Įsigijote 21 išradingą nuolaidą į kino bilietus, kad sutaupytumėte 50 USD per mėnesį

nuolaidos filmų bilietams

Kino žiūrovai nusipelnė pamatyti filmus dideliame ekrane, valgyti ir mokėti nuomą, nereikėdami imti paskolos iki atlyginimo.

Bet tai nėra lengva.

Vidutinė kino bilieto kaina 2018 m. Yra 9,16 USD. Tai yra vidutinis. Daugeliui žmonių ši kaina yra daug didesnė, todėl kelionė į filmus tampa ne tokia įdomi veikla ir prabangesnis šnipštas, kuris gali įvykti tik po siautulingo biudžeto.

Turiu omenyje, kad nusipirkę bilietą ir nusipirkę sodos, spragėsių ir raudonųjų vynuogių, mes kalbame apie 30–40 USD, kad pamatytume Keršytojai: Begalybės karas 3D formatu.

Šiuo atžvilgiu jūs turite visas teises būti šiek tiek nusiminusiems. Bet nenusimink! Aš supratau sprendimą. Na, tikrai 21 sprendimas. Kino bilietai su nuolaida!

Yra daugybė būdų, kaip kasoje kas mėnesį galite sutaupyti didžiulius grynųjų pinigų kiekius, tačiau tai dar ne visi. Kai kurie yra gerai žinomi, o kiti yra slapti įsilaužimai, kuriuos aptikau po kelių mėnesių tralavimo tamsiausiose interneto įdubose.

Todėl sukūriau šį sąrašą, kuriame yra 21 būdas, kaip galite gauti nuolaidų filmų bilietams, kurie sutaupys didelius pinigus. O geriausia apie šiuos įsilaužimus? Jie visi tikrai lengvi.

Taigi tęskite. Eik, taupyk grynuosius ir žiūrėk filmus!

Šiame įraše gali būti partnerių nuorodų. Nežinote, ką tai reiškia? Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite mūsų filialų atskleidimo politiką!

Jei jums patinka šis straipsnis, jums patiks šie dalykai:

1. Gaukite kino teatro apdovanojimų kortelę

Didieji kino teatrų tinklai yra kaip ir bet kuris kitas verslas. Jie nori tave sugrįžti! Man tai puiku – aš vis tiek planavau žiūrėti dar šimtus filmų, kol vis tiek numirsiu!

Taigi, ką tos grandinės darys, kad pasaldintų puodą? Pasiūlykite lojalumo programas.

Keletas pavyzdžių:

Šios kino teatro apdovanojimų programos yra visiškai nemokamos. Tiesa, jums gali tekti perduoti savo el. Pašto adresą, bet nejuokinkime savęs: atidavėte savo el. Pašto adresą už daug blogesnius dalykus.

Be to, užsiregistravę galite išmesti daugybę papildomų nemokamų gėrimų, pavyzdžiui, gėrimų ir spragintų kukurūzų papildų.

Kai užsiregistruosite, lojalumo kortelės suteiks jums atlygį už tai, kad ir toliau metate grynuosius pinigus tame teatre. Kiekvieną kartą, kai perkate bilietus ir nuolaidas, jūsų lojalumo kortelė yra perbraukiama. Kiekvienas pirkinys uždirba taškus, kuriuos galite panaudoti norėdami gauti nemokamus ar su nuolaida bilietus ir užkandžius.

Gerai, o kas, jei negyvenate šalia didelio teatro? Nesijaudink. Mano vietos tinklas turi savo lojalumo kortelių programą, todėl verta paklausti artimiausio nepriklausomo teatro, ar jie siūlo ką nors panašaus.

Ei, jei jie to nepadarė: galbūt jūs jiems ką tik sugalvojote.

2. Reklamos kredito kodai ir kuponai

grupinis karalius, karališkas grupinis

Sandorio svetainės, tokios kaip „GroupOn“ ir „LivingSocial“, reguliariai vilioja kino žiūrovus, kuriems suteikiamos labai nuolaidos filmams.

