IDpateikite „Experian“ IDnotify Tapatybės vagystės apsaugos paslaugos

Pagalvokite apie savo asmens tapatybės saugumą internete, pavyzdžiui, ryžių įtempimą per marlę, išskyrus tai, kad ryžiai yra jūsų asmeninė informacija, pvz., Jūsų vardas, adresas, banko sąskaitos numeriai ir panašiai. Galėsite pagauti daugumą gabalų, kurie bando prasiskverbti, tačiau pro šalį gali praslysti mažesni, greitesni grūdai. Naudojimasis tokia paslauga, kaip „IDNotify“, yra tas pats, kaip sulenkti tą kūrinį ant savęs, kad galų gale, jei kažkas patektų, jūs tiksliai žinotumėte, kur jis nuėjo. Šiame puslapyje mes panagrinėsime viską, ką reikia žinoti apie „IDNotify“, visapusišką identifikavimo ir kredito stebėjimo paslaugą, kurią teikia viena didžiausių vartojimo kreditų ataskaitų teikimo bendrovių „Experian“ pasaulyje.

Apsaugos nuo vagystės ID funkcijos Kuriuose planuose yra ši funkcija?
Trijų biurų kredito ataskaitos „Premier“ planas
Vieno biuro kredito ataskaitos Pasirinkite planą
Trijų biurų kredito stebėsena „Premier“ planas
Vieno biuro kredito stebėsena Pasirinkite planą
Mėnesiniai „VantageScore“ atnaujinimai „Premier“ planas
Socialinių tinklų stebėjimas Visi planai
Pamestos piniginės paslaugos Visi planai
Tapatybės atkūrimas Visi planai
Adreso keitimo stebėjimas Pasirinkite ir „Premier“ planus
Tapatybės vagystės draudimas Pasirinkite ir „Premier“ planus
Sąskaitos perėmimo stebėjimas „Premier“ planas
Lytinių nusikaltėlių sąrašo stebėjimas „Premier“ planas
Teismo įrašų stebėjimas Pasirinkite ir „Premier“ planus

Kodėl „IDNotify“? Mūsų mėgstamiausios savybės

Pirmiausia kalbėkime apie visas funkcijas, kurias gaunate naudodami „IDNotify“ paskyrą. Svarbu pažymėti, kad ne visi jie yra prieinami kiekvienam planui. Pirmas dalykas, kurį pastebėjome, buvo tai, kad laimei, „IDNotify“ siūlo daugybę sprogimų. Net esant „Essential Plan“ lygiui (9,99 USD), mes džiaugėmės matydami, kad jie apima dalykus, esančius už skaitmeninio pasaulio ribų, pavyzdžiui, pamestas pinigines. Žemiau peržiūrėkite mėgstamiausių „IDNotify“ stebėjimo paketų elementų sąrašą:

