Išankstinės paskolos apsipirkimui atostogų metu

Šventės jau beveik! Netrukus visi apsipirks, atidarys dovanas ir keliaus. Turėdami tiek daug nuveikti ir daug pasiruošę, galime lengvai prarasti dėmesį į savo biudžetą.

Gavę atostogų paskolą, kad padengtumėte visus savo kalėdinius pirkinius, turite daug privalumų, kurie padės jums gauti tą ypatingą dalyką visiems, nepadidindami atostogų streso.

Prieš pradėdami kalbėti apie išsimokėtinų paskolų privalumus, padėsiančius lengviau orientuotis atostogų išlaidose, pakalbėkime apie kitą atostogų išlaidų valdymo būdą: pardavimą! Niekas nemėgsta mokėti visos kainos, kai galite gauti nuostabų pasiūlymą, ypač atostogų sezono metu parduotuvėse visame pasaulyje bus taikomos specialios nuolaidos jums reikalingoms ir norimoms prekėms.

Atostogų pardavimo prognozės

Juodasis penktadienis yra ta diena, kai daugelis jūsų mėgstamų parduotuvių pasiūlys labai reklamuojamus išpardavimus. Daugelis parduotuvių net pradės reklamuoti šiuos pardavimus internetu prieš šią dieną, o kai kurios bus atidarytos per Padėkos dieną. Tos parduotuvės, kurios akcijas pradeda juodąjį penktadienį, paprastai atidaromos vidurnaktį, o kitos – dar anksčiau.

Būdai, kaip finansiškai pasiruošti atostogų sezonui

1. Išsiaiškinkite savo numatomą biudžetą, raskite būdų jį sumažinti

Visada gerai turėti biudžetą, ypač atostogų metu. Sudarykite sąrašą visų dalykų, kuriuos tikitės įsigyti, įskaitant reikalingus daiktus. Tai gali apimti šventinį dekorą, ypatingus reikalingus renginius ir dovanas šeimos nariams, draugams ir net bendradarbiams. Surinkę tai išsiaiškinkite, kiek tikitės kainuoti kiekvieną daiktą, ir susumuokite.

Dabar, kai turite savo bendrą sumą, išsiaiškinkite, ką realiai galite išleisti. Koks skirtumas? Sužinoję šį skirtumą, galite pereiti į sąrašą ir sužinoti, kaip galite sumažinti išleidžiamą sumą. Apsvarstykite, kiek sutaupysite, palikdami papildomas dekoracijas ar net eglutę, o kolegoms išleisite 15 USD, o ne 25 USD.

2. Parduokite daiktus, kurių nebenaudojate ar nenorite

Jei jūsų biudžetas tikrai yra ribotas, puikus būdas panaikinti atotrūkį tarp to, ką galite sau leisti, yra tai, kad namuose išgyvenate daiktus, kurių nebenaudojate ar nenorite, ir juos parduodate. Parduoti daiktus internetu lengva naudojant „Facebook“ turgavietes ar tokias svetaines kaip „Craigslist“ ar „Ebay“.

3. Raskite laikiną, ne visą darbo laiką

Nors suprantame, kad ne visi turi laiko susirasti laikiną darbą, tačiau jei galite pasiimti daugiau pamainų su darbdaviu ar susirasti kitą ne visą darbo dieną, tai puikus būdas gauti daugiau pinigų atostogoms.

Laimei, net jei jūs negalite įsipareigoti dirbti ne visą darbo dieną, yra tiek daug darbų, kurie leidžia jums dirbti savo laiku. Pavyzdžiui, galite vedžioti šunis naudodami „Rover.com“, pradėti vairuoti ne savo laiku tokiose įmonėse kaip „Lyft“ ar „Uber“ ar net atlikti paprastas užduotis žmonėms, turintiems „TaskRabbit“.

