Investavimas į kriptovaliutas: vadovas pradedantiesiems

Šią dieną investicijos gali būti atliekamas ne tik tokiose tradicinėse pramonės šakose kaip vertybiniai popieriai ir nekilnojamasis turtas, bet ir alternatyviuose investavimo objektuose – kriptovaliutose. KriptovaliutosKitaip tariant, skaitmeniniai pinigai egzistuoja ilgą laiką, tačiau prieš kelerius metus jie sparčiai augo ir sulaukė investuotojų susidomėjimo visame pasaulyje.

Jei tokios sąvokos kaip Bitcoin, Ethereum, EOS Jūs esate visiškai nepažįstamas, tačiau nenorite praleisti pelno galimybių, perskaitykite šį straipsnį!

Mes, „NetCredit“ komanda, sukūrėme trumpą, kompaktišką ir suprantamą vadovą pradedantiesiems kriptovaliutų industrijoje. Skaitykite toliau ir pagalvokite apie tai investicijos verta atkreipti dėmesį!

netcredit-ka-strada-bitcoin

Kas yra kriptovaliuta?

Kriptovaliutos yra alternatyva tradiciniams pinigams, kuriuos galima naudoti tik internetu. Kriptovaliuta gali būti naudojama perkant ir parduodant įvairias prekes ir paslaugas, jei tiek pirkėjai, tiek pardavėjai nori ją priimti ir naudoti. Kriptovaliutos taip pat galima išsikeisti įprastais pinigais per specializuotus mainų punktus internete arba tiesiog susitarus su suinteresuota šalimi.

Kriptovaliutos galima nusipirkti internetinėse biržose, tokiose kaip Monetų bazėkuri yra didžiausia pasaulyje Bitcoin ir kitas kriptovaliutų brokeris. Kriptovaliutos veikia „blockchain“ dėka („blockchain“) nuolatinio ir decentralizuoto keitimosi duomenimis technologija.

Nauji kriptovaliutos vienetai kuriami su kintamuoju (kasyba). Ši industrija gali būti įdomi programuotojams, tačiau mes sutelksime dėmesį į kitus kriptovaliutų aspektus. Skaitykite toliau ir sužinokite, ar investicijos kriptovaliuta yra geras sprendimas!

„netcredit-top-5“ kriptovaliuta

Kriptovaliuta TOP-5

Šiuo metu pasaulyje yra dešimtys kriptovaliutų tipų, todėl viename straipsnyje negalima pasakyti apie visus.

Norėdami žengti pirmuosius veiksmus kriptovaliutų pramonėje, pradedantieji turėtų žinoti bent šiuos pavadinimus:

 • Bitcoin – pirmasis ir žinomiausias kriptovaliutų tipas;
 • „Litecoin“Bitcoin mažasis brolis su greitesniu operacijų apdorojimo laiku,
 • EthereumBitcoin didžiausias konkurentas, turintis labai panašią techninę sąsają, tačiau turintis platesnes galimybes, ypač verslo sektoriuje;
 • XRP (Ripple) – greičiau nei Bitcoin ir „Ethereum“, XRP yra decentralizuota kriptovaliuta, kuri taip pat sulaukė finansinių institucijų („Santander“ ir „American Express“) palaikymo;
 • „Bitcoin Cash“ Bitcoin tipas veikia nuo 2017 m. rugpjūčio 1 d. Sukurta plėstis Bitcoin tinklas;
 • EOS – decentralizuota kriptovaliutų platforma, turinti penktą vietą kapitalizacijos rinkoje 2018 m.

Vienas iš iššūkių, su kuriais susiduria šiuolaikinės technologijos vartotojai, yra greitas technologijų senėjimas. Panašu, kad stulbinanti naujovė pasirodė tik vakar, o dabar po kelių mėnesių ji laikoma senamadiška.

Todėl tik entuziastingiausi pramonės ekspertai ir toliau neatsilieka nuo naujienų ir išbando naujas technologijas, o kitiems žmonėms belieka stebėti vis daugiau stebuklingų ir įmantresnių technologijų, kurios nepaleidžia vartotojų širdžių. Arba kriptovaliuta tikėtis panašaus likimo?

Gal 2018 metais per vėlu investuoti į šią industriją? Sužinokite atsakymus į šiuos klausimus vėliau straipsnyje!

Kriptovaliuta artimiausiu metu: kada pirkti, kiek mokėti, kaip laikyti?

Investicijos kriptovaliuta nebūtinai yra susiję su valiutos pirkimu ir pardavimu. Tiesą sakant, pradedantiesiems patariama iš pradžių rinktis netiesiogines investicijas į kriptovaliutas, kad palaipsniui būtų pažinta pramonė ir išmokta apsaugoti savo finansus.

Čia pateikiamos jums prieinamos parinktys:

 • investicijos į bendrovė akcijų, kurios dirba su kriptovaliutomis ir į jas investavo savo lėšas. Jei kriptovaliutų bumas tęsis, šių bendrovių akcijos taip pat augs. Pasirinkite įmonę, kuri nesiorientuoja vien į kriptovaliutas, tačiau siūlo ir kitas paslaugas (įprastus mokėjimus internetu ir pan.) – taip: investicijos bus saugesnė, jei dings kriptovaliutų mada;
 • investicijos per indeksinius fondus, leidžiančią investuoti ne į vieną, o į kelias kriptovaliutas naudojančias įmones.