Mano vietos nepriklausomas teatro tinklas dažnai teikia pasiūlymus tokiu būdu. Įėjimas, gėrimas ir spragėsiai yra pigesni nei įprasto bilieto kaina. Kai pagalvoji, visa tai susumuoja ir taip sudaroma gana gera sutartis. Tai taip pat reiškia, kad galite apsiprasti su tuo burritu po filmo, apie kurį galvojote.
„GroupOn“ ir „LivingSocial“ taip pat teikia pasiūlymus iš kitų bilietų pardavimo vietų, leidžiančių patraukti:

„Fandango“ reklamos kredito kodai

Tu žinai Fandango, tiesa? Jie parduoda tiek daug kino bilietų JAV dėl to, kaip lengva naudotis paslauga. Be to, programa leidžia naudoti elektroninius bilietus, išsprendžiant tą seną problemą, kaip po velnių ketinate atsispausdinti bilietą, kai baigsis dažai.
„GroupOn“ pasiūlymai šimtai „Fandango“ kuponų kad nuskuta kelis dolerius nuo jūsų kasos sąskaitos. Tiesiog palieskite „Fandango“ nuolaidos kodą ir būsite išvykę.

Regal kino kuponai

„Regal Cinemas“ taip pat dalyvauja „GroupOn“ veikloje. Naujausias „Regal“ pasiūlymas buvo 100% antkainis ant dovanų kortelės. Jūs mokate 20 USD už dovanų kortelę ir gaunate 40 USD išleisti. Tai dviguba vertė. Saldu!

3. Internetinės nuolaidų sandorių bendrovės

Dealflicks

Jei nežinotum: aš myliu „Dealflicks“. Jis rokuoja kasbą. Tai panašu į „Hotwire“, bet su kino bilietais.

Bendrovė pradėjo 2012 m., Sugalvodama, kaip išparduoti 88% neparduotų vietų kino parodose. Kaip? Nuleisdamas kainas 60 proc.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai apsilankyti svetainėje, paliesti pašto kodą ir jame bus rodomi arčiausiai esantys dalyvaujantys teatrai. Spustelėkite filmą, kurio norėtumėte patikrinti pasiūlymus, ir pasirinkite datą.

Ne kiekvienas dalyvaujančių teatrų filmas yra su nuolaida, o tie, kurie nėra, nesiūlo pasiūlymų kiekvienam pasirodymui. Bet jei esate lankstus ir dirbate aplink tai, tai puikus būdas sužinoti filmą ir nuolaidas už masiškai diskontuotą palūkanų normą.

Jackeris Hackas

Būdas sutaupyti papildomai „DealFlicks“: nusipirkite „DealBucks“. Tai yra „Dealflicks“ kredito versija. „Bucks“ galite įsigyti per „GroupOn“ – peržiūrėkite šį naujausią pasiūlymą, suteikdami galimybę gauti 40 USD vertės kreditą už 32 USD – arba pačią svetainę.

Kino pasas

„Moviepass“ yra kino bilietų prenumeratos paslauga, kuri yra visiška akcija.

Tai taip pat labai paprasta naudoti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užsiregistruoti internetu, gauti „MoviePass“ kortelę paštu, atsisiųsti programą į telefoną ir viskas paruošta.

Prenumeratos mokestis neseniai pasikeitė į 9,95 USD per mėnesį, ir jis buvo dar kartą pakeistas į 6,95 USD. Tai puikus pasirinkimas, jei per mėnesį matote du filmus. Tuoj pat pastebėsite tas santaupas.

Techniškai galite žiūrėti vieną filmą kas 24 valandas – deja, nėra jokių 3D filmų – ir daugybė indie bei grandinės teatrų jį priima.

Jei ketinate išbandyti, atkreipkite dėmesį: jei per pirmuosius metus atšauksite „MoviePass“ prenumeratą, taikomas nutraukimo mokestis.