„IDNotify“ pagrindinis ekranas
„IDNotify“ pagrindinis ekranas
 • Tapatybės atkūrimas: Kai atrandi leidimą prieš savo tapatybę, kad ir kokia maža, ji be galo kelia stresą ir painu. Kai prieš keletą mėnesių debetinėje kortelėje pastebėjome kai kuriuos neteisėtus apmokestinimus, kiekvieno cento vertė buvo specialistas, kuris padės mums atkurti procesą. Štai kodėl „IDNotify“ prieiga prie tapatybės atkūrimo specialistų visą parą, be išeiginių, yra viena iš mėgstamiausių mūsų funkcijų.
 • Pamestos piniginės paslaugos: Kalbėdamas apie mūsų mėgstamą „IDNotify“ funkcijas, kurios mums tikrai gali padėti, jų pamesta piniginės programa yra gelbėtojas! Jei kada nors pamestume pinigines, „IDNotify“ galėtų pakeisti viską, pradedant grynaisiais, baigiant mūsų draudimo kortelėmis ir viskuo, kas tarp jų.
 • Finansinių sąskaitų perėmimai: Viena iš baisiausių ir, galbūt, destruktyviausių tapatybės vagystės formų yra ta, jei kas nors bandė atidaryti banko ar kreditinės kortelės sąskaitą mūsų vardais, pakeisti esamą banko sąskaitą ar kreiptis dėl kredito kortelės su mūsų informacija. „IDNotify“ kruopštumas stebėdamas finansines sąskaitas gali mums patirti rimtų nuostolių.
 • Kreditų balai ir ataskaitos: Naudodama trijų pagrindinių kredito ataskaitas teikiančių agentūrų „Experian“, „TransUnion“ ir „Equifax“ kredito balus ir ataskaitas, „IDNotify“ mus atnaujino, kai tik pagerėjo ar sumažėjo kredito balas.
„IDNotify Credit Simulator“
„IDNotify Credit Simulator“
 • „VantageScores“: Unikalus matavimas, kurį matėme tik per „IDNotify“, „VantageScores“ yra bendras visų trijų agentūrų kredito balas. Nors tai nėra toks populiarus kaip FICO balų skaičiavimas, „VantageScore“ naudojamas beveik visose skolinimo srityse, išskyrus hipoteką turgus.1
 • Vaiko stebėjimas: Nors dar nė vienas iš mūsų nėra tėvai, mes aiškiai matome, kad verta sekti ir jūsų vaiko informaciją. Pagal „Microsoft“,2 vidutinis amžius, kai vaikai gali būti neprižiūrimi internete, yra aštuoneri, todėl būtina turėti papildomą saugumo lygį tiek prieš, tiek būdami žiniatinklyje. Mūsų manymu, verta papildomo 5,99 USD per mėnesį.
 • Interneto stebėjimas: „IDNotify“ naudojo mūsų informaciją ir kredencialus, kad patikrintų, ar internete nėra piktnaudžiavimo. Tai tipiška, bet būtina mūsų tapatybės apsaugos dalis.
 • Socialinių tinklų stebėjimas: „IDNotify“ stebi socialinių tinklų stebėjimą dviem būdais. Pirma, ji stebėjo mūsų pačių socialinės žiniasklaidos paskyras dėl bet kokių pavojų mūsų privatumui ar reputacijai, tada stebėjo, ar mūsų abonementai įtartini. Ši paslauga, kaip žmonės, praleidžiantys (galbūt per daug!) „Twitter“, „Facebook“ ir „Instagram“, yra pernelyg reikalingi, ypač mūsų profesinei karjerai.
 • Adreso keitimo stebėjimas: Tai jau košmaras, kai bandai pakeisti savo informaciją, kai judi, bet kas būtų, jei kas nors tai padarytų tau nežinant? „IDNotify“ išgelbėjo mus nuo galvos skausmo, stebėdamas šiuos galimus pokyčius, kol dar netrūko mūsų pašto. Turi kažkaip gauti tuos kiniškus meniu ir kreditinių kortelių pasiūlymus!
IDNotify adresų stebėjimas
IDNotify adresų stebėjimas
 • Teismo įrašai ir užsakymų stebėjimas: „IDNotify“ stebi užsakymus ir teismo dokumentus, kad įsitikintų, jog niekas nenaudojo mūsų informacijos, jei jie buvo areštuoti ar apkaltinti nusikaltimu.
 • Socialinio draudimo numerio pėdsakas: Tai yra didelis. „IDNotify“ stebi įvykius mūsų socialinio draudimo numeriuose, kad įsitikintų, jog niekas jų nenaudoja jo šalia kito vardo ar slapyvardžio ar kokiais nors abejotinais tikslais.
 • Nekreditinės paskolos: Dvi didžiausios ne kredito paskolos, kuriose dažnai lankosi tapatybės vagys, yra greitos paskolos ir mokėjimo dienos. Laimei, „IDNotify“ stebėjimo tarnyba stebėjo mūsų informaciją, kad įsitikintų, jog niekas nenaudojo mūsų duomenų, kad greitai spėtų.
 • Seksualiniai nusikaltėliai: Nuo mūsų kaimynystės stebėjimo iki įsitikinimo, kad mūsų vardai netyčia nebuvo įtraukti į sekso nusikaltėlių stebėjimo sąrašą, „IDNotify“ mus aprėpė.

Norėdami išsamiau panardyti visas „IDNotify“ funkcijas, peržiūrėkite mūsų apžvalgos puslapį.

IDNotify Subscription Options

Turėdami tris kainodaros planus („Essential“, „Select“, „Premier“) ir vieną papildomą parinktį („Child“), mes pasirinkome sau galvą, kuri prenumerata mums suteiktų geriausią aprėptį ir didžiausią vertę. Nors „Essential Plan“ suteikia labai tvirtą pamatinę aprėptį, jam trūksta tapatybės vagystės draudimo, ką mes laikome būtinu, nes jokia paslauga negali 100% apsaugoti nuo tapatybės vagystės. „Select Plan“ siūlo dar gilesnį galimų mūsų kredito ir tapatybės pažeidimų tyrimą, tačiau šiame plane nėra finansinių sąskaitų perėmimo aprėpties, dėl ko mes tikrai džiaugėmės. Dėl šių priežasčių nusprendėme pasirinkti „Premier“ planą. Judama aukštyn!

Patarimas: Visada pasirinkite planą su asmens tapatybės vagystės draudimu. Tokiu atveju, retais atvejais, kai paslauga kažko praleidžia, o jūsų asmenybė yra pavogta, jūs padengiate visas prarastas lėšas.