4. Pradėkite gryninti pinigais

Jei turite kreditinę kortelę arba dažnai lankotės tam tikrose parduotuvėse, gali būti, kad turite sukaupę atlygių, kuriuos galėsite išpirkti grynaisiais ar prekėmis. Daugelis parduotuvių leidžia išpirkti visus taškus, kuriuos įgijote per internetinį portalą, o tai leidžia lengvai sutaupyti pinigų ar net nemokamai gauti daiktus.

Jei grąžinate grynuosius pinigus į savo kreditinę kortelę, galite jas išpirkti ir panaudoti papildomus grynuosius pinigus apsipirkti. Jei gaunate dovanų korteles, galite jas naudoti dovanoms įsigyti ar net dovanoti.

Šventės yra skirtas laikas, praleistas su šeima ir draugais, tačiau jei šį sezoną jums trūksta pinigų, gali būti sunku tikrai mėgautis šiomis akimirkomis. Štai kodėl svarbu rasti biudžeto ir taupymo būdų, tačiau mes suprantame, kad kartais, net jei dirbate du darbus, parduodate keletą nepageidaujamų daiktų ir radote būdą susigrąžinti pinigus iš galimų taškų, vis tiek to nepakanka apimti tokio dydžio atostogų sezoną kaip Kalėdos.

Štai kodėl mes norime pakalbėti su jumis apie atostogų paskolas.

Trys priežastys, kodėl išsimokėta paskola puikiai tinka apsipirkti atostogoms

1. Jūs tiksliai žinosite, kokie bus jūsų mokėjimai

Išankstinė paskola NĖRA paskola iki atlyginimo. Paskolos iki atlyginimo turi būti grąžinamos kito atlyginimo metu – tai vis tiek gali padėti jums sumokėti sąskaitas. Vietoj to, kai jums bus suteikta paskola išsimokėtinai, gausite mėnesio mokėjimo planą, kurį galite sau leisti.
Tai leidžia mūsų klientams tiksliai žinoti, į ką jie įsitraukia ir kiek mokės. „Sun Loan“ staigmenų nėra. Mes tvirtai tikime, kad kai jums pasiseks, mums pavyks.

2. Negalite išleisti daugiau nei gaunate

Gavę atostogų paskolą Kalėdoms apsipirkti, turite viską, ko jums reikia šioms šventinėms dovanoms. Per didelių išlaidų nėra pavojaus, ir tai yra saugiau nei naudojant kreditinę kortelę, o tai gali sukelti daugiau streso, kai reikia sumokėti už šiuos pirkinius. Vietoj to, paskolos išsimokėtinai suteikiama galimybė tiksliai žinoti, kiek jūs turite išleisti. Apsipirkti galėsite užtikrintai, žinodami, kad galite sau leisti šiuos mėnesinius mokėjimus.

Be to, jei kovojate su blogais kreditais, išsimokėtos paskolos mokėjimai gali padėti atkurti tą kreditą. Kai parodysite, kad galite atsakingai atlikti mokėjimus laiku, turite galimybę refinansuoti paskolą ir sumokėti daugiau pinigų. Kai kuriais atvejais reikia tik dviejų visų mokėjimų.

3. Yra grąžinimo pabaigos data

Su išsimokėtina paskola jums suteikiamas nustatytas mokėjimų skaičius, lengvai atitinkantis jūsų biudžetą. Mes sunkiai dirbame, kad sumažintume atostogų stresą, kad galėtumėte pradėti naujus metus žinodami, kiek esate skolingi. Galite geriau suplanuoti atlikti tuos mokėjimus, matydami galą. Mūsų komanda užtikrina, kad kai jums reikės mūsų pagalbos, mes būsime jums.

Neleiskite, kad mažas biudžetas neleistų jums išnaudoti šio atostogų sezono. „Sun Loan“ yra vietų visoje Jungtinėse Amerikos Valstijose, kurios gali jums tarnauti. Mūsų paskolos dalimis gali būti naudojamos įvairiais būdais bet kokioje situacijoje. Venkite paskolos iki atlyginimo spąstų ir pamatykite skirtumą.

Parašykite komentarą