4. Popiežiaus malonumas

Ne, ne, ne tas * popietinis malonumas. Aš kalbu matinee pasirodymus. Pasirinkę išvykti anksčiau dienos galite ne tik išlaisvinti vakarą, bet ir tai puikus būdas išmušti kelis pinigus iš bilieto.

„Cinemark“ teatrai žengia dar vieną žingsnį toliau ir siūlo didelę nuolaidą spektakliams prieš matinee. Jei pavyks taip anksti atsikelti iš lovos.

Tai puiki galimybė tiems iš mūsų, kurie norėtų pamatyti daugiau filmų kino teatre, neatsisakydami maisto produktų likusiam mėnesiui.

5. Piliečių nuolaidos

Pasiimkite asmens tapatybės dokumentą. Taip, jei pasirenkate išgerti alaus pasirodymo metu, būtina turėti asmens tapatybės dokumentą, bet tuo labiau, daugelis kino teatrų suteiks mandagumo nuolaidas senjorams, studentams ir kariškiams.

Išmirkykite kortelę ir greičiausiai gausite procentinę nuolaidą bilietams ir nuolaidoms. „Cinemark“ ypač siūlo toms grupėms specialias kainas, tačiau apžiūrėkite ir savo vietinį kiną, kad pamatytumėte, ar jie daro tą patį.

6. Antrojo teatro teatrai (dar žinomi kaip kino teatrai su nuolaida)

Pirmieji kino teatrai yra ten, kur einate pažiūrėti filmo jo atidarymo dieną. Bet ar teatrai gauna filmų praėjus maždaug mėnesiui po jo išleidimo?

Antro lygio teatrai – taip pat žinomi kaip dolerių kino teatrai, antriniai teatrai ar nuolaidų kino teatrai – daro būtent tai. Kino studijai jie moka mažiau, kad išsinuomotų filmo kopijas po jo pirminio išleidimo. Tas taupymas perduodamas jums.

AMC įsigijo daugybę mažų nuolaidų kino teatrų ir įtraukė juos į savo „AMC Classic“ prekės ženklą.

Mano vietinis „AMC Classic“ teatras yra Sietle ir Vaiduoklis kriauklėje yra dideliame ekrane. Gerai, todėl atrodo tinkamai gudriai, bet vis tiek. Tai yra du mėnesiai po tinkamo išleidimo rašant, ir bilieto kaina? 1,99 USD. Rimtai. Pažvelk į viršų.

Jei nesijaudinate žiūrėti filmo pirmą mėnesį, kai jis atidarytas, bet norėtumėte jį pamatyti dideliame ekrane, tai yra kelias.

Sužinokite, kur esate artimiausias antrojo teatro teatras, TheDollarMovie.com.

7. Įvažiuojami kino teatrai!

Kas nemėgsta įvažiavimo? Juose gausu senovinio žavesio, įžūlios nostalgijos užuominos ir to neabejotino dvelksmo, kurį mėgina įmušti nepilnamečiai paaugliai.Taip, jie gana puikūs.

O jų kainos? Dažnai DAUG žemesnė nei įprasti vidaus teatrai. Dėl to „drive-ins“ yra prieinamas būdas pamatyti pirmą kartą rodomus filmus. Jie taip pat veikia kaip nuostabi vieta grupiniams „Hangout“ ir tikrai nepatogiems pirmiesiems pasimatymams.

Arčiausiai manęs važiuojantis automobilis (tik 45 minučių kelio automobiliu) rodo tris dvigubas sąskaitas per vakarą ir už abu filmus suaugusiajam ima 9,75 USD.

8. Naudokitės savo kreditinės kortelės atlygiais

Protingai naudojama jūsų kreditinė kortelė gali būti perspektyvus taupymo būdas. Dauguma kreditinių kortelių siūlo nariams privilegijas, o bilietų į filmą nuolaidos yra viena iš jų.

