IDShield apžvalga | 2021 m. „LegalShield“ „IDShield“ apžvalgos

Ne jūsų gąsdinti, bet internetas gali būti pavojinga vieta. Mes atskleidžiame daugybę informacijos prisijungęs,1 nuo mūsų vardų, adresų ir telefono numerių iki debeto ir kreditinės kortelės informacijos, socialinio draudimo ir vairuotojo pažymėjimo numerių. Tiesą sakant, mes tikriausiai pasakojame internete daugiau apie save nei apie savo draugus ir šeimos narius, todėl būtina naudoti stiprią tapatybės stebėjimo paslaugą. Tapatybės stebėjimas stebi daugybę skirtingų sričių, pradedant teismo įrašais ir baigiant paskolomis iki atlyginimo, siekiant užtikrinti saugumą internete ir realiame pasaulyje, o šiandien mes ieškome būtent paslaugos, vadinamos „IDShield“.

Pasirodo, įmonė turi gana įdomų užnugarį. Daliai teisinių paslaugų bendrovės „LegalShield“ jų misija visada buvo žmonių apsauga, nuo tada, kai jos įkūrėjas Harlandas Stonecipheras pateko į autoįvykį ir susidūrė su brangia teisine veikla. mokesčiai.2 Naudodama „IDShield“, „LegalShield“ išplečia savo misiją – teikti žmonėms prieinamą teisinį atstovavimą ir suteikti draudimą dėl tapatybės vagystės, kuri, jei jos nebus padengta, gali sukelti tūkstančius dolerių nuostolių. Pažiūrėkime, ar „IDShield“ turi tai, ko reikia, kad mus apsaugotų skaitmeniniame kraštovaizdyje ir už jo ribų.

Redaktoriaus įvertinimas

 • Prieiga prie licencijuotų privačių tyrėjų
 • Kredito įšaldymo ir įspėjimo apie sukčiavimą funkcijos
 • Iki 1 mln. USD atkuriant asmens tapatybės vagystę

„IDShield“ privalumai ir trūkumai

Čia yra mūsų mėgstamiausi ir mažiausiai mėgstami dalykai apie „IDShield“:

Kas mums patinka
 • Įperkami planai asmenims ir šeimoms: Planai prasideda tik nuo 12,95 USD per mėnesį, o tai prilygsta kitoms tapatybės stebėjimo tarnyboms.
 • 30 dienų bandymas: Išbandykite „IDShield“ nemokamai; mūsų kredito kortelė buvo apmokestinta tik 30 dienų po to, kai spustelėjome pirkimą.
 • Puiki tapatybės ir kreditų stebėjimo aprėptis: Nuo socialinio draudimo numerių iki seksualinių nusikaltėlių stebėjimo „IDShield“ apima viską, ko mums reikėjo, kad apsaugotume savo tapatybę.
Kas mums nepatinka
 • Įsikūręs JAV: Kadangi įmonė įsikūrusi Oklahomoje, asmeninė informacija gali būti perduota vyriausybei, priklausančiai penkių jurisdikcijai Akys,3 Devynios akys ir 14 akių.
 • „Clunky Setup“: Vartotojo patirtis nebuvo geriausia, kai prisiregistravome naudoti „IDShield“.

„IDShield“ privatumas ir sauga

„IDShield“ yra skirtas apsaugoti mus internete, bet kas gins mus nuo „IDShield“? Kadangi įmonė įsikūrusi Oklahomoje, tai reiškia, kad jie gali perduoti mūsų informaciją Jungtinių Valstijų vyriausybei pagal įstatymą labai konkrečiomis ir mažai tikėtinomis aplinkybėmis. Taip yra todėl, kad sena gera JAV JAV yra „Penkių akių“, „Devynių akių“ ir „14 akių“ sąjungų dalis. Praleidote istorijos pamoką? Tai yra tarptautiniai stebėjimo aljansai, kurie galėtų priversti įmones perduoti klientų duomenis. Dabar nepamirškite, kad kiekviena paslauga, esanti mūsų geriausiame tapatybės stebėjimo sąraše, yra JAV, todėl „IDShield“ tokiu būdu nėra unikali; tačiau jei privatumas yra prioritetas numeris vienas, „IDShield“ gali būti ne pats geriausias pasirinkimas.

Taigi, kokią mūsų informaciją jie vis dėlto saugojo? Žinoma, jie saugojo mums suteiktą informaciją, pvz., Mūsų vardus, adresus, mokėjimo informaciją ir socialinio draudimo numerius, tačiau jie taip pat registruoja mūsų IP adresus, o tai yra šiek tiek daugiau nei būtina, bet nedaug. Bendrovė taip pat naudoja slapukus ir saugo visus duomenis apie sandorius, sąveikas ir ryšius tarp mūsų, „IDShield“ ir jų dukterinių įmonių, tačiau apskritai jų privatumą politiką4 yra gana tvirtas.

