Įgyvendinkite savo svajonių namus

Jei norėtumėte kreiptis dėl mūsų asmeninės paskolos namų reformai, turite atitikti tik tris reikalavimus. Pirma, jūs turite būti pilnametis; antra, turite gauti įrodomas mėnesines pajamas; pagaliau jūsų vardas neturėtų būti rodomas jokiame nusikalstamų veikų sąraše, pavyzdžiui, RAI ar ASNEF.

Jei atitiksite šias tris sąlygas, norėdami paprašyti kredito limito pas mus, turėsite patekti tik į mūsų svetainę ir užpildyti intuityvią formą prisijungęs.

Kad išvengtumėte dokumentų ir jums nereikėtų pridėti įrodymų apie gaunamas mėnesines pajamas, taip pat banko sąskaitos Ispanijoje, kurioje norite, kad mes pervestume pinigus, nuosavybę, mes įdiegėme naujausias technologijas fintech su pažangiu automatinio patvirtinimo įrankiu. Turėsite mums pateikti tik prieigos duomenis į įprastą banko sąskaitą, o sistema automatiškai patikrins informaciją. Mūsų saugumo priemonės nuo bet kokio kibernetinio užpuolimo, taip pat vidiniai protokolai, užtikrinantys duomenų apsaugą, visada užtikrins jūsų informacijos saugumą.

Priėmę suasmenintą pasiūlymą, kurį jums parodysime, galite atpažinti save nufotografuodami savo asmens tapatybės dokumentą iš abiejų pusių ir sutelkdami dėmesį mobiliajame fotoaparate, kad galėtume patvirtinti, jog tai tas pats asmuo.

Proceso pabaigoje paprašysime jūsų debeto ar kredito kortelės, per kurią imsime mėnesio mokestį, kurį nustatėme sutartyje.

Kita vertus, jei išanalizavę jūsų profilį, mes patvirtinsime didesnę sumą, nei prašėte pradžioje, tačiau nenorite viso to atsiimti, mokėsite tik palūkanas už panaudotus pinigus. Tarsi to būtų negana, tuo atveju, jei iš anksto grąžinsite paskolos dalį, kurią panaudojote, vėl gausite visą suteiktą sumą, kad galėtumėte ją panaudoti, kai norite: baldų ir prietaisų pirkimas, paskutinis palietimas -darbo, dekoro. Ir jei jūs jau sumokėjote šešias įmokas, bet ateina mėnuo, kai sumokėti mėnesinę įmoką jums yra šiek tiek sunku, galite paprašyti mėnesio atokvėpio.

Trumpai tariant, „Creditea“ leidžia jums lengvai atlikti reikalingą reformą ir įgyvendinti svajonių namus.

Parašykite komentarą