„Halifax“ hipotekos paskolos

„Halifax“ hipotekos brokeriai gali patarti dėl blogų kreditų įkeitimo

Mes galime pasiūlyti hipotekas su įsiskolinimais, įsipareigojimų neįvykdymu, CCJ, skolų valdymu, „Pay Day“ paskolomis, IVA, bankrotu. Mes padėjome daugeliui klientų; „Halifax“ hipotekos brokeriai siūlo visą hipoteką už blogų kreditų konsultavimo paslaugas. Mes taip pat esame visi rinkos brokeriai, įsikūrę Halifax

Klientų tipai, kuriems gali prireikti hipotekos dėl blogo kredito

„Halifax“ hipotekos brokeriai palaiko šiuos klientų tipus:

 • Būsto perkėlėjai, ieškantys blogo kredito hipotekos
 • Remortgage klientai, ieškantys blogo kredito hipotekos
 • Pirmą kartą pirkėjai, ieškantys blogo kredito hipotekos
 • Portfelio savininkai, ieškantys blogo kredito hipotekos
 • Hipotekos klientai, vyresni nei 50 metų, ieškantys blogo kredito hipotekos
 • Komercinio turto pirkėjai, ieškantys blogo kredito hipotekos
 • Šis sąrašas yra klientų, su kuriais susiduriame, ieškantys hipotekos, turinčios blogą kreditą, pavyzdys – jei jūsų padėtis nėra nurodyta, tai nebūtinai reiškia, kad negalime padėti, prašome susisiekti patvirtinti.

Paskolos už blogą kreditą tęsėsi….

„Halifax“ hipotekos brokeriai kasdien tvarko klausimus dėl blogų kreditų įkeitimo. Šiuo metu nėra vieno dydžio hipotekos sandorio, kuris atitiktų kiekvieno kliento poreikius ir aplinkybes. Daugumą informacijos apie hipotekas galima gauti internetu. Čia mes turime tai, kad informacija internete dažnai gali būti paini ir prieštaringa. Atsižvelgdami į tai, mes bandėme klientams, kurie ieško hipotekos patarimų, apžvelgti, ko turėtumėte ieškoti renkantis savo „Halifax“ hipotekos brokerį. Klientai, kurie naršo internete, galbūt ieškodami prastų kreditų hipotekos JK, turėtų sugebėti rasti sprendimą, atitinkantį jų poreikius ir aplinkybes. „Halifax“ hipotekos brokerių naudojimas yra paprastas, ekonomiškas ir sutaupys jūsų laiko bei galimo streso. Mes iš esmės pasirūpiname jūsų nepalankių kredito hipotekų išdėstymu; mūsų klientai džiaugiasi mūsų teikiama paslauga. Patikrinkite mūsų atsiliepimų puslapis patvirtinti, ką apie mus kalba mūsų klientai. Naudodamiesi „Halifax“ hipotekos brokeriais įsitikinsite, kad esate informuotas apie blogų kreditų įkeitimo pokyčius.

Mūsų klientų dažniausiai užduodamų klausimų pavyzdžiai

Ar „Halifax“ hipotekos brokeriai gali padėti, jei …?

 • Kiek galiu gauti hipotekos?
 • Kaip rasti nepalankų kredito hipotekos brokerį?
 • Blogo kredito hipoteka?
 • Stengiatės gauti hipoteką?
 • Kokią hipoteką galiu gauti?
 • Ar galite gauti hipoteką su blogais kreditais?
 • Kaip gauti blogą kreditą?
 • Kokią didelę paskolą galiu gauti?
 • Ar hipotekos brokeris gali padėti klientams, turintiems blogą kreditą?
 • Ar galiu gauti hipoteką su blogais kreditais?
 • Kaip pagerinti savo kredito balą dėl hipotekos?
 • Prasta kredito hipoteka?
 • Kaip gauti blogą kreditą?
 • Kiek galėčiau gauti hipotekos?
 • Blogo kredito hipotekos brokeris?
 • Remortgage su blogu kreditu?
 • Ar galiu gauti hipoteką su prastu kredito balu?
 • Kurias kredito problemas priims hipotekos skolintojai?
 • Kokios yra geriausios blogo kredito hipotekos palūkanos?
 • Kas yra blogų kreditų hipotekos skolintojai?
 • Ar yra blogų kreditų su garantuotu patvirtinimu?
 • Kurie yra blogų kreditų klientų skolintojai?
 • Ar blogo kredito hipotekos brokeris gali man padėti, jei turiu IVA?

„Halifax“ hipotekos brokeriai siūlo hipotekas su prastu kredito balu.

Dabar daugeliui mūsų klientų kyla kreditų problemų ir jiems reikalinga labiau specializuota hipoteka. „Halifax“ hipotekos brokeriai pastebėjo, kad daugelis klientų, turinčių prastą kreditą, išryškėjo dėl finansų krizės maždaug 2010 m. Daugelis skolintojų, kurie tuo metu buvo, nustojo veikti blogų kreditų įkeitimo srityje. Beveik visi skolintojai kardinaliai sugriežtino savo knygas, kad hipotekos skolininkai negalėtų imti naujų hipotekų už blogą kreditą. Geros naujienos yra tai, kad jums reikia hipotekos su prastu kredito balu, tada esate tinkamoje vietoje. Mūsų „Halifax“ hipotekos brokeriai padės jums padėti jums gauti geriausią hipoteką už blogą kreditą. Nenusiminkite tik susisiekti ir leiskite mums pamatyti, ar mes galime padėti jums gauti tinkamą hipoteką su prastu kredito balu.

Ar „Halifax“ hipotekos brokeriai gali pasiūlyti kokių nors pagrindinių patarimų, kurie padėtų man pagerinti hipotekos kredito balą?

 • Būtinai patikrinkite ir dar kartą patikrinkite savo kredito failus – „Experian“, „Equifax“ ir „Call Credit“. padėti jums nustatyti, ar skolintojas gali apsvarstyti jūsų hipotekos paraišką.

Visi hipotekos skolintojai visiškai kitaip išnagrinėja jūsų galimybes gauti hipoteką, tačiau dauguma naudos kredito vertinimo sistemą, o dauguma hipotekos skolintojų naudos „Experian“, „Equifax“ arba „Call“ kreditą, yra ir kitų. Kai kurie gali net naudoti juos visus arba bent 2, kad atpažintų jus arba patikrintų rinkėjų sąrašą. Šiose agentūrose saugoma informacija ne visada pateikia tą pačią informaciją. Taigi, patartina pasisemti idėjos bent iš 2 pagrindinių 3 kredito referencinių agentūrų.

Kas yra CCJ?

 • Apygardos teismo sprendimas (CCJ) Tai teismo rūšis Anglijoje, Velse ir Šiaurės Airijoje

Kas yra IVA?

 • Individualus savanoriškas susitarimas (IVA) yra susitarimas su kreditoriais sumokėti visas ar dalį jūsų skolų.

Kas yra DMP?

 • Skolų valdymo planas (DMP) leidžia jums sumokėti skolas tokiu greičiu, kokį galite sau leisti. Susisiekti norėdami sužinoti, ar mes galime padėti jums gauti jūsų blogo kredito hipoteką turėdami DMP.

Ar visi siūlo šias blogų kreditų paskolas?

Ne, deja, ne. Daugumą blogų kreditų hipotekinių paskolų daugiausia siūlo hipotekos tarpininkų rinka. Taigi, „Halifax“ hipotekos brokerio naudojimas gali būti geras pasirinkimas. Ieškodami blogo kredito hipotekos, tam tikri dalykai pradėjo šiek tiek pagerėti, tačiau paklauskite savęs, kiek jūs matėte televizijoje ar girdėjote per radiją skelbimų, reklamuojančių blogų kreditų įkeitimą? Jei atsakėte nedaug, tuomet būtumėte teisūs, dauguma skolintojų mano, kad tokio tipo skolinimas yra rizikingas ir nėra geras. Nors geras pasirinkimas blogų kreditų hipotekos bendrovių pasiūlė nuostabių blogų kreditų įkeitimo galimybių. Kalbėdami su savo „Halifax“ hipotekos brokeriu, rinkos supratimas padės jums padaryti teisingą išvadą, kai pasirenkate blogo kredito hipoteką. Kas yra labai svarbu, ir jūs turite atsiminti, kad kiekvienas blogo kredito hipotekos skolintojas yra skirtingas. Tai, kad jus atsisakė vienas bankas ar statybų draugija, dar nereiškia, kad jūsų „Halifax“ hipotekos brokeris neturi kur kreiptis. Mūsų komanda sudarė daugybę paskolų už blogą kreditą daugeliui klientų, turinčių prastą kreditą, kai kuriais iš šių scenarijų:

Prašau, sąrašas nėra baigtinis susisiekti kad patvirtintume, ar galime jums padėti

 • Nėra kredito istorijos
 • Mažas kredito balas – „Experian“, „Equifax“ ar „Call Credit“.
 • Praleisti hipotekos mokėjimai – einamieji arba istoriniai
 • Numatytieji
 • CCJ
 • IVA
 • Skolos valdymo planai
 • Pavėluoti mokėjimai
 • Atgautas praeityje
 • Patvirtintas bankrotas
 • Kelios paskolos iki atlyginimo

Kokios yra pagrindinės problemos, kurias gali priimti hipotekos davėjas? Jei turiu blogą kreditą ir kaip „Halifax“ hipotekos brokeriai gali padėti?

Daugelis scenarijų, kuriuos galime rasti „Halifax“ hipotekos brokeriuose, gali padėti. Akivaizdu, kad kartais yra atvejų, kai mes turėjome patarti klientui sustabdyti paraiškos pateikimą, kol problema išnyks iš kredito bylos. Šios situacijos visada išsamiai aptariamos su klientu, o klientui visada pateikiamas aiškus ir pasiekiamas tikslas, kuris galų gale padės klientui pasiekti savo tikslą. Jei dėl kokių nors priežasčių ieškote blogo kredito hipotekos, tai gali būti CCJ, IVA, bankrotai, DMP, praleisti hipotekos mokėjimai, darbo dienos paskolos, įsipareigojimų nevykdymas ar bet kokia priežastis, visada geriau tai aptarti su savo „Halifax“ hipotekos brokerio komanda. Tiesiog pasiimkite telefoną arba atsisakykite užklausos formos ir mes padarysime viską, kad padėtume jums gauti hipoteką už blogą kreditą, kurio jums gali prireikti.

Kokias hipotekos normas klientai gali įsigyti už hipoteką su blogais kreditais?

Geriausias būsto paskolos procentas priklauso nuo to, ar jūsų kreditas yra blogas, ar istoriškai. Jūsų „Halifax“ hipotekos brokeris turės nustatyti, kurie hipotekos skolintojai pirmiausia nori skolinti pinigus. Tai tikrai priklausys nuo jūsų aplinkybių ir nuo to, kaip skolintojas įvertins jūsų galimybes grąžinti hipoteką dabar ir ateityje. Kad jums būtų lengviau, galbūt norėsite susisiekti. Kalbėdami su vienu iš „Halifax“ hipotekos brokerių, galėsite lengviau patenkinti jūsų poreikius ir aplinkybes ir rasti geriausią pasiūlymą.

Kiek yra blogų kreditų hipotekos skolintojų JK hipotekos rinkoje?

Kasdien į tai sunku atsakyti, nes ne visi skolintojai skelbsis, kad siūlys hipoteką už blogą kreditą. Taip pat sunku atsakyti, nes yra daug neigiamų kreditų. Pavyzdžiui: blogas kredito hipotekas gali sudaryti klientai, turintys IVA, įsipareigojimų nevykdantys asmenys arba kiti CCJ klientai gali būti paskelbti bankrutavusiais, jie gali būti atleisti arba jie gali būti arti bankroto. Kiti klientai galėjo stengtis sumokėti sąskaitas ir jiems buvo patarta konsoliduoti savo skolas į skolų valdymo planą arba DMP, kaip dažnai kalbama. Taigi, mes tai jau minėjome anksčiau, tačiau nėra visų dydžių, tinkančių visiems blogų kreditų hipotekoms. Ką „Halifax“ hipotekos brokeriai gali padaryti, tai įvertinti jūsų blogą kreditinę situaciją ir suformuoti jums hipotekos sprendimą. Hipotekos patarimai gali būti pritaikyti jūsų blogo kredito profiliui. Jie įvertins jūsų kredito balą ir parengs hipotekos strategiją, kad būtų lengviau užbaigti naują hipotekos finansavimą. Tai atlikę turėtumėte patekti į sėkmės kelią. Tada tai turėtų leisti jums lengvai atsikvėpti, žinant, kad jūsų „Halifax“ hipotekos brokeris suteikė jums išskirtinių paslaugų ir padėjo rasti geriausią jūsų blogo kredito hipoteką. Yra nemažai blogų kreditų hipotekos skolintojų, vienas dalykas yra tikras, kad mes suprantame, jog ši rinka yra auganti rinka ir yra tikras alkis, kad blogų kreditų hipotekos skolintojai galėtų pasiūlyti tokio tipo finansus.

Kaip susisiekti su „Halifax“ hipotekos brokeriu, kuris gali padėti gauti blogo kredito hipoteką?

Įgyti „Halifax“ hipotekos brokerio kvalifikaciją negali būti paprasčiau. Pažiūrėkite į tiesioginio pokalbio galimybę svetainėje, paskambinkite mums telefonu 0333 210 0082, atsiųskite mums el. Laišką adresu [email protected] Mes visada džiaugiamės galėdami padėti, turime daug naudingų patarimų ir patarimų. blogo kredito hipotekos reikalavimai.

Dirbkime kartu, kad jūsų svajonė taptų realybe, ir atlikkime pirmąją proceso dalį. Žiūrėkite žemiau, kad patvirtintumėte, ką galime padaryti jums. Mes laukiame jūsų šeimos.

Kodėl verta naudoti „Halifax“ hipotekos brokerius, kad surastumėte geriausią blogo kredito hipoteką Halifax

 • Pradinis pokalbis apie blogo kredito hipoteką Halifax

Jūsų „Halifax“ hipotekos brokeris surengs pradinį telefono pokalbį su jumis, kad būtų galima preliminariai nuspręsti, kaip geriausiai pasielgti toliau. Kada tu susisiekti aptarsime faktus apie …

Parašykite komentarą