Grynųjų pinigų traukinio paskolos – apžvalga ir mokesčiai

Šis teikėjas šiuo metu nesiūlo paskolų Naujojoje Zelandijoje.

Tai gali atsitikti bet kam – likus dviem dienoms iki atlyginimo dienos ir susidaro netikėtos išlaidos. Galbūt tai sąskaita, kurią pamiršote, galbūt sugedo jūsų automobilis, o gal pagaliau nusprendėte įsigyti tą naują kondicionierių. Kad ir kokios būtų išlaidos, turėtumėte žinoti, kad yra galimybių, kurios taupo jus nuo skolos pridėjimo prie kredito kortelės.

„Cash Train“ yra skolintojas, kurio specializacija yra trumpalaikės paskolos, kai prieš atlyginimo dieną atsiranda kažkas netikėto. Vietoj to, kad padidintumėte skolą kreditine kortele ar mokėtumėte už perbraižymą, „Cash Train“ siūlo greitai patvirtinti mažas paskolas su iš anksto nustatyta suma, kurią galite grąžinti.

„Cash Train“ siūlo trumpalaikes paskolas iki 1500 USD. Jų siūlomos paskolos yra skirtos padengti išlaidas, atsirandančias iki atlyginimo dienos, todėl jie nerekomenduoja naudotis jų paslauga ilgalaikėms finansinėms problemoms spręsti ar išlaidoms, viršijančioms 1500 USD.

 • Greitas išmokėjimas. „Cash Train“ patvirtintas paskolas paprastai išmoka per 3 valandas arba kitą darbo dieną.
 • Pateikti paraišką internete. „Cash Train“ turi paprastą internetinės paraiškos teikimo procesą ir gali suteikti jums greitą internetinį pasiūlymą, kurį reikia patikrinti.
 • Žinokite, kiek sumokėsite. Kai pasirašysite sutartį su „Cash Train“, jie nurodys sumą, kurią sumokėsite, kad jums neįstrigtų netikėti mokesčiai. Savo svetainėje jie taip pat turi internetinę skaičiuoklę, kuri padės nustatyti, kokia bus jūsų paskola.

„Cash Train“ neapmokestins netikėtų mokesčių, kol grąžinate paskolą. Kai pasirašysite su jais paskolos sutartį, jie nurodys tikslius mokėjimus, kuriuos turėsite mokėti, ir dažnumą, kuriuo turėsite juos grąžinti. Tai padės planuoti grąžinimus ir įtraukti sumą į savo biudžetą.

Štai mokesčiai, kuriuos galite mokėti imdami paskolą „Cash Train“:

 • Steigimo mokestis 45 USD
 • 8 USD kredito mokestis
 • Palūkanos imamos 1 USD už 100 USD, pasiskolintą per dieną, pridėjus administravimo išlaidas. Taigi, jei skolinsitės 400 USD 20 dienų, būsite apmokestinti 80 USD.
 • Tiesioginio debeto mokestis 1,40 USD už kiekvieną tiesioginį debetą.

Jei kyla problemų atliekant mokėjimus, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, kurie gali apimti:

 • Planuoti 10 USD mokestį. Galite perplanuoti tik vieną paskolos mokėjimą, ir tai gali turėti įtakos sumai, kurią ateityje galite pasiskolinti iš „Cash Train“. Nepaisant to, jis kainuoja 10 USD.
 • 45 USD įsiskolinimų valdymo mokestis. Tai yra vienkartinis mokestis, mokamas, jei jūsų sąskaita yra įsiskolinusi.
 • Vėlyvo mokėjimo mokestis – 38,50 USD. Ši suma apmokestinama kiekvieną kartą, kai suplanuotas mokėjimas vėluoja arba nepavyksta.
 • Numatytasis laiškų mokestis – 10 USD. „Cash Train“ išsiųs numatytąjį laišką ir ims šį mokestį tik tuo atveju, jei negalės susisiekti su jumis telefonu ar el. Paštu.

Kai pasirašysite sutartį su „Cash Train“, jie nurodys jūsų grąžinimo datas ir sumą, kurią turėsite sumokėti tomis dienomis. Kad viskas būtų patogiau, jie tiesiogiai nurašys jūsų nurodytą banko sąskaitą sutartyje nurodytomis dienomis, todėl nėra jokios galimybės pamiršti grąžinimus.

„Cash Train“ paskola skirta naudoti konkretiems tikslams. Jų paslauga pirmiausia naudojasi tie, kuriems reikia kelių šimtų dolerių, kad susimokėtų netikėtas išlaidas iki atlyginimo dienos. Kai kurios priežastys, būdingos žmonėms, besikreipiantiems į „Cash Train“ paskolas, yra automobilių remontas, sąskaitų grąžinimas arba išlaidos dėl netikėtų įvykių ar progų.

Svarstydami, ar gauti paskolą grynaisiais pinigais, turėtumėte pagalvoti, kiek reikalingos išlaidos. Taip pat turėtumėte apsvarstyti kitas savo galimybes. Jei dėl paskolos būtinybės mokesčiai ir palūkanos, kurias turite mokėti, yra verti išlaidų, tuomet tai gali būti apsvarstyta galimybė.

„Cash Train“ paskolos pliusai ir minusai

Argumentai “už”

 • Patogumas. Paskolos grynaisiais pinigais yra patogi galimybė žmonėms, kuriems reikia papildomų pinigų. Galite kreiptis internetu ir paskolą paprastai pamatysite per kelias valandas arba daugiausia per vieną darbo dieną.
 • Saugumas. Su paskolomis susiję mokesčiai ir palūkanų mokesčiai padeda valdyti grąžintinas sumas ir planuoti padengti paskolos išlaidas. Taip pat nėra galimybės pamiršti grąžinimą, nes nurodyta suma automatiškai nurašoma iš jūsų sąskaitos.
 • Narių sritis. Jei vieną kartą skolinatės iš „Cash Train“ ir nusprendėte tai padaryti dar kartą, galite pasinaudoti jų narių pranašumais, o tai palengvina internetinės paraiškos teikimo procesą.

Minusai

 • Apribojimai. Nesvarbu, kokios jūsų pajamos, jie negali suteikti paskolos savarankiškai dirbantiems žmonėms arba tiems, kurie naudojasi paskola verslo tikslais.
 • Trumpalaikis sprendimas. „Cash Train“ specializuojasi trumpalaikių paskolų srityje. Jos neturėtų būti naudojamos ilgalaikėms finansinėms problemoms spręsti, nes jos gali būti brangesnės nei kitos finansavimo formos.

Prieš kreipdamiesi dėl paskolos „Cash Train“ turėtumėte įsitikinti, kad atitinkate jų pasirinkimo kriterijus. „Cash Train“ naudoja dvi pagrindines atrankos kriterijų kategorijas; pagrindiniai kriterijai, kurių reikia laikytis norint juos taikyti; ir kiti kriterijai, kurie taip pat bus svarstomi teikiant atskiras paskolos paraiškas.

Esminiai kriterijai apima:

 • Būdamas 18 metų ar vyresnis.
 • Būdamas Naujosios Zelandijos gyventojas.
 • Uždirbama daugiau nei 1 300 USD per mėnesį.
 • Pajamų sumokėjimas tiesiai į banko sąskaitą (ne grynaisiais).
 • Nebūti savarankiškai.

Kriterijai, į kuriuos bus atsižvelgta taikant:

 • Jums bus suteikta paskola, jei turite blogą kredito istoriją, nors negarantuojate, kad būsite patvirtinti. „Cash Train“ pagrindinis dėmesys skiriamas jūsų dabartinei finansinei padėčiai ir tikimybei, kad grąžinsite pinigus.
 • Kreipiantis reikia teisingai įvesti kontaktinę informaciją. Tokie dalykai kaip neteisingi telefono numeriai, netikslios atlyginimų deklaracijos ar netinkama banko informacija gali turėti įtakos jūsų paraiškai.

Parašykite komentarą