Hipoteka su skolų valdymo planu (DMP hipoteka)

Kalbėkitės su OMA® hipotekos ekspertas dabar

Jei pasinaudojote skolų valdymo planu (DMP), kad padėtumėte sumokėti „neprioritetines“ skolas, tokias kaip asmeninė paskola, paskolos iki atlyginimo ar sąskaitos už kreditinę kortelę, gali kilti klausimas, kokią hipoteką galite pasiimti.

Nors DMP gali turėti įtakos jūsų kredito reitingui, hipoteką galima gauti būnant vienoje, jei tik tenkinate skolintojo kriterijus, o šiame vadove paaiškiname, kaip tai įmanoma ir kur galite kreiptis į teisingą patarimą.

Toliau aptariamos šios temos …

Rasime jums geriausią hipotekos brokerį – nemokamai

Sutaupykite laiko ir pinigų pas ekspertą hipotekos brokerį, kuris specializuojasi tokiais atvejais kaip jūsų

 • Mes padėjome daugiau nei 120 000 gauti teisingą patarimą
 • Mūsų forma trunka tik minutę, tada atlikime sunkų darbą
 • Sutaupykite iki 400 svarų per metus naudodami tinkamą patarimą (šaltinis: FCA)
 • Visi brokeriai, su kuriais dirbame, gali patekti į rinką

Ar galite gauti hipoteką su skolų valdymo planu?

Taip, galite turėti galimybių, jei turite dabartinį ir nepatenkintą skolų valdymo planą. Skolintojai norės įsitikinti, kad jūs galite sau leisti grąžinti savo hipoteką, ir susisieks su savo DMP teikėju, kad gautumėte įrodymą, kad jūs rodėte patenkinamą elgesį ir sumokėjote tam tikrą laikotarpį, pavyzdžiui, šešis ar 12 mėnesių.

Hipotekos tipas, kurį galėtumėte gauti, taip pat priklausys nuo:

 • Kiek laiko turite savo DMP (kuo ilgiau, tuo geriau ir dar labiau patenkinta)
 • Kiek esate skolingi (galbūt galėsite greičiau apmokėti kai kurias skolas)
 • Kiek metų planuojate sumokėti skolas (vidurkis yra nuo penkių iki dešimties)
 • Su kuo buvo susijusios jūsų skolos (pvz., Overdraftas ar negrąžintas parduotuvės kreditas)

Kiekvieno skolintojo kriterijai bus skirtingi. Kai kurie galbūt priims jūsų paraišką, o kiti neatsižvelgs į jūsų prašymą daugelį metų po to, kai įvyko jūsų DMP.

Turėkite omenyje, kad jei jūsų skolų valdymo planas buvo susijęs su saugia / nesaugia paskola arba paskolos iki atlyginimo diena, kai kurie teikėjai nepriims jūsų paraiškos. Ypač sunku gauti hipoteką po paskolos iki atlyginimo.

Norėdami įsitikinti, kad rasite geriausius jūsų būsto paskolų davėjus, pasitarkite su specialiu blogų kreditų hipotekos brokeriu. Jie gali pasiekti sandorius, kurie nėra prieinami plačiajai visuomenei, kad suteiktų jums išskirtines galimybes.

Tinkamumo kriterijai

Norėdami gauti hipoteką su savo skolos valdymo planu, turėsite kuo tiksliau įvykdyti hipotekos davėjo tinkamumo kriterijus, kad kompensuotumėte skolos keliamą riziką. Šiame skyriuje mes apibūdinsime, kiek jums reikės indėlio, kokie jums bus taikomi prieinamumo patikrinimai ir kokia jūsų kredito ataskaita turi būti…

Indėlių reikalavimai

Jei turite DMP, kai kurie skolintojai gali pareikalauti įnešti 15% indėlį. Dažniausiai klientams, turintiems blogą kreditą, pirmenybė teikiama ne didesnei kaip 85% paskolos vertės vertei, o jei jūsų byloje yra kitų neigiamų dalykų, gali tekti sumokėti daugiau.

Nors 100% paskolos iki vertės (LTV) hipotekos nebėra, jei stengiatės surinkti pakankamai pinigų indėliui, galbūt galėsite pasinaudoti nuosavybės schema arba gauti garanto hipoteką.

Kita kredito istorija

DMP, kad viskas būtų lengviau valdoma, tačiau jei jau laikotės skolų, gali kilti kitų kredito problemų, tokių kaip praleisti ar pavėluoti mokėjimai, įsipareigojimų nevykdymas, bankrotas ar CCJ.

Atskirai, kai kurie kreditoriai galėtų priimti CCJ hipoteką arba, pavyzdžiui, hipotekas su įsipareigojimų nevykdymu, tačiau taip pat išmeskite DMP skolą ir jie gali būti mažiau linkę svarstyti paraišką.

