Hermann London Realtors | Ep. 63 Amritas ir Amy Gillas, restauravimas, Sent Luisas

A

Prenumeruokite „Youtube“

Prenumeruokite „Apple Podcasts“

Šiame epizode nekilnojamojo turto agentas Adamas Kruse ir nekilnojamojo turto agentas Šannonas Sent Pjeras kalbasi su Amritu ir Amy Gillu iš Sent Luiso http://www.restorationstl.com/. Sužinokite, kaip jiems pavyko atsikvėpti atgal į apleistas apylinkes, tokias kaip „The Grove“, pertvarkant blogiausius 10% savybių.

Klausimus siųskite el. Paštu [email protected]

Amritas ir Amy Gillas Sent Luisas su Šenonu Sent Pjeru ir Adamu Kruse iš Sent Luiso REALTOR Podcast

Amritas ir Amy Gillas Sent Luisas su Šenonu Sent Pjeru ir Adamu Kruse

Adamas Kruse-https: //hermannlondon.com/realtor/adam-kruse/

Shannon St. Pierre – https: //hermannlondon.com/realtor/shannon-st-pierre/

Amrit ir Amy Gill – http: //www.restorationstl.com/

ITUNES-http://goo.gl/rs1q9X

Tinklaraštis-https://hermannlondon.com/podcasts/

Interneto svetainė http://hermannlondon.com/

Facebook – https://www.facebook.com/HermannLondon/

„Twitter“ – https://twitter.com/HermannLondon

„Instagram“ – https://www.instagram.com/hermannlondonrealtors/

Adresas – 7350 Manchester Rd, Sent Luisas, MO 63143

Telefono numeris – 314-802-0797

Ieškoti namų http://www.wizah.com/

Prodiuseris – Joey Vosevich

Tema „Trastornobeats“

Kas yra viduje

1:51 „Hotel Saint Louis“ yra naujausias Amrito ir Amy Gill projektas https://www.hotelsaintlouis.com/

Už viešbučio „Saint Louis“, priklausančio Amrit ir Amy Gill of Restoration St. Louis

Už viešbučio „Saint Louis“, priklausančio Amrit ir Amy Gill of Restoration St. Louis

„Hotel Saint Louis“ vestibiulis, priklausantis Amrit ir Amy Gill of Restoration St. Louis

„Hotel Saint Louis“ vestibiulis, priklausantis Amrit ir Amy Gill of Restoration St. Louis

2:23 Visi „Amrit“ ir „Amy Gill“ kompanijos nariai turi žinoti misijos išdėstymą

2:39 Jų misija yra stiprinti ir stiprinti bendruomenes, kuriose jie veikia, atnaujindami apleistas apylinkes ir paversdami jas puikiomis vietomis gyventi, dirbti ir žaisti

3:08 Adamas prisimena, kad prieš 14 metų „The Grove“ namuose buvo nupieštas Amrit ir Amy Gill dvigubo erelio logotipas, dažytas ant namų.

Restauravimas Sent Luiso logotipas - dvigubas vadovas Erelis-Amritas ir Amy Gill

Restauravimo Sent Luiso logotipas su dvigubu „Headed Eagle“, kurį sukūrė Amrit ir Amy Gill

3:28 Pirmieji Amrito ir Amy Gillo kaimynystės kampai buvo kilpa, o tada jie nuvyko į Sent Luiso universiteto (SLU) miestelį į Koronadą.

4:58 „A and A Contracting“ buvo pirmoji „Amrit“ ir „Amy Gill“ kompanija

5:39 Kaip Amritas ir Amy Gillas nusprendė pradėti tvarkyti The Grove rajoną Sent Luise?

7:04 „Kiekvienas pastatas yra kaip žmogus. Vienišas ir nepakartojamas. “- Louisas Sullivanas

7:37 2003 m. Amritas ir Amy Gillas agresyviai stengėsi išgelbėti Hariso mokytojų koledžą

11:06 SLU norėjo viską supirkti ir nugriauti. Amritas ir Amy Gillas nusipirks narkotikų namus aplink SLU ir juos pertvarkys

12:02 „The Grove“ pradėjo kaip gynybinis projektas 2004 m

13:10 Kai žmonės sužino, kad ateina žiaunos, turto vertės šokinėja ir spekuliantai pradeda grobti turtus

14:20 „Amrit“ ir „Amy Gill“ perka neužimtas savybes 99% laiko

15:01 Amrit ir Amy Gill apžvelgs visą apylinkę, kad galėtų sutelkti dėmesį į blogiausius 10% objektų

17:15 „The Grove“ nuomos kaina buvo apie 50 centų už kvadratinę pėdą, kai Amritas ir Amy Gillas pradėjo plėtoti rajoną

19:36 Kai prasidėjo recesija, bendruomenės bankai „Amrit“ ir „Amy“ turėjo statybų paskolas. Didesni bankai bandė uždrausti turto areštą

24:20 Amrit ir Amy Gill nuosmukio metu nevykdė vienos paskolos

25:15 Adomas laiko save nuosmukio vaiku, todėl jis tiek daug perka

27:15 Kaip Amritas ir Amy Gillas skirtingai valdo savo verslą nuo nuosmukio?

