitiktų? Pavyzdžiui, automobilis nebeužsiveda ir jį reikia skubiai nuvežti į autoservisą, tačiau neturite pinigų? Jei reikia skubiai remontuoti automobilį, kuriuo važinėjate kiekvieną dieną, gali padėti greitasis kreditas.

Iki atlyginimo dienos – pasitaiko atvejų, kai praėjusį mėnesį uždirbti pinigai išleidžiami anksčiau, tačiau iki atlyginimo dienos vis tiek tenka laukti savaitę ar ilgiau. Taip pat gali pasitaikyti atvejų, kai mėnesio pabaigoje, likus nedaug laiko iki atlyginimo dienos, staiga atsiranda nenumatytų išlaidų, kurių negalima atidėti. Tokiu atveju turėtumėte rimtai apsvarstyti grąžinimo galimybes, kad kitą mėnesį grąžinant paskolą nereikėtų skolintis dar kartą.

 

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą