Hercusas / Apžvalgos ir skundai

Mokėjimo kortelė su dideliu kredito limitu, nesusieta su banko sąskaita – tai nauja „Lateko līzings“, „Hercus“ kreditinės kortelės paslauga. Neatsitiktinai vardas Hercusas primena mitinio herojaus įvaizdį – kreditinė kortelė turi nemažą kredito limitą, patogias naudojimo sąlygas ir labai mažas išlaidas. Trumpai tariant, tai yra kredito kortelė, kuri padės jums atlikti žygdarbius, jei turite pakankamai mokumo.

„Hercus“ kreditinę kortelę gali įsigyti tiek esami „Lateko“ lizingo klientai, tiek tie, kurie dar nesinaudojo šio kreditoriaus paslaugomis. Kortelę galima patogiai sukonstruoti internete, ji pristatoma į namus ir suteikia modernią ir patogią finansinę oro pagalvę, kurią galite naudoti, kai jums to reikia.

Peržiūrėti pasiūlymą

„Hercus“ siūlo šias kreditų rūšis:

Kreditinė kortelė:

  • turima suma nuo 300 € iki 3000 €
  • minimalus mokėjimas – 5% išleistos sumos + palūkanos;
  • minimalus mokėjimo terminas turi būti 1 mėnuo.

Kodėl verta rinktis Hercusą?

„Hercus“ kreditinė kortelė suteikia galimybę naudotis kredito limitu bet kurioje pasaulio vietoje. „Hercus“ taip pat galima naudoti visur, kur priimamos „Master Card“ mokėjimo kortelės. „Hercus“ paslaugų teikėjas yra žinomas ir populiarus kreditorius Latvijoje, akcinė bendrovė „Lateko līzings“. Bendrovė turi gerą reputaciją ir didelę patirtį, todėl „Hercus“ kreditinė kortelė ypač tinka Latvijos gyventojų poreikiams ir galimybėms.

„Hercus“ kreditinė kortelė turi minimalias išlaidas – už prašymo apdorojimą, kreditinės kortelės paruošimą, pristatymą ir vartotojo sąskaitos tvarkymą nėra jokių paslėptų mokesčių. Vienintelės išlaidos, su kuriomis susiduria kortelės savininkas, yra laipsniškas išleistos sumos grąžinimas ir palūkanos už kredito limito naudojimą.

„Hercus“ kreditinė kortelė suteikia galimybę pasiimti grynuosius pinigus bankomate, grąžinti išleistą sumą nedelsiant arba dalimis, taip pat gauti prieigą prie papildomų lėšų, kurios nėra pervedamos į skolininko banko sąskaitą. Pagal vieną kredito sutartį galite pasiskolinti neribotą skaičių kartų – grąžintos sumos iškart vėl tampa prieinamos.

Kaip kreiptis dėl „Hercus“ kreditinės kortelės?

Kreiptis dėl „Hercus“ kreditinės kortelės galite internetu, bet kuriame „Lateko“ lizingo skyriuje arba paskambinę telefonu +371 67775079. Patogiausia tai padaryti užpildžius kreditinės kortelės paraišką hercuskarte.lv svetainėje. Nurodymas paraiškoje:

  • jūsų vardas ir pavardė;
  • norimą kredito limito sumą;
  • kontaktinė informacija: el. pašto adresas ir telefono numeris.

Per penkias minutes „Lateko“ kreditų specialistas susisieks su jumis ir informuos apie jums galimą kredito limitą ir kortelių apdorojimo tvarką. Užbaigtą kortelę gausite per dvi savaites paštu arba artimiausiame „Lateko“ skyriuje.

Parašykite komentarą