Greitos paskolos be registracijos mokesčio

Greitieji kreditai yra trumpalaikės negrynosios paskolos, kurias išduoda privatūs ar ne bankiniai kreditoriai ir kurias galima gauti internetu užsiregistravus internetu ir pateikus paskolos paraišką. Greitieji kreditai yra išsigelbėjimas kritinėse situacijose, kai nepakanka nuosavų finansinių išteklių, tačiau probleminę situaciją reikia spręsti skubiai ir greitai.

Greitieji kreditai yra keli šimtai ar keli tūkstančiai eurų, kuris priklauso nuo kiekvieno kreditoriaus individualių sąlygų. Vienas svarbiausių greitųjų kreditų privalumų yra ne tik paprastumas ir patogumas jį gauti, bet ir greitis – paskola į asmens sąskaitą įskaitoma per kelias minutes nuo paraiškos pateikimo momento. Žinoma, paskola turi būti grąžinta, o šių paskolų grąžinimo laikotarpis paprastai yra tik 30 dienų, kurį galima pratęsti už tam tikrą mokestį. Vienas iš greitųjų paskolų trūkumų yra aukštos palūkanų normos, kurias galima įvertinti keliomis dešimtimis procentų. Dėl šio trūkumo dauguma greitųjų paskolų davėjų siūlo beprocentę arba nemokamą paskolą naujiems klientams pritraukti, o pasiskolinta suma turi būti grąžinta tiek pat. Daugumai nebankinių kreditorių reikia registracijos Registracijos mokestis, o tai vos 0,01 euro. Skolinantis paskolą iš to paties skolintojo nebereikia mokėti registracijos mokesčio – jį reikia sumokėti tik pirmą kartą registruojantis ir skolinantis. Nepaisant to, yra keletas kreditorių, kurie siūlo nemokamą registraciją, nes konkurencija padidėja ne bankų paskolų srityje. Tokiais atvejais reikia atsiminti, kad kreditorius būtinai įvertins potencialaus kliento kredito istoriją, kreditingumą ar net taikys didesnę paskolos palūkanų normą, kad apsidraustų nuo nuostolių ir bet kokios kitos finansinės rizikos.

Registracijos mokestis netaikomas todėl, kad kreditorius galėtų iš to uždirbti didžiules pajamas, bet norint patikrinti kliento tapatybę ir rankiniu būdu įvesto banko sąskaitos numerio tikslumą, o tai dažnai būna netikslu ir paskolos pervedimas tampa neįmanomas. Jau dabar galima manyti, kad niekam neturėtų kilti problemų mokant vieno euro cento registracijos mokestį, tačiau kiekvieno žmogaus gyvenime gali pasitaikyti situacijų, kai banko sąskaitoje nėra net vieno euro cento, tačiau paskola yra itin reikalinga. Tokiose situacijose ieškoma skolintojų, kurie išduoda paskolas be registracijos mokesčio. Vieninteliai nebankiniai kreditoriai, kurie šiuo metu išduoda paskolas be registracijos mokesčių, yra „Bigbank“, „InCredit Group“, taip pat „Vivus.lv“. Norėdami užsiregistruoti ir išsiųsti paskolos paraišką, turite apsilankyti pasirinkto kreditoriaus svetainėje. Reikėtų paminėti, kad registracijos mokestis nereikalingas registruojantis bankų skolintojų svetainėse, pavyzdžiui, „Swedbank“, DNB, SEB, „Nordea“, „Citadele“, „GE Money“ bankų svetainėse.

Parašykite komentarą