28:39 Amritas ir Amy niekada nemoka sau daugiau kaip 8 kartus mažiausiai uždirbančio darbuotojo

30:51 Amritas ir Amy vis dar remontuoja namus, nors dabar jie turi viešbučius

31:31 Kokios yra „Amrit“ ir „Amy Gill“ įmonės? Sent Luiso restauravimas, „Checkmate Design“, A & A sutartys, „Frontdoor Property Management“ ir „Innkeeper“ svetingumo paslaugos

33:53 Kaip Amritas ir Amy Gill sukuria finansavimą dideliems projektams, pavyzdžiui, „Hotel Saint Louis“?

35:02 Amritas ir Amy Gillas išgelbėjo „Holiday Inn Viking“ viešbutį Lindbergh ir 44

36:29 Amy Gill skalbė ir tvarkė savo turimą viešbutį

38:15 Jų viešbučiuose nėra darbo, kurio jie nebūtų patys padarę. Aistra, nuolankumas ir atkaklumas yra pagrindinės Amrit ir Amy Gill vertybės

39:25 Darbo orumas yra vienas dalykas, dėl kurio Amerika yra puiki

42:30 Kaip Amritas ir Amy Gillas pradėjo pertvarkyti? Koks buvo pirmasis jų kada nors įsigytas pastatas? Kas nutiko, kai Amritas ir Amy Gillas bandė nusipirkti savo pirmąjį pastatą Delmaro kilpoje?

45:49 Amritas Gilas kartą klijuodamas grindis klojo vinilo grindis

46:35 Amrit ir Amy Gill 4 kartus atnaujino savo „Delmar Loop“ nuosavybę ir iš jos daug ko išmoko

50:18 Kai „Delmar Loop“ pradėjo atgaivinti, kita „Skinker“ pusė pradėjo plėšriuosius verslus, pvz., Paskolą iki atlyginimo ir čekių gryninimo vietas.

52:08 Amrit ir Amy Gill kartu su „Pulaski Bank“ sukūrė programą, kurioje žmonės galėjo išsimokėti čekius be jokių mokesčių ir jokių sąskaitos pereikvojimų.

53:40 Amritas ir Amy Gillas „The Grove“ įkūrė specialų verslo rajoną, kad tam tikros įmonės negalėtų atsidaryti negavusios pirmiau kaimynystės leidimo.

56:42 Koks bus kitas Amrito ir Amy Gillo plotas?

58:07 „Šv. Luizanai yra Sent Luiso mieste dėl nuosmukio miesto centre “

59:00 Amrit ir Amy Gill išplės viešbutį „Saint Louis“ į šalia esantį „The Chemical Building“

1:01:00 „Norint pertvarkyti Sent Luiso centrą, jis turi būti patrauklus jaunimui“

1:04:08 „Jei mums rūpi Sent Luisas kaip regionas ir jo vieta šioje tautoje, mes turime padaryti daug gyvesnį centrą“

