„Herrera“ per ateinančius tris mėnesius grąžins „Check ‘n Go“ skolininkams 4,3 mln

Visoje valstybėje vykdomos pastangos siekiant identifikuoti reikalavimus atitinkančius ieškovus siekia atspindėti panašios programos „Money Mart“ skolininkų sėkmę

San Franciskas (2012 m. Gruodžio 27 d.) – Miesto advokatas Dennisas Herrera šiandien paskelbė trijų mėnesių trukmės informavimo pastangas, nukreiptas į „Check ‘n Go“ paskolos gavėjus Kalifornijoje, kurių internetinės paskolos už pernelyg dideles palūkanų normas gali suteikti jiems teisę į reikšmingą palūkanų, mokesčių ir finansinius mokesčius, kuriuos jie sumokėjo už paskolas. 90 dienų pinigų grąžinimo programa, kuri prasidės rytoj ir baigsis 2013 m. Kovo 28 d., Yra viena iš sutarties, kurią „Herrera“ derėjosi su atlyginimo dienos skolintoju birželio mėn., Siekiant išspręsti miesto advokato vartotojų apsaugos skyriaus valstybinių vartotojų vardu sąlygas. . „Check ‘n Go“ sutiko grąžinti iki 4,3 mln. USD kaip dalį šio susitarimo, o grąžinamosios išmokos kiekvienam reikalavimus atitinkančiam ieškovui sieks nuo 20 iki 4 600 USD.

2007 m. Herrera civiliniame ieškinyje buvo teigiama, kad Sinsinatis įsikūrusi „Check ‘n Go“ vykdė neteisėtą „banko nuomos“ schemą, kuria siekiama sumažinti Kalifornijos maksimalią leistiną metinę palūkanų normą, neviršijančią 36 proc. Remiantis duomenimis, gautais prieš teisminį procesą ir jo metu, „Check ‘n Go“ Kalifornijos vartotojams internetu išsimokėtinai paskolino net 400 proc. Palūkanų normas – gerokai viršijančias valstijos įstatymus – dar 2008 m. Birželio mėn. „n Go“ nepripažino jokių neteisėtų veiksmų sutikdamas išspręsti bylą. „Herrera“ susitarimą (kartu su panašia sąlyga su atlyginimo dienos skolintoju „Money Mart“ / „Loan Mart“) įvertino kaip didelę vartotojų pergalę.

„Stipriausias pareiškimas, kurį galime padaryti prieš grobikišką skolinimą Kalifornijoje, yra maksimalus grąžinimas kiekvienam skolininkui, kuris to nusipelnė“, – sakė Herrera. „Štai kodėl šis informavimas apie tinkamus„ Check ‘n Go “skolininkus yra toks svarbus, todėl ketiname taip sunkiai dirbti su bendruomenės partneriais ir išrinktais lyderiais visoje Kalifornijoje, kad tai būtų sėkminga. Pagal mūsų atsiskaitymo sutartį „Check ‘n Go“ įsipareigojo grąžinti reikalavimus atitinkantiems skolininkams 4,3 mln. USD, tačiau jiems reikia tik „pagrįstai stengtis“ pranešti apie tai skolininkams. Iš patirties žinome, kad dažnai reikia papildomų pastangų surasti ir visapusiškai mokyti reikalavimus atitinkančius skolininkus, kurie galbūt persikėlė arba kurie gali pagrįstai nepaisyti nežinomų reikalavimų administratoriaus paslaptingų teisinių pranešimų. Mes ketiname per ateinančius tris mėnesius nenuilstamai dirbti, kad sužinotume vartotojams apie jų teises ir nustatytume kuo daugiau potencialių ieškovų. Tikimės, kad šios „Check ‘n Go“ paskolos gavėjų pastangos atitiks sėkmę, kurią anksčiau šiais metais matėme su „Money Mart“ / „Loan Mart“. Kartu jie turėtų nusiųsti aiškią žinią finansų įstaigoms apie būtinybę laikytis teisėtos skolinimo praktikos Kalifornijoje “.

Ankstesnis šių metų trijų mėnesių informacijos sklaidos būdas, skirtas „Money Mart“ ir „Loan Mart“ paskolų gavėjams, bendradarbiavusiems su išrinktais pareigūnais, vartotojų gynimo grupėmis, bendruomenės, tikėjimo ir darbo organizacijomis visoje valstybėje, užsitikrino daugiau nei 5,5 mln. USD, kurie šiuo metu mokami daugiau nei 8 100 reikalavimus atitinkančių ieškovų. Vidutinis restitucijos mokėjimas, gautas „Money Mart“ / „Loan Mart“ pastangomis, buvo beveik 700 USD.

Tiek „Check ‘n Go“, tiek „Money Mart“ / „Loan Mart“ pastangos kilo dėl ginčų, kuriuos „Herrera“ vartotojų apsaugos skyrius pateikė 2007 m. Balandžio 26 d. Šioje civilinėje byloje atlyginimų dienos skolintojai, jų internetinės dukterinės įmonės ir susijęs ne valstybinis bankas neteisėta, nesąžininga ir apgaulinga verslo praktika, kylanti iš trumpalaikių išsimokėtinų paskolų (paprastai parduodamų mažas pajamas gaunantiems skolininkams) už neteisėtas palūkanų normas. Be „Check ‘n Go“ ir „Money Mart“ / „Loan Mart“, pradiniame ieškinyje kaltinamasis Delingvore įsikūręs „First Bank of Delaware“ Wilmingtonas, atsakingas už grobuoniškų skolinimo schemų vykdymą. „Herrera“ skunde teigiama, kad „Check ‘n Go“ sudarė abejotiną susitarimą su „First Bank of Delaware“, siekdama apeiti Kalifornijos palūkanų normą ir pagrindines paskolos ribas, siūlydama iki 1500 USD išsimokėtinai paskolą, kurios metinė procentinė norma viršijo 300 proc.

Pareiškėjai „Check ‘n Go“ gali būti tinkami grąžinti pinigus, jei nuo 2006 m. Lapkričio mėn. Iki 2008 m. Birželio mėn. Internetu jie įgijo paskolą keturiems mėnesiams per svetaines: checkngo.com, ilp.fbdel.com ir commandloans.com. Kad būtų galima grąžinti pinigus, paskolos gavėjai turi išsiųsti reikalavimo formą ir reikiamos asmens tapatybės formos kopiją atsiskaitymo administratoriui, antspauduotą iki 2013 m. Kovo 28 d.

„Herrera“ ragina potencialius ieškovus, kurie mano, kad jiems gali būti suteikta teisė į restituciją, apsilankyti, siųsti el. Laišką ar paskambinti, jei reikia daugiau informacijos:

* www.caloanrefund.org

* [email protected]

* (Nemokama) 1 855 581 2350

Teisminis ginčas dėl „Check ‘n Go“ paskolos yra: Kalifornijos valstijos žmonės ex rel. Dennisas Herrera prieš „Check N ‘Go“ iš „California, Inc.“ ir kt. (San Francisko aukštesniojo teismo byla Nr. CGC-07-462779).

Susiję dokumentai:

PDF piktograma „Check-N-Go-Local-Presskit“ PDF failas (2012 m. Gruodžio 27 d.)

Parašykite komentarą