Mums taip pat patiko, kad prisijungdami prie „IDShield“ jie leido mums naudoti „iPhone“ „Touch ID“ programa.5 Be to, mes sukūrėme keturių skaitmenų kodą, kuris mus dar labiau apsaugojo. Iš esmės vieninteliai žmonės, kurie naudojasi mūsų „IDShield“ programa, buvo įgalioti tai padaryti.

Karštas patarimas: Kad jūsų apsauga būtų saugi, įgalinkite savo telefoną kelių veiksnių autentifikavimu, reikalaujant „Touch“ ar „Face ID“.

Kaip „IDShield“ apsaugo jūsų tapatybę?

Gerai, tad už ką mes tiksliai mokame? Pirmiausia „IDShield“ stebėjo mūsų tapatybę ir kreditą, įskaitant stebėjimą:

 • Kreditų balai ir ataskaitos: Mes investavome į „Premium“ planą, todėl sulaukėme visų trijų pagrindinių kredito biurų „Equifax“, „Experian“ ir paskutinio, bet ne mažiau svarbaus „TransUnion“ atnaujinimų. Mes gavome savo kredito balą kas mėnesį ir atnaujintą ataskaitą kasmet.
 • Socialinio draudimo numeriai: Patikėkite, kad kažkas kitas, naudojantis mūsų socialinio draudimo numerius, nėra geras dalykas. Laimei, IDShield naudojo tai, ką jie vadina SSN Skip Trace, kad aptiktų, kai kažkas, išskyrus mus, naudoja mūsų SSN.
 • „Dark Web Monitoring“: Tamsusis internetas yra tas, kur nusikaltėliai perka ir parduoti6 pavogtus slaptažodžius ir vartotojo vardus. „IDShield“ nuskaitė, kad įsitikintume, jog mes nedalyvavome. Phew!
 • Viešieji įrašai: Ar žinojote, kad JAV yra 78 milijardai viešų įrašų? „IDShield“ nuskaito jų asmeninę informaciją, kuri, jei viską įvedėme, sudaro 34 skirtingus duomenis, pradedant mūsų vardais, adresais ir baigiant socialinio draudimo numeriais.
 • Teismo įrašaiBe to, JAV taip pat turi daugiau nei 350 milijonų teismo įrašų, kuriuos visus „IDShield“ stebėjo, kad mūsų informacija nebūtų rodoma. Šios sritys apėmė vietos, valstijos ir federalinius teismus, Korekcijų departamentą ir dar daugiau, todėl baudžiamoji aprėptis buvo išsami.
 • Paskolos iki atlyginimo: Jei kas nors bandė greitai gauti pinigų naudodamasis mūsų informacija, jame dalyvavo „IDShield“, stebėjęs darbo užmokesčio dieną, paskolas internetu ir nuomą.
 • Vartotojo vardas ir slaptažodis: Kai sukūrėme „IDShield“ vartotojo vardus ir slaptažodžius, įmonė įsitikino, kad jų nėra niekur kitur internete.
 • Didelės rizikos programos: Jei kas nors atidarė naują sąskaitą naudodamasis mūsų informacija, pvz., Banko sąskaita, „IDShield“ pranešė mums.
 • Adreso pakeitimai: Kažkas bando gauti mūsų paštą? Ne taip greitai. „IDShield“ stebėjo JAV pašto tarnybą, kad įsitikintų, ar mes būsime įspėti, jei kas nors paprašys pakeisti mūsų adresus pagal mūsų vardus.
 • Vaiko stebėjimas: Mes neprisiregistravome prie šeimos plano, bet jei tai padarytume, gautume tas pačias tapatybės stebėjimo funkcijas, kaip ir prenumeratos suaugusiesiems.
 • Lytinių nusikaltėlių sekimas: Tai nėra kažkas, apie ką mes norime galvoti, bet puiku, kad IDShield mums tiksliai nurodė, kur gyvena seksualiniai nusikaltėliai mūsų kaimynystėje, taip pat naudingos informacijos apie juos. Dabar mes žinome, kada reikia pereiti gatvę ir kada toliau eiti savo keliu.
 • Telekomunikacijos: Daugelyje tapatybės stebėjimo paslaugų ši funkcija neįtraukta. „IDShield“ stebėjo telefono įrašus, tiksliau nei 1,5 mlrd., Norėdamas sužinoti, ar kas nors peradresuoja mūsų telefono numerį kitu numeriu, ar atsiveria kita sąskaita su mūsų informacija. Ypač jei turite laidinį telefoną, ši funkcija yra labai naudinga.
 • Socialinė žiniasklaida: Mes esame socialinėje žiniasklaidoje, todėl „IDShield“ tikrino mūsų sąskaitas dėl rizikos, kuri apėmė draudžiamą kalbą ar kitą informaciją, kuri gali pakenkti mūsų reputacijai. Aprėptis buvo išplėsta į pagrindines socialinės žiniasklaidos platformas „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“ ir „LinkedIn“.