Bet jei norite tiesiogiai susidoroti kriptovaliuta perkant ir parduodant, eikite į specializuotą vietą – „Coinbase“ platformą, kurioje susitinka visi susidomėję Bitcoin ir kitomis valiutomis. Norėdami pradėti naudoti „Coinbase“, turėsite užpildyti vartotojo formą ir pridėti savo banko sąskaitą, kad galėtumėte pervesti lėšas. Kai pinigai bus įskaityti į „Coinbase“ sąskaitą, galėsite pradėti savo kriptovaliutų investuotojo karjerą – pirkti, parduoti ir taupyti Bitcoin ir kitomis valiutomis.

Iš esmės prekyba kriptovaliuta nedaug skiriasi nuo biržoje parduodamų vertybinių popierių. „Coinbase“ platformoje rengiami naujausi pirkimo ir pardavimo pasiūlymai, o vartotojai pasirenka, kuriuos sandorius sudaryti. Bitcoin ir kitos kriptovaliutos neturi fiksuotos kainos – jos moka tiek, kiek vartotojai nori investuoti. Pirkėjas gali įsigyti neribotą kiekį Bitcoin, taip pat įsigyti mažiau nei vieną vienetą – viskas priklauso nuo jūsų galimybių ir tikslų.

Atkreipkite dėmesį, kad, skirtingai nuo kitų internetinių investavimo platformų, kurios yra visiškai nemokamos, „Coinbase“ ima įvairius mokesčius komisinius. Viena vertus, tai yra trūkumas, tačiau šiuo metu „Coinbase“ yra patogiausia ir suprantamiausia pradedančiųjų kriptovaliutų platforma, todėl palyginti maži komisiniai mokesčiai nėra kliūtis pirkti ir parduoti valiutas.

Svarbu žinoti ne tik sėkmingas investavimo strategijas, bet ir tai, ko reikėtų vengti. Saugokitės investavimo į Bitcoin mainus – 2018 m. Tai nebėra geras pasirinkimas, nes investicijos Perėjimas dabar reikalauja milijonų dolerių investicijų ir nebėra aktualus asmenims. Šiame straipsnyje sužinosite dar keletą dalykų, kurie yra svarbūs pradedantiesiems kriptovaliutų industrijoje!

Apsaugos priemonės investuojant į kriptovaliutas

Nėra vieno pasaulio požiūrio, ar kriptovaliuta yra geras ar blogas dalykas. Žmonių nuomonė priklauso nuo žinių apie valiutas, pageidavimus, profesinius poreikius ir kitus veiksnius.

Kriptovaliutų entuziastai ragina investuoti ir plėtoti industriją, bankai tyli, tačiau investicijų ekspertų nuomonė išsiskiria. Juk pasirinkimas daryti ar nedaryti investicijos yra už jūsų, ir dabar jūs žinote, kad galite investuoti į kriptovaliutas nepirkdami pačios valiutos.

Bet kokiu atveju investuotojas turi laikytis tam tikrų saugumo priemonių, apie kurias dabar jums pasakysime:

 • pasirinkite kriptovaliutakad jau seniai buvo rinkoje. Kuo ilgiau kriptovaliuta istorija, tuo mažesnė rizika;
 • atkreipkite dėmesį į naujienas. Skirtingai nuo nacionalinių valiutų, kriptovaliutai neturi įtakos politinės krizės, stichinės nelaimės ir kiti nenumatyti įvykiai. Priešingai, kai kurie ekspertai mano, kad pasaulio ekonomikos ir politinės sistemos chaosas palaiko kriptovaliutas, nes žmonės praranda tikėjimą tradiciniais pinigais;
 • naudoja saugius kriptovaliutų saugojimo metodus. Kaip piniginę galima pavogti, bet banko sąskaitą – taip pat nulaužė kriptovaliuta nėra apsaugoti nuo sukčių ir vagių. Šiuolaikinius ir saugius sprendimus siūlo „Ledger Nano S“ ir „TREZOR“;
 • investuojant ne į pačią kriptovaliutą, o į ją naudojančias įmones, vertinamos ne tik kriptovaliutos, bet ir pačios įmonės padėtis. Tai gali atrodyti akivaizdu, tačiau, besivaikant technologijų, žmonės linkę pamiršti, kad senos geros investavimo taisyklės galioja ir šiai pramonei.

Kaip matai kriptovaliuta turi investicijos su savo privalumais ir trūkumais. Su tokiomis investicijomis siejama tam tikra rizika ir ekonomikos ekspertai nėra vieningos nuomonės Bitcoin ir kitos kriptovaliutos vertės. Prisiminkime, kad viskas investicijos, neatsižvelgiant į jų rūšį ir dydį, yra susiję su rizika, todėl matuok septynis kartus, vieną kartą sumažink – įvertink visas kriptovaliutas už ir prieš bei investuok atitinkamas sumas savo pajamoms!

Parašykite komentarą