Greiti ir lengvi kreditai – ieškote jų? Čia!

Jei kuri nors procedūra savaime paprastai būna lėta, yra tam tikri metų laikai, kai biurokratija, atrodo, dar labiau sulėtėja. Kalbant apie pinigus, mes siekiame atvirkščiai: kad jie būtų nedelsiant prieinami, kad galėtume juos skirti netikėtai atsiradusiai skubai ar galimybei. Todėl „Creditea“ mes visada esame jūsų dispozicijoje ir darome tai kuo paprasčiau, kad pinigų turėtumėte būtent tada, kai jums jų reikia.

Plan

(Price)

Email Previews

Builder

Page Testing

Interactive Testing

Spam Filter Tests

500,000 Tracking Opens

2 Users Free

Finbee

Geriausias

nuo 100 € iki 25000 €

nuo 1 mėn iki 84 mėn

Palūkanos Nuo 4,10 %

Balas 9.3

GoSavy

Greičiausia

nuo 300 € iki 19000 €

nuo 3 mėn iki 72 mėn

Nuo 4,60 % Palūkanos

Balas 9.1

Ką reiškia greiti ir lengvi kreditai?

Greitas ir lengvas kreditas yra tas, kuris leidžia jums turėti pinigų kuo greičiau ir nereikia pateikti ilgų procedūrų su daugybe klausimų ir daugybės dokumentų, kurie, atrodo, neturi pabaigos. Tačiau „Creditea“ mes neprieštaraujame procesų apsunkinimui ir pereiname prie reikalo: paprašysime jūsų reikalingų dokumentų, kad galėtumėte įvertinti jūsų finansinę padėtį, pagreitinsime jūsų kredito tvarkymą ir suteiktą sumą įrašysime tiesiai 15 minučių po to, kai patvirtinsime jūsų paraišką.

Lygiai taip pat kitas esminis šios galimybės aspektas, kurį mes rodome, yra lankstumas grąžinant pasiskolintus pinigus. Tam turėsite iki 36 mėnesių, turėsite mokėti palūkanas tik už atsiimtą sumą, o ne už jums suteiktą kredito liniją (iš tikrųjų tai jums nebūtų teisinga). Be to, jei norite, galite tai padaryti iš anksto, taip sutaupydami susidomėjimą. Tarsi to būtų negana, mes netaikysime komisijos už atidarymą, studijas ar atšaukimą.

Kam reikalauti vieno iš greitųjų asmeninių kreditų?

Yra situacijų, kurios finansiškai gali mus užklupti. Todėl, jei jums reikia skubiai remontuoti savo transporto priemonę, turite kuo skubiau pakeisti savo namuose esančius baldus ar prietaisus arba tiesiog norite pasinaudoti proga, kuri tikrai nepakartojama, būtina kuo greičiau gauti likvidumą. įmanoma. „Creditea“ mes tai žinome ir dėl šios priežasties kiek įmanoma supaprastiname procesą, kad jums nereikėtų rūpintis niekuo kitu, išskyrus tai, kaip spręsti tą nenumatytą įvykį.

Greitųjų paskolų prašymo be dokumentų pateikimo nauda

Pagrindinis mūsų siūlomas pranašumas yra tas, kad turėsite pinigų kuo greičiau ir be dokumentų. Mes supaprastiname procedūras, kad paskirtą sumą galėtumėte skirti tam, ko norite, tik tada, kai to norite. Mes taip pat neprašome garantijos suteikti jums vieną iš mūsų greitųjų kreditų: mums reikia tik būtinų dokumentų, kurie patvirtintų, kad jūs gaunate reguliarias pajamas. Mes jums nesuteiksime nieko, ko negalėtumėte sumokėti: mes vadovaujamės atsakingo skolinimo principais, todėl jūsų kredito linija bus pritaikyta jūsų aplinkybėms.

Prie viso to turime pridurti, kad galite kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių, jei turite klausimų, susijusių su jūsų kreditu: mūsų komanda yra jūsų žinioje nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9:00 iki 21:00. Jei norite pasikalbėti su mūsų agentais, galite parašyti adresu [email protected] arba paskambinti 902 201 232.

Greitieji kreditai grąžinant dalimis: kiek yra mėnesio įmoka?

Prašydami kredito, jūs jau turėsite apytikslį įvertinimą, bet labai patikimą, koks bus jūsų mėnesinis mokestis, ir jūs sužinosite galutinį skaičių, kai patvirtinsime jūsų prašymą. Šis mokestis, kaip ir grąžinimo laikotarpis, yra lankstus. Jei grąžinate pinigus anksčiau, palūkanos bus sumažintos, taigi ir galutinė suma, kurią turėsite sumokėti. Apibendrinant, jūsų kvota taip pat bus pritaikyta jūsų aplinkybėms: tiek, kad jei jau sumokėjote šešis iš jų ir dėl kokių nors priežasčių negalite sau leisti sumokėti savo kvotos per tam tikrą mėnesį, galite paprašyti mūsų atokvėpio mėnuo.

Lengvas ir greitas paskolos prašymo pateikimo procesas Ispanijoje

Jūsų žinioje yra internetinis puslapis su gausia informacija apie mūsų procedūras, į kurį įtraukiame formą, per kurią galite paprašyti greito kredito, kurio suma yra iki 5000 eurų. Jei nuspręsite dėl vieno iš mūsų pasiūlymų ir esate pilnametis, galite įrodyti, kad gaunate pasikartojančias pajamas ir nepatenkate į nevykdančių asmenų sąrašą, turėsite mums atsiųsti šiuos dokumentus:

  • Galiojantis asmens tapatybės dokumentas arba pasas, patvirtinantis jūsų gyvenamąją vietą Ispanijoje
  • Asmenukė, patvirtinanti jūsų tapatybę
  • Ispanijos banko sąskaitos numeris, į kurį reikia įnešti pinigus
  • Banko kvitas, patvirtinantis jūsų gaunamas pajamas
  • Mobilusis numeris, kad galėtume išsiųsti jums SMS ir nuolat informuotume apie jūsų paskolos būseną

Mes žinome, kad greita paskola dėl šios priežasties turėtų išsiskirti dėl skubėjimo, kai reikia turėti pinigų. Taigi, kai tik gausime dokumentus, imsimės darbo, kad nustatytume jūsų finansinę padėtį ir galėtume kuo greičiau jums atsakyti. Jei dėl kokių nors priežasčių mums iš jūsų reikia ko nors daugiau, mes iš karto apie tai pranešime.

Ar saugu prašyti greitųjų paskolų telefonu?

Nors rinkai būdinga pasiūlymų įvairovė ir kai kurie subjektai siūlo galimybę prašyti greitos paskolos telefonu, mums taip pat svarbu palengvinti savo klientų gyvenimą, kaip ir išlaikyti viso proceso saugumą. Tai paskatino mus įdiegti pažangiausias technologijas, kurios mums padeda supaprastinti jūsų kreditų apdorojimą, bet kuriuo metu nepakenkiant saugumui.

Be to, internetinis apdorojimas suteikia šiek tiek papildomos naudos: dokumentų pridėjimas ir atsiuntimas mums per mūsų internetinę formą reiškia, kad juos turime nuo pat pirmos akimirkos, todėl galime beveik iškart pradėti nagrinėti jūsų paraišką; Bet kuriuo atveju mes siūlome jums telefono liniją, per kurią galite patikrinti savo paraiškos būseną ir užduoti mums visus klausimus, susijusius su jūsų kreditu.

Parašykite komentarą