Grupeer / Atsiliepimai ir skundai

Investicijos į paskolas pritraukiamos santykinai paprastai ir galimybė uždirbti per trumpą laiką, tačiau kaip atpažinti patikimus investicinius objektus? Pasirinkite internetinę investavimo platformą, kurioje prioritetas teikiamas kruopščiam paskolos pasirinkimui ir rizikos mažinimui – Grupeer.com.

„Grupeer.com“ platforma turi platų vartojimo paskolų asortimentą, kurį galite nusipirkti iš skolintojų ir uždirbti iki 14% per metus iš investicijų. Grupeer.com klientai gali naudotis trumpalaikėmis ir ilgalaikėmis paskolomis, paskolomis su užstatu ir be jo, paskolomis asmenims ir verslo poreikiams. Prisijunkite prie Grupeer.com internetinės rinkos ir investuokite pinigus internetu!

Peržiūrėti pasiūlymą

Kokias paslaugas siūlo „Grupeer“?

„Grupeer.com“ platformoje jau yra finansuojamos paskolos iš Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Vokietijos ir Latvijos.

Investiciniai objektai yra:

 • Vartojimo paskolos;
 • Verslo paskolos;
 • Paskolos automobiliams;
 • Hipotekos paskolos.

Be to, Grupeer.com siūlo investicijas į nekilnojamojo turto projektus:

 • Investuotojai iš kreditoriaus išperka dalį paskolos;
 • Paskolos nekilnojamojo turto plėtrai užtikrinamos užstatu;
 • Standartinė paskolos suma užstato vertės atžvilgiu – 65%.

Kodėl verta rinktis „Grupeer“?

Grupeer.com yra universali internetinė investavimo priemonė įmonėms ir asmenims. Galima investuoti į įvairias paskolas, renkantis trumpalaikes ar ilgalaikes paskolas, paskolas privatiems asmenims ir įmonėms, su užstatu ir be jo.

Platforma yra vieta, kur investuotojai ir skolintojai susitinka su skirtingais norais ir galimybėmis, tačiau turi bendrą tikslą – užsidirbti pinigų ir įgyvendinti savo planus. Grupeer.com atrenka patikimus kreditorius, kurie teikia paskolas skolininkams, turintiems pakankamai mokumo ir gerą kredito istoriją.

Grupeer.com bendradarbiauja su tokiomis įmonėmis kaip „AG Capital“ ir „Welltrado“, kad sukurtų patikimą ir pelningą internetinę investavimo platformą. Grupeer.com partneriai yra naudingi įmonėms ir investuotojams – pirmasis padeda pritraukti reikiamą finansavimą, tačiau antrasis parenka saugius investavimo objektus.

Visoms paskoloms, pateiktoms „Grupeer.com“ platformoje, taikoma „BuyBack“ garantija. Dėl atpirkimo garantijos investicijos tampa saugesnės – jei paskolos gavėjas vėluoja grąžinti paskolą arba negrąžina visos paskolos, investuotojas gauna investicijos grąžą ir uždirbtas palūkanas iš Grupeer.com.

Kaip naudotis Grupeer.com?

Grupeer.com laikosi tos pačios schemos, kaip ir kitos internetinės investicinės platformos. Tiek investuotojai, tiek fondo ieškotojai gali naudoti Grupeer.com pagal šį algoritmą:

 • Prisiregistruokite Grupeer.com svetainėje ir palaukite, kol bus suaktyvinta jūsų nauja vartotojo paskyra;
 • Pervesti lėšas į savo investuotojo sąskaitą arba pateikti investavimo pasiūlymą;
 • Pasirinkite investicinį objektą – paskolą, nekilnojamąjį turtą ir pan. Arba laukite Grupeer.com sprendimo pridėti savo projektą prie investicinių pasiūlymų;
 • Investuokite norimą sumą ir pradėkite uždirbti arba gaukite reikiamą finansavimą ir pradėkite įgyvendinti projektą.

Peržiūrėti pasiūlymą

Parašykite komentarą