NUORODA

Ei, tai Adamo Kruse’o „Hermann London“ nekilnojamojo turto grupės brokeris ir Sent Luiso „REALTOR®“ tinklalaidės vedėjas, o tai yra Shannono Sent Pjero nekilnojamojo turto agentas Londone ir „St. Louis REALTOR®“ tinklalaidžių vedėjas prieš mums Pradžioje mes tiesiog norime pasakyti, kad mes esame nekilnojamojo turto agentai, kurie skiriasi nuo to, kuris yra tiesiog agentas. Sąvoka „makler“ identifikuoja nekilnojamojo turto profesionalą, kuris yra Nacionalinės REALTORS® asociacijos narys ir laikosi griežto jos etikos kodekso ir netgi nors tai vadinama Sent Luiso „REALTOR®“ tinklalaidė, ši laida skirta visiems, kurie domisi nekilnojamojo turto pirkėjų pardavėjais. „REALTORS® HGTV Watchers“ visi, taigi, jei šis konkretus epizodas nėra tas, ko ieškote, peržiūrėkite mūsų praeities epizodus ir aš garantuoju rasite temą, kuri jus domina, jei yra tema, kurią norite, kad apžvelgtume, atsiųskite mums el. laišką šiuo adresu: [email protected], tai yra Hermann HERMANN London dot com, ir mes apie tai kalbėsime būsimame epizode, ačiū už klausymą ir lt džiaugsmas GYVENKITE iš „Hermann London“ nekilnojamojo turto grupės stogo gražiame Maplewood centre, tai yra Sent Luiso „REALTOR®“ transliacija su Adamu Kruse ir Šenonu Sent Pjeru. Sveikiname visus prie Sent Luiso „REALTOR®“ tinklalaidės. Su savo draugu-šeimininku Shannon St. Pierre šiandien mes labai džiaugiamės, nes čia yra garsių vietinių kūrėjų Amy ir Amrit Gill su dideliais stambiais projektais, kurių dauguma yra jų giraitėje ir aplink Sent Luisą bei už jos ribų. jų naujausius projektus, apie kuriuos tikriausiai girdėjote kaip viešbutį Sent Luisas, jūs, vaikinai, esate nuostabūs, esate visur, kur ieškojau jūsų svetainėje, ir aš tarsi pastebėjau, kad jūsų priežastis yra gerinti rajonus ir atrodo, kad jūsų aistra yra tarsi tai darau restauruodamas, bet kai mes čia kalbėjomės, mane labiau sužavėjo tai, kaip jūs daug kalbate apie savo priežastis ir pagrindinį tikslą. Skaitau knygą, dabar vadinamą „Simono Sineko“ pradžia „Kodėl“, sėkmingo verslo židinys mus dėl jų priežasčių ir tai, ką jūs darėte net per šį susitikimą su mumis, ir atrodo, kad tai skatina jūsų verslą taip, ir labai svarbu įsitikinti, kad visi jūsų įmonės nariai taip pat supranta, kodėl visiškai tik du iš mūsų žinant, kodėl to nepakanka, todėl, kai pradedame čia, ar tikrai norite dar kartą tuo pasidalinti su mumis, todėl mūsų misija yra stiprinti ir stiprinti bendruomenes, kuriose veikiame, pertvarkydami apleistas apylinkes ir paversdami jas puikiomis vietomis gyvai dirbk ir žaisk gana paprastai, bet be galo, nes nesvarbu, kiek stiprina ir stiprina bendruomenę, kurioje dirbi, visada gali daugiau padaryti, kad ją sustiprintum ar sustiprintum, todėl mes šiek tiek čia kalbėjomės šiandien ir skamba taip, lyg jūsų verslas prasidėjo taip anksčiau, bet prisimenu, kad jūsų ereliai yra dvigalviai ereliai. Prisimenu, kaip jūsų ereliai purškiami ant giraitės pastatų.metų, kad galiu taip pasakyti, kodėl „Ereliai“, kaip gerai pasirinkote „Giraitę“, ar galite būti tikri, kad pirmasis kaimynystės kampas buvo, o jūs nebuvote taip, o 80-ųjų ir 90-ųjų pradžia yra ta, kad iš anksto Džo su Joe su Joe, bet tikrai daugiau su kai kuriais kitais draugais Dennisu Lutsky ir Danny, gerai, bet iš ten mes dirbome Skinker Debaliviere uh-huh, mes atnaujinome beveik 85 pastatus ir Skinker DeBaliviere, o tada iš ten mes persikėlėme į Slough rajoną Lindell ruože tada buvo atsisakyta dideliame Coronado pastate, Coronado buvo reikšmingiausias, bet aš turiu omenyje, kad abu „Lindell“ bokštai buvo suniokoti, jie nebuvo laisvi, bet jie tikrai buvo nuleisti, o tada mula buvo tikra, sakyčiau, kad ne ten stovėjimo aikštelė iš tikrųjų buvo viešbutis ten labai keista, kad „Shriners“ pastatė jį taip, ten buvo daug jo, tiesiog jis buvo išmuštas, lygiai kaip miesto maras, taigi apleista kaimynystė taip, kaip aš jam sakiau, aš negaliu padaryti jūs vis dėlto daug milijonų dolerių paskolą Coronado, nes niekas netiki, kad esate teisėtas, jūs neturite logotipo, jūs neturite teisingo įmonės pavadinimo ir dirbate ne iš sunkvežimio, ir mes turėjome naują sutartį, kurią mes vadinome Mes teisūs, jūs žinote, kad mes buvome tik jūs, jūs žinote, mes pasakysime, kad norite logotipą. Aš gausiu jums logotipą, ir aš apsižvalgiau Koronado vestibiulyje, o tai buvo dviejų galvų Erelio ekonomika, kad kažkaip sumokėtų už Dievą, kad atrodytų. kaip logotipas ir tikrai pavadino jį restauravimu Sent Luisas ir ten mes esame mieli, mes norime logotipo, aš jums duosiu logotipą, čia jūs einate, 2001 m. gerai Wow ir tada, kaip jūs nusprendėte augti, buvo projektas, kurį aš įsivaizdavau kaip gynybinis projektas iš pradžių, bet kuo daugiau mes su Amy apie tai kalbėjome, tuo labiau supratome, kad turime galimybę čia iš esmės paeksperimentuoti, kiek toli užėjo kaimynystė, kol jos dar nebuvo, kad negalėtum jos sugrąžinti į gyvenimą mm-hmm ir giraitė turėjo 38 procentus giraitės konstrukcijų tai liko nepamirškite, kad buvo daug tuščių partijų, kurias reikėjo parašyti, tačiau 38 procentai likusių struktūrų iš 816, kurios tuo metu buvo Giraitėje, buvo laisvos. Daugiau nei pusė jų buvo taip apleista, kad …

Parašykite komentarą