Neįmanoma pateikti konkrečių patarimų, nes kiekvienas klientas yra skirtingas ir gali būti laikomas arba ne, atsižvelgiant į daugelį veiksnių, tačiau paprastai skolininkai, turintys aktyvų DMP, gali turėti:

 • Kai kurie vėluojantys mokėjimai (dažniausiai vėluojama maksimaliai 3 mėnesius)
 • Kai kurie numatytieji nustatymai (daugiausia 2 užregistruoti per pastaruosius 2 metus, bet kuris skaičius yra senesnis nei šis)
 • Kai kurie CCJ (ne daugiau kaip 2 registruoti per pastaruosius 2 metus, bet kuris skaičius yra vyresnis nei šis)

Jei kas nors turi rimtesnių problemų, tokių kaip IVA / bankrotas / susigrąžinimas per pastaruosius šešerius metus, taip pat šiuo metu yra DMP, tikimybė, kad bus priimta, yra maža.

Kai kurie specializuoti skolintojai priima IVA, bankrotus ir grąžinimus, jei tai yra vienintelis jūsų klausimas, tačiau pridėjus DMP po to, kai tai tikrai riboja skolinimo galimybes.

Pajamos ir prieinamumas

Specializuotų DMP hipotekos teikėjų pajamos ir įperkamumas gali skirtis nuo įprastų ir greitųjų gatvių skolintojų.

Iš esmės skolininkams bus apribotos 4,5x metinės pajamos. Tačiau tam tikromis aplinkybėmis gali būti įmanoma gauti 5x ar didesnes pajamas, ypač jei turite gero dydžio indėlį ir neturite kitų neigiamų kredito problemų.

Įperkamumui įtakos turės mėnesinės DMP išlaidos, jei neplanuojate jų grąžinti nei prieš hipotekos įmoką, nei tuo metu, kai baigsis hipoteka.

Kai kurie skolintojai atsižvelgs į pradinių kredito sutarčių mėnesio kainą, o kiti – į mėnesio DMP grąžinimo sumą.

Pvz., Jei jūs turėjote šešias kredito sutartis, kurios iš pradžių kainavo 1500 svarų, o DMP dabar yra 500 svarų, skolintojas A gali manyti, kad esate įsipareigojęs mokėti 1 500 svarų sterlingų per valandą, o skolintojas B – 500 svarų. To poveikis yra toks, kad skolintojas A gali pasiūlyti daug mažesnę hipoteką nei skolintojas B.

Tam gali turėti įtakos ir tai, kaip uždirbate savo pajamas. Daugelis skolintojų taiko labai ribojančias skolinimo taisykles, kai kalbama apie tai, kokias pajamas jie priima.

Laimei, daugelis specializuotų DMP hipotekos skolintojų turi lanksčią ir unikalią pajamų politiką ir gali priimti hipotekos paraiškas iš klientų, turinčių tik 1 metų sąskaitas, arba pasiūlyti individualias hipotekas įmonės direktoriams, kuriems reikia naudoti nepaskirstytą pelną, o ne, pavyzdžiui, gautus dividendus. .

Kalbėkitės su OMA® hipotekos ekspertas dabar

Ar yra kokių nors namų savininkų schemų, į kurias galėtumėte kreiptis?

Taip, potencialiai. Jei negalite surinkti pakankamai pinigų, kad galėtumėte įnešti indėlį į savo namus, galite pasinaudoti schemomis, kurios gali padėti kompensuoti skirtumą arba gauti hipoteką su mažesne indėlio suma. Vis tiek galite kreiptis į šias schemas, jei turite skolų valdymo planą.

Toliau rasite daugiau informacijos …

Pagalba pirkti

Pagalba pirkti: Nuosavo kapitalo paskolos schema galima pirmą kartą pirkėjams ir būsto savininkams, norintiems persikelti. Naujus statinius galite įsigyti tik naudodamiesi šia schema, tačiau JK vyriausybė paskolins jums 20% jūsų turto vertės per pirmuosius penkerius metus, kai turėsite savo namus. Turėsite sumokėti 5% indėlį, iš viso jus pasieksite 25% – tai reiškia, kad iš hipotekos skolintojo turėsite pasiskolinti tik 75%.

Bendra nuosavybė

Taip pat JK vyriausybė gali naudotis bendros nuosavybės schema, leidžiančia žmonėms pirkti nuo 25% iki 75% turto vertės, tada mokate nuomą už likusius. Kai galėsite sau leisti daugiau, galėtumėte įsigyti didesnių akcijų.

Paskolos po DMP

Nors skolos valdymo planas galėjo būti sudarytas, jis iš tikrųjų palengvėja tik tuo atveju, jei jį sumokėjote daugiau nei prieš trejus metus, nes tai suteikia daugiau skolintojų, kurie nori apsvarstyti jūsų paraišką (net vieną ar du greitosios gatvės skolintojus, jei jūsų programa yra supakuota ir pateikta tinkamai).

