Greitos paskolos, greitos paskolos JK, greitos pinigų paskolos internetu 824,7% balandis

Kartais ekstremaliomis situacijomis ar montavimo išlaidomis jums gali prireikti šiek tiek daugiau. Galbūt neturėsite laiko užpildyti sudėtingos paraiškos formos arba laukti lėto išmokėjimo. Tačiau kai jums reikia skubių pinigų, mūsų greitieji kreditai gali padėti sumažinti spaudimą.

Mes siūlome greitas JK paskolas nuo 100 iki 5000 svarų, grąžintas per tris – 48 mėnesius. Galite kreiptis internetu per kelias minutes ir netrukus gauti pirminį sprendimą. Priklausomai nuo to, kiek skolinatės, lėšos gali būti jūsų sąskaitoje tą pačią dieną. Sužinokite daugiau apie greitas paskolas, kurias galite įsigyti internete, ir apie tai, kaip kreiptis su „Dot Dot“ paskolomis.

Kas yra greitieji kreditai?

Greitieji kreditai gali būti bet kokia skolinimosi forma su trumpu ir paprastu prašymų pateikimo procesu, greitu patvirtinimu ir greitu išmokėjimu. Jų greitis ir patogumas daro juos tobulus, jei susiduriate su avarinėmis ar netikėtomis išlaidomis ir negalite sau leisti laukti.

Todėl šios paprastos, greitos paskolos dažniausiai yra trumpalaikės finansavimo galimybės. Dažniausiai tai susiję su nedidelėmis pinigų sumomis, kurias grąžinsite, kartu su palūkanomis per trumpą laiką. Tačiau kai kurios didesnės ilgalaikės paskolos gali būti suteiktos beveik taip pat greitai.

Kam gali būti naudojamos greitos paskolos internetu?

Nacionalinės statistikos tarnybos duomenys rodo, kad atidedame mažiau savo asmeninių pajamų nei anksčiau. Kai išlaidos šliaužia ir pasinerti į jūsų santaupas nėra išeitis, iškart gavus paskolą grynaisiais pinigais, galite lengviau ištrūkti.

Gali tekti apimti:

 • Namų priežiūros problemos, tokios kaip katilo ar skalbimo mašinos remontas
 • Transporto priemonių remontas, aptarnavimas ar MOT
 • Medicinos ar veterinarijos sąskaitos
 • Kitos netikėtos išlaidos, pavyzdžiui, draudimo atnaujinimas

Galbūt keli iš šių pavyzdžių atsirado vienu metu ir papildomai apkrauna jūsų biudžetą. Kad ir kokia būtų jūsų padėtis, greita paskola internetu gali būti atsakymas.

Kokie yra greitų paskolų internetu pranašumai?

Pinigų patarimų tarnyba praneša, kad pinigų rūpesčiai mums kainuoja 46 minutes miego per naktį. Tačiau yra daugybė priežasčių, kodėl greitos paskolos gavimas internetu gali padėti jums būti ramiam.

Pirmasis yra patogumas. Turint internetinį skolintoją, pavyzdžiui, „Dot Dot Loans“, nereikia laukti susitikimo ar keliauti į fizinį banką ar parduotuvę. Galite kreiptis patogiai savo namuose ar net keliaudami.

Kadangi dauguma internetinių paskolų paraiškų pildomos per kelias minutes, greitis yra dar vienas pagrindinis privalumas. Kai kurie skolintojai siūlo greitos paskolos patvirtinimą ir tą pačią dieną perves jūsų paskolą – tai yra idealu, kai patiriate spaudimą.

Jie taip pat prieinami. Daugeliui greitųjų paskolų nereikia nei garantijos, nei garantijos, todėl sutaupysite ir siūlymo. Turėdami palyginti mažas siūlomas paskolas, galite turėti daugiau galimybių būti patvirtintiems, jei turite blogą kreditą.

Kokios yra skirtingos greitųjų paskolų finansavimo rūšys?

Jei ieškote greitų paskolų, gautų tą pačią dieną, yra dvi galimybės, su kuriomis greičiausiai susidursite: paskolos iki atlyginimo ir trumpalaikės paskolos.

Dauguma paskolų iki atlyginimo yra mažos paskolos, kurias tikimasi grąžinti iš karto, kai tik gausite kitą atlyginimą. Jie dažnai išgyvena greitai ir gali praversti ištikus nelaimei. Tačiau jei yra didelės palūkanų normos ir pavėluoto mokėjimo rizika, jei negalite sau leisti visiškai grąžinti pinigų, turėsite būti atsargūs, kad nepablogintumėte skolos.

Trumpalaikės paskolos yra tokios pat greitos, tačiau gali būti ir lengviau valdomos. Galite jas panaudoti padengti tas pačias netikėtas išlaidas, tada paskirstyti grąžinimą mažesnėmis mėnesio dalimis. Naudodamiesi mūsų greitosiomis JK paskolomis, taip pat neturėsite sumokėti pavėluotų mokėjimų.

Mūsų ilgalaikės paskolos taip pat gali būti greitas grynųjų pinigų šaltinis. Puikiai tinka didesnėms išlaidoms ir renginiams, tokiems kaip naujas automobilis ar vestuvės, jie leidžia pasiskolinti daugiau pinigų ir grąžinti juos ilgesniam nei vienerių metų laikotarpiui. Jei jūsų paraiška bus patvirtinta, galite kreiptis per kelias minutes ir gauti pinigų po dienos.

