Išmokos paskolos iš „LoanNow“

Pirmiausia yra trys vartojimo kreditų rūšys: atnaujinamasis kreditas, trumpalaikės paskolos ir išsimokėtinos paskolos. Kredito kortelių emitentai yra pagrindinis atnaujinamojo kredito šaltinis, paskolos iki atlyginimo / lombardai yra pagrindiniai trumpalaikės paskolos ar avanso grynaisiais pinigais šaltiniai, o bankai ir kredito unijos yra tradiciniai dalinių kreditų šaltiniai.

Kadangi bankai ir kredito unijos paprastai yra nepatogus būdas gauti paskolą, išsimokėtinai paskolos istoriškai apsiribojo didelių bilietų pirkimu, pavyzdžiui, namais ar automobiliais. Vis dėlto internetiniai skolintojai, pavyzdžiui, „LoanNow“, paskolos išsimokėtinai procesą taip greitai ir lengvai padarė, kad žmonės kreipiasi į šias paskolas kaip pagrindinį visų šaltinių kredito šaltinį.

Šiandien skolininkai naudojasi paskolomis internetu, kad padengtų viską, pradedant automobilio remontu, baigiant atostogomis ar net vestuvėmis. Tačiau paskolos paėmimas iš netinkamo skolintojo gali pasirodyti brangi klaida. Gudrūs skolininkai, ieškantys geriausių asmeninių paskolų, kreipiasi į „LoanNow“.

paskolos dalimisKaip veikia išsimokėtos paskolos?

Uždarosios ar terminuotos paskolos

Įmokos paskolos yra uždaros paskolos, tai reiškia, kad jų pradžios ir pabaigos datos yra nustatytos nustatant paskolos paraiškos teikimo procesą. Paskolos pajamos paskirstomos jums paskolos finansavimo dieną ir grąžinamos įprastomis dalimis, įskaičiuojant palūkanas ir dalį pagrindinės sumos. Pavyzdžiui, paskola gali būti sudaryta kaip mėnesio įmoka, kurią per metus sumokėsite 12 vienodų įmokų.

Saugus ir nesaugus