Kriterijai yra visiškai vienodi tiems, kurie sumokėjo savo DMP tik per pastaruosius trejus metus. Tačiau įperkamumas yra didesnis, palyginti su tais, kurie planuoja išlaikyti savo DMP po hipotekos pradžios, o skolintis gali būti iki penkių kartų didesnės pajamos, jei nėra papildomų didelių finansinių įsipareigojimų.

Tiems, kurie nori hipotekos po skolų valdymo plano, kurį sumokėjo daugiau nei prieš 3 metus, yra daugiau skolintojų, norinčių apsvarstyti prašymą, ir todėl palūkanos yra natūraliai konkurencingesnės.

Nuo tada, kai buvo išspręstas DMP, turite kitų nepalankių kredito problemų, tokių kaip įsipareigojimų nevykdymas ir CCJ, tai turės didžiausią įtaką tam, kurie skolintojai greičiausiai svarstys jūsų paraišką.

Apskritai, pridedant numatytuosius arba CCJ į istorinį DMP, jums bus apribota keletas specializuotų skolintojų, kurie per pastaruosius dvejus metus nustato ne daugiau kaip du įsipareigojimų nevykdymo / CCJ iki 85% LTV. Jei per pastaruosius dvejus metus kilo rimtų kreditų problemų, gali reikėti įnešti daugiau indėlių (iki 30–35 proc.).

Be to, tikėtina, kad palūkanos ir nustatymo mokesčiai bus kur kas mažiau konkurencingi, tuo labiau, kad naujausios ir sunkesnės yra nepalankios kredito problemos.

Pasikalbėkite su ekspertu apie DMP hipotekas

Jei nerimaujate, kad skolos valdymo planas gali neleisti gauti hipotekos, pasitarkite su hipotekos brokeriu. Visi ekspertai, su kuriais dirbame, yra visos rinkos brokeriai, turintys prieigą prie visų gatvių, ir specializuoti hipotekos skolintojai.

Skambinkite 0808 189 2301 arba paklauskite ir mes jus sujungsime su visiškai patikrintu brokeriu, turinčiu patirties organizuojant hipoteką panašiose situacijose esantiems klientams. Jie mielai atsakys į visus jūsų klausimus ir dirbs kartu su jumis, kad surastų jums tinkamiausią hipotekos skolintoją ir įsitikintų, kad nėra baigti nereikalingi hipotekos kreditų patikrinimai.

Paslauga yra nemokama, neprivaloma eiti toliau ir nepaliksime žymės jūsų kredito reitinge.

DUK

Turite klausimą apie skolų valdymo planus ir hipotekas, kurių nepadengėme aukščiau? Peržiūrėkite DUK skyrių ir sužinokite, ar į jūsų užklausą buvo atsakyta …

Ar galiu pasinaudoti skolų valdymo planu?

Taip. Skolų valdymo plane galite perfinansuoti turimą turtą (darant prielaidą, kad turite teisę tai daryti). Daugelis žmonių, norėdami konsoliduoti skolas, nusprendžia pervesti hipoteką, tačiau prieš tai imkitės profesionalių patarimų.

Remortgaging, galite pasiskolinti pinigų iš savo turto ir panaudoti išleistą nuosavą kapitalą skoloms padengti. Kai tai padarysite, jūsų kredito ataskaitoje DMP turėtų būti pažymėta kaip „nusistovėjusi“. Tačiau mažai tikėtina, kad pagrindinis skolintojas pratęs jūsų paskolą su aktyviu DMP, nes tai laikoma didele rizika – būtent čia yra specializuoti skolintojai.

Ar DMP paveiks mano partnerį?

Jei turite bendrą finansinį ryšį, pvz., Hipoteką ar paskolą, jūsų DMP gali paveikti jūsų partnerio kredito reitingą. Tačiau jei jūsų partneris yra antras kortelės savininkas vienoje iš jūsų kreditinių kortelių sąskaitų, jūsų DMP neturės jokio poveikio. Jei pasidalinsite su sutuoktiniu ar partneriu neprioritetinėmis skolomis, tai gali būti įtraukta į jūsų DMP.

Taip pat galima sukurti bendrą DMP. Tai galite padaryti, net jei jūsų partneris uždirba jums kitą atlyginimo sumą arba jei jis turi savo skolas, kurias nori įtraukti į DMP.

Jei nerimaujate, kad jūsų sutuoktiniui ar partneriui gali turėti įtakos jūsų paties finansinė padėtis, galite paprašyti jų kredito ataskaitos kopijos. Bus rodomos bet kokios finansinės nuorodos, turinčios įtakos jums abiem.

Jei norite susitarti dėl hipotekos ir jūsų DMP nepaveikia jūsų partnerio kredito įrašo, gali tekti nuspręsti, ar geriau kreiptis dėl bendros hipotekos su vienu blogo kredito prašytoju, ar pasiimti vieną hipoteką.

Ar galiu gauti paskolą su užstatu …

Parašykite komentarą