Kaip veikia „Dot Dot“ greitosios paskolos JK?

Kai jums reikia šiek tiek papildomos pagalbos, mūsų greitieji kreditai leidžia greitai ir paprastai skolintis pinigus.

Jums nereikia ieškoti garanto ar siūlyti savo namų ar kitų vertybių kaip užstatą. Norėdami pradėti, tiesiog naudokite trumpalaikių paskolų skaičiuoklę arba ilgalaikių paskolų skaičiuoklę.

Abi yra lengvai naudojamos priemonės, parodančios, kiek galite pasiskolinti, kokios grąžinimo sąlygos yra prieinamos, ir visos jūsų išlaidos. Mes siūlome trumpalaikes paskolas nuo 100 iki 1000 svarų, su fiksuotais grąžinimo terminais nuo trijų, šešių ar devynių mėnesių. Mūsų ilgalaikės paskolos svyruoja nuo 1 500 iki 5 000 svarų, o grąžinamosios išmokos paskirstomos per 18, 24, 36 ar 48 mėnesius.

Kai būsite patenkinti tuo, kaip viskas atrodo, galite pereiti prie mūsų trumpos internetinės paraiškos formos. Mes atliksime kredito ir įperkamumo patikrinimus, kad galėtume pasiūlyti paprastą, greitą paskolą, kurią realiai galite sau leisti, tada praneškite mums apie mūsų sprendimą.

Jei taip, greitąją paskolą gausite tą pačią arba kitą dieną, priklausomai nuo to, kiek skolinatės. Mes automatiškai surinksime grąžinimus, kad sutaupytume rūpesčių, ir niekada nemokėsite papildomų mokesčių.

Kodėl verta pasirinkti greitą paskolą internetu „Dot Dot“?

Laiko apribojimai gali patirti spaudimą. Tačiau net ir tada, kai jums reikia paskolos iš karto, svarbu pasirinkti skolintoją, kuriuo galite pasitikėti.

Mes esame tiesioginiai skolintojai, o ne brokeriai, todėl visada žinosite, su kuo turite reikalų. Štai šešios priežastys, dėl kurių galite jaustis užtikrintai teikdami paraišką vienai iš mūsų greitųjų paskolų internetu:

 • Nėra staigmenų: Iš anksto pamatysite visas savo išlaidas ir niekada nemokėsite jokių papildomų mokesčių. Jokių pavėluotų mokėjimų ar papildomų palūkanų
 • Greitas ir lengvas procesas: Galite kreiptis internetu per kelias minutes ir gauti greitos paskolos patvirtinimą bei finansavimą. Nereikia nei laiduotojo, nei užstato
 • Lanksčios paskolos galimybės: Pasiskolinkite nuo 100 iki 5 000 svarų ir grąžinkite per tris ar 48 mėnesius. Jūsų palūkanų norma visada bus fiksuota
 • Atsakingas skolinimas: Mes esame įgalioti ir reguliuojami Finansinio elgesio tarnybos (FCA). Vadovaudamiesi jos rekomendacijomis siūlome sąžiningas ir prieinamas paskolas
 • Draugiškas aptarnavimas: Mūsų klientų aptarnavimo komanda įsikūrusi JK. Su jais lengva kalbėtis ir jie mielai padeda
 • Gerai peržiūrėta: Mūsų klientai nepriklausomos apžvalgos svetainėje „Trustpilot“ mus vertina kaip „puikius“. Žmonės giria paprastą mūsų procesą ir greito sprendimo paskolas

Ar galiu gauti greitąsias „Dot Dot“ paskolas internetu?

Galite kreiptis dėl vienos iš mūsų greitųjų paskolų internetu, jei:

 • Jūs esate 18 metų ar vyresnis, jei norite gauti trumpalaikę paskolą, arba esate 21 metų ar vyresnis, jei norite gauti ilgalaikę paskolą
 • Turite JK adresą
 • Šiuo metu dirbate
 • Turite galiojantį el. Pašto adresą ir mobiliojo telefono numerį
 • Galite pateikti mums banko sąskaitos ir debeto kortelės duomenis

Greitai apsispręsite, kai gausime visą mums reikalingą informaciją ir patikrinsime kreditą bei įperkamumą. Tai darome norėdami pasiūlyti paskolas, kurios būtų atsakingos ir atitiktų mūsų kliento biudžetą.

Bet tai nereiškia, kad turite turėti puikų kredito balą. Mes taip pat peržiūrėsime jūsų pajamas ir išlaidas ir peržiūrėsime jūsų paraišką atsižvelgdami į jūsų situaciją kaip visumą.

Kiek galiu pasiskolinti?

Jei jums iš karto reikia paskolos grynaisiais, galite kreiptis dėl skolinimosi nuo 100 iki 5000 svarų. To pakanka netikėtoms sąskaitoms ar didesnėms gyvenimo investicijoms padengti.

Kaip greitai galėčiau gauti paskolą?

Labai greitai. Mes bandome ir patvirtiname paraiškas trumpalaikėms paskoloms tą pačią dieną ir ilgalaikėms paskoloms kitą dieną. Patvirtintos paskolos yra finansuojamos kiekvieną valandą visą parą.

Kaip grąžinimai veikia su greitaisiais „Dot Dot“ kreditais?

Greitos paskolos internetu kainą paskirstysite fiksuotomis dalimis nuo trijų iki 48 …

Parašykite komentarą