Greitieji kreditai telefonu: Sparčiausias būdas gauti paskolą

Sveiki visi ir sveikinu Jus su mūsų straipsnio perskaitymu apie greituosius kreditus telefonu! Ar ieškote būdo greitai gauti pinigų skubiam poreikiui? Ar galbūt jums reikia papildomų lėšų, bet neturite laiko ar noro užsiimti ilgais banko formalumais? Tuomet greitieji kreditai telefonu gali būti Jūsų sprendimas! Šis straipsnis išsamiai paaiškins, ką reikia žinoti apie šią greitojo kredito formą ir kaip ją naudoti. Taigi, įsijunkite savo mėgstamą kavos puodelį ir pradėkime!

Plan

(Price)

Email Previews

Builder

Page Testing

Interactive Testing

Spam Filter Tests

500,000 Tracking Opens

2 Users Free

Finbee

Geriausias

nuo 100 € iki 25000 €

nuo 1 mėn iki 84 mėn

Palūkanos Nuo 4,10 %

Balas 9.3

GoSavy

Greičiausia

nuo 300 € iki 19000 €

nuo 3 mėn iki 72 mėn

Nuo 4,60 % Palūkanos

Balas 9.1

Kas yra greitieji kreditai telefonu?

Greitieji kreditai telefonu yra greitas ir patogus būdas gauti paskolą tiesiai savo mobiliojo telefono ekranu. Tai alternatyva tradicinėms bankų paskoloms, kurios dažnai reikalauja apsilankyti banko skyriuje ir užpildyti ilgus dokumentus. Su greitaisiais kreditais telefonu, viskas vyksta internetu, o paskolos prašymą galite pateikti per savo mobiliojo telefono aplikaciją arba mobiliąją svetainę.

Kaip tai veikia?

Greitieji kreditai telefonu veikia labai paprastai. Įsivaizduokite, kad Jums staiga reikia skubios pinigų sumos. Atsiverčiate savo mobiliojo telefono aplikaciją, užpildote trumpą paskolos paraišką ir siunčiate ją. Priklausomai nuo kredito bendrovės, gavę pranešimą, jog Jūsų prašymas priimtas, jums gali būti suteikta paskola be didelio laiko skirtumo. Tai greita, patogi ir paprasta!

Kokiais atvejais verta naudoti greituosius kreditus telefonu?

Greitieji kreditai telefonu gali būti naudingi skirtingais atvejais. Štai keletas situacijų, kada jie gali būti puikus sprendimas:

 • Pasikėlė neplanuoti staigūs išlaidos, ir Jums reikia greitai gauti pinigų
 • Jums skubiai reikia sumokėti sąskaitas ir norite išvengti vėlavimo mokesti
 • Jūsų automobilis ar buities technika sugedo, ir reikia skubiai remonto ar pakeitimo
 • Susidūrėte su sveikatos problemomis ir norite greitai sumokėti už gydymą ar vaistus
 • Pageidaujate pasinaudoti nuolatinėmis akcijomis ar išpardavimais ir norite turėti daugiau lėšų pirkiniams

Kokiomis sąlygomis galite gauti greitąjį kreditą telefonu?

Siekiant gauti greitąjį kreditą telefonu, paprastai taikomos šios sąlygos:

 1. Esate pilnametis asmuo
 2. Turite nuolatinį gyvenamosios vietos adresą Lietuvoje
 3. Turite aktyvų mobiliojo telefono numerį ir elektroninio pašto adresą
 4. Turite banko sąskaitą, į kurią bus pervesti paskolos pinigai
 5. Gali tekti pateikti papildomą dokumentaciją arba patvirtinti savo pajamas

Dažnai užduodami klausimai apie greituosius kreditus telefonu

Kokia yra maksimali greitojo kredito telefono suma?

Maksimali greitojo kredito telefono suma gali skirtis priklausomai nuo kredito bendrovės, su kuria bendraujate. Tipiškai pirmosios paskolos suma būna nedidelė, dažniausiai iki 300 EUR. Tačiau, kai jau esate geras klientas ir laiku grąžinate paskolas, dažnai galite gauti didesnę paskolos sumą.

Kokia yra grąžinimo trukmė?

Grąžinimo trukmė taip pat gali skirtis priklausomai nuo kredito bendrovės ir paskolos sumos. Paprastai grąžinimo terminas būna nuo kelių dienų iki kelių mėnesių. Pavyzdžiui, galite pasirinkti grąžinti paskolą po 15 dienų arba pasirinkti išplėstą grąžinimo laikotarpį iki 3 mėnesių.

Kaip greitieji kreditai telefonu skiriasi nuo tradicinių bankų paskolų?

Greitieji kreditai telefonu skiriasi nuo tradicinių bankų paskolų keliais svarbiais aspektais:

 • Greitieji kreditai telefonu yra greitesni ir patogesni, nes visi procesai vyksta per mobilųjį telefoną, o ne apsilankant banko skyriuje.
 • Greitieji kreditai telefonu paprastai yra mažesnės sumos, skirtos trumpalaikiam poreikiui, o bankų paskolos dažnai būna didesnės ir skirtos ilgalaikėms investicijoms.
 • Greitieji kreditai telefonu dažnai neturi griežtų kredito patikrinimo reikalavimų, o tradicinėms bankų paskoloms gali būti reikalaujama pateikti daugiau dokumentų ir patvirtinti finansinę situaciją.

Greitieji kreditai telefonu: patogus ir greitas būdas gauti paskolą!

Greitieji kreditai telefonu yra puikus būdas greitai gauti papildomas lėšas skubiam poreikiui. Jie yra patogūs, greiti ir nereikalauja daug laiko bei pastangų. Jei Jums reikia pinigų ir neturite laiko užsiimti ilgais banko formalumais, greitieji kreditai telefonu gali būti puiki pasirinkimas. Nepamirškite pasikonsultuoti su skirtingomis kredito bendrovėmis ir atidžiai išnagrinėti jų sąlygas ir palūkanas prieš priimant sprendimą. Linkiu Jums sėkmingai gauti norimą paskolą ir naudotis šiuo greitojo kredito būdu atsakingai!

Parašykite komentarą