Jie nurodomi kaip „pinigų grąžinimas“ už konkrečius pirkinius. Taigi tai nebūtinai yra išankstinė nuolaida. Vietoj to jūs gausite procentinę dalį savo bilieto kainos atgal į savo banko sąskaitą.

9. Pirkite panaudotas dovanų korteles

Dauguma teatrų siūlo dovanų korteles.

Kai gaunu, aš šokinėju aukštyn ir žemyn, kitaip nei Tasmanijos velnias. Tačiau ne visi mano, kad kino teatro dovanų kortelė yra šventė. Yra tokių, kurie per gimtadienį iš tetos gauna 20 USD „Regal“ kortelę ir nenori ja naudotis.

Tačiau yra būdų, kaip vis tiek gauti vertę iš tų nepageidaujamų kortelių. Kaip? Parduokite juos internetu.

Raise.com siūlo visiškai siaubingus pasiūlymus, kaip ir plastikines džiungles, kortelių grynuosius pinigus ir dovanų kortelių senelę ant senų dovanų kortelių. Galite nusipirkti iš anksto padovanotas korteles – vis tiek, akivaizdu, kad jose yra kreditų – už rimtai nuolaidą ir naudoti tas kasose.

10. Neribota filmų kortelių kortelė

„Cineworld“ Didžiojoje Britanijoje neribotas leidimas kainuoja 17,40 svaro sterlingų per mėnesį. Tai 22,40 USD, jei norite pamatyti bet kurį filmą tiek kartų, kiek norite bet kuriame „Cineworld“ kino teatre, sutaupykite 10% nuolaidų IR gaukite išskirtinius išankstinio pranešimo pranešimus.

Kortelių turėtojams taip pat suteikiama 25% nuolaida „Pizza Hut“, „Frankie & Benny’s“ ir „Chiquito’s“ Didžiojoje Britanijoje.

Jei rimtai, tai pavogimas.

Nors dar neradau nieko panašaus į JAV – prašau, praneškite man toliau pateiktose pastabose, jei turite! – „Regal“ atliko velniškai puikų kitą geriausią dalyką.

Siūlo neribotą leidimą pavieniai filmai.

„Rogue One: Žvaigždžių karų istorija“ ir Betmenas prieš Supermeną abu turėjo specialų leidimą. Praėjusią vasarą specialiai sukurta Stebuklinga moteris ir „Galaxy 2“ globėjai Rinkoje pasirodė kortelės, kurios abi buvo visiškai išparduotos, leidžiančios pamatyti filmą kartą per dieną, kol jis rodomas teatre už vienkartinį fiksuotą mokestį.

Geriausia tai, kad paprastai už savo lojalumo kortelę taip pat uždirbi daugybę papildomų taškų. „Guardians“ kortelė kainavo 100 USD, o „Regal“ apdovanojimų programoje ji gavo 10 000 taškų.

Jei dar nebuvote visiškai parduoti: šios kortelės taip pat yra labai kolekcionuojamos.

11. Pirkite bilietus urmu

Daugelis kino teatrų siūlo grupines nuolaidas. Tai prasminga, kai pagalvoji apie tai; teatrui yra garantuojamas didelis gabaliukas užpakalių, kad būtų galima parodyti, todėl jie mielai skatina tokį elgesį numušdami kainą.

Jei planuojate žiūrėti filmą su būriu draugų, darbo grupe ar savo kino klube, nusipirkite daugybę bilietų vienu metu, o dauguma tinklų jums tai padarys labai daug, įskaitant:

12. Pasinaudokite nuolaidų dienomis

Dauguma kino teatrų turi palankią dieną. Kiekvieną savaitę jie pasirenka vieną konkrečią dieną, kad sumažintų savo įprastas kainas ir pasiūlytų didžiules nuolaidas. Tai puikus būdas jiems vilioti žmones …

Parašykite komentarą