Be to, „IDShield“ žengė dar vieną žingsnį su funkcijomis, kurios ne tik padaro mus saugesnius, bet ir tiesiogine prasme atsikratė kai kurių šiukšlių mūsų gyvenime:

 • Prašymų mažinimas: Nepageidaujamas paštas ir telemarketingo skambučiai gali atrodyti tik nedideli susierzinimai, tačiau juose gali būti daug mūsų asmeninės informacijos. Taigi, „IDShield“ daro viską, kad jų žymiai sumažėtų. Mes nustatėme, kad mūsų balso pašto ir fizinės pašto dėžutės buvo gerokai mažiau apkrautos, kai užsiregistravome jų paslaugoms!
 • Ištrinami duomenų tarpininkai: Galbūt to nežinote, tačiau tokiose svetainėse kaip „Whitepages“ ir „Spokeo“ yra daugybė asmeninės informacijos, kurią jie vėliau parduoda trečiosioms šalims, daugiausia reklamos tikslais. Jei netikite mumis, tiesiog gaukite „Google“ savo vardą ir sužinokite, kas bus! Po to, kai nusipirkome „IDShield“, mūsų asmeninė informacija buvo pašalinta iš tokio tipo svetainių, kitaip vadinamų duomenų brokeriais.
 • Medicinos duomenų ataskaitos: Daugiau informacijos, kurią norėtume išlaikyti privatumą? Mūsų medicininiai duomenys. „IDShield“ turėjo nugarą ir skenavo medicininių duomenų ataskaitas dėl melagingos ar net apgaulingos informacijos.
 • Apsauga nuo patyčių: Tik įtrauktas į šeimos planus, „IDShield“ padeda apsaugoti vaikus nuo elektroninių patyčių, kuriomis JAV serga maždaug 37% vaikų nuo 12 iki 12 metų amžiaus. 17.7
 • Reputacijos valdymas: Turite internete likusių NSFW paveikslėlių iš savo kolegijos dienų? Šiuo atveju „IDShield“ valdo mūsų reputaciją internete, o tai bus tikrai naudinga, jei mums kada nors reikės kreiptis į kitą darbą.
 • Neribota konsultacija: Jei mums apskritai kilo klausimų ar rūpesčių, „IDShield“ tapatybės vagystės specialistai buvo prieinami tiek laiko, kiek mums reikėjo.
 • Licencijuoti privatūs tyrėjai: „IDShield“, kaip ir visos tapatybės stebėjimo paslaugos, negali visiškai užkirsti kelio tapatybės vagystėms. Taigi, jei taip atsitiks, jie padės mums, suteikdami privatiems tyrėjams, turintiems licenciją ir įsikūrusiems JAV, tai padės mums atgauti savo tapatybę. Šie tyrėjai yra prieinami bet kuriuo metu, net vidury nakties ir Kalėdų. Kalbėkite apie visą aprėptį!
 • 1 mln. USD apsaugos politika: Be paramos, mes gavome asmens tapatybės vagystės draudimo polisą, kuris mums galėtų kompensuoti iki milijono dolerių, jei būtų pavogta mūsų tapatybė. Ši aprėptis yra standartinė maksimali, todėl džiaugiamės matydami, kad „IDShield“ siūlo konkurencingą politiką.
 • Pamiršote piniginės palaikymą: Galiausiai, jei kada nors pamestume piniginę, mūsų tyrėjai taip pat gali padėti tai padaryti ir užtikrinti, kad būtų apsaugota mūsų tapatybė.

Visos šios savybės yra būtent tai, ko mes ieškome tapatybės stebėjimo tarnyboje, apimančios viską nuo nusikalstamų sričių, tokių kaip teismo įrašai, iki mūsų finansinių sąskaitų. Bet kiek tai mus atstatė?

„IDShield“ prenumeratos parinktys

Individualus Individualus Šeima (iki 2 suaugusiųjų ir 10 vaikų) Šeima (iki 2 suaugusiųjų ir 10 vaikų)
Stebimi kredito biurai Transunija Transunija, „Equifax“, „Experian“ Transunija Transunija, „Equifax“, „Experian“
Socialinio draudimo numeris
„Dark Web Monitoring“
Viešoji įrašų stebėsena
Teismo įrašų stebėjimas
„PayDay“ paskolos stebėjimas
Vartotojo vardas ir slaptažodis
Didelės rizikos programų stebėjimas
Adreso keitimo stebėjimas
Vaiko stebėjimas x x
Lytinių nusikaltėlių stebėjimas
Telekomunikacijų stebėjimas
Socialinių tinklų nuskaitymas
Prašymų mažinimas
Ištrinti…

Parašykite komentarą