Esminis planas Pasirinkite planą „Premier“ planas
Stebėtų kreditų ataskaitas teikiančių biurų skaičius 0 1 3
Kredito ataskaitų ir „VantageScores“ skaičius 0 1 3
Mėnesiniai „VantageScore“ atnaujinimai iš kiek kredito ataskaitų teikiančių biurų 0 0 1
Interneto stebėjimas
Socialinių tinklų stebėjimas
Tapatybės atkūrimas
Pamiršote piniginės paslaugas
Pasirenkama vaiko stebėjimo sistema (papildomai 5,99 USD per mėnesį)
Adreso keitimo stebėjimas x
Teismo įrašų ir užsakymų stebėsena x
Socialinio draudimo numerio pėdsakas x
Tapatybės vagystės draudimas x
Nekreditinių paskolų stebėjimas x x
Lytinių nusikaltėlių stebėjimas x x
Finansinės sąskaitos perėmimas x x
Mėnesio kaina (be vaikų stebėjimo) 9,99 USD 17,99 USD 25,99 USD
Mėnesio kaina (su vaiko stebėjimu) 15,98 USD 23,98 USD 31,98 USD

Vienintelis nusivylimas yra tai, kad „IDNotify“ nesiūlo nemokamos galimybės, tačiau bandomasis laikotarpis yra iki vienerių metų! Nors nemokama galimybė yra „malonu turėti“, o ne „privaloma turėti“, mes manome, kad nemokama parinktis „IDNotify“ iš tikrųjų pakeltų viršų.

Kaip padidėja „IDNotify“ kainodara?

Priėjome prie išvados, kad „IDNotify“ yra geriausia tapatybės stebėjimo paslaugų vertė. Visų pirma, kaina už tai, ką gaunate su „IDNotify“, yra viena geriausių šioje srityje. Palyginti su tokių bendrovių kaip „myFICO“, kurių mėnesinės kainos svyruoja nuo 19,95 iki 49,95 JAV dolerių, pasiūlymais, mes gavome aukštą kokybę už žemesnę kainą. Pradinė kaina yra šiek tiek mažesnė nei 10 USD per mėnesį ir tik šiek tiek viršija 30 USD už visą funkcijų rinkinį. „IDNotify“ taip pat atitinka konkurentus, tokius kaip „LifeLock“ (nuo 8,99 iki 25,99 USD per mėnesį) ir „IdentityGuard“ (asmenims nuo 8,99 iki 24,99 USD per mėnesį, 14,99 USD) iki 34,99 USD per mėnesį šeimoms). Kai reikia apsisaugoti nuo tapatybės vagystės, „IDNotify“ 9,99 USD galimybė gali padėti jums pasisekti, tačiau norint pasinaudoti visais privalumais, įskaitant kredito stebėjimą, turite pasirinkti vieną iš brangesnių variantų. Laimei, likusi „IDNotify“ kainodara yra tokia pat pagrįsta. Peržiūrėkite toliau pateiktą diagramą, kad sužinotumėte, kiek IDNotify planai jums kainuos per metus.

Plano pavadinimas Bendra metinė kaina
Esminis planas 119,88 USD
Esminis planas su vaiko stebėjimu 191,76 USD
Pasirinkite planą 215,88 USD
Pasirinkite planą su vaiko stebėjimu 287,76 USD
„Premier“ planas 311,88 USD
„Premier“ planas su vaikų stebėjimu 383,76 USD

FYI: Norėdami gauti išsamų savo kredito istorijos vaizdą, rekomenduojame rinktis bet kurį paketą, kuris stebės visus tris kredito biurus. Tai gali padaryti tik „IDNotify“ „Premier“ planas.

Atšaukiama „IDNotify“

„IDNotify“ atšaukimas iš tikrųjų yra gana lengvas, tačiau norėdami būti saugūs, mes abu atsiuntėme jų nario el. Pašto adresą ([email protected]) ir susisiekėme su jais specialioje klientų aptarnavimo linijoje (1-888-883-1852). Atšaukimo metu mums buvo leista toliau naudoti mėnesį, už kurį sumokėjome, tačiau po to mūsų prenumerata bus atšaukta.

Kaip „IDNotify“ apsaugo jūsų informaciją

Jei ketiname patikėti įmonei, kad mūsų tapatybė būtų saugi, turėjome įsitikinti, kad jie patys yra patikimi! Vienas iš didžiausių kreditų biurų pasaulyje, kurį palaiko „Experian“, suteikia IDNotify abejonių naudą. Pagal „IDNotify“ privatumą politika,4 jie niekada neparduos ir nepasidalins mūsų asmenine informacija rinkodaros tikslais – tai didžiulis palengvėjimas.

„IDNotify“ taip pat užšifravo mūsų informaciją naudodama „Secure Socket Layer“ (SSL), kad įsitikintume, jog vienintelis asmuo, matantis mūsų asmeninę informaciją, buvome mes. Be viso to, kai naudodavome „IDNotify“ programą savo telefonuose, mes galėjome nustatyti kelių veiksnių autentifikavimą ir naudoti pirštų atspaudus, kad atidarytume savo sąskaitas. Tai reiškė, kad net jei įsilaužėlis gautų mūsų vartotojo vardą ir slaptažodį per sukčiautą sukčiavimo el. Laišką, jie vis tiek negalėtų pasiekti mūsų sąskaitų. Gana šaunu, tiesa?

„IDNotify App Messages“
„IDNotify App Messages“

Pakartoti

Gerai, todėl mes daug sužinojome apie …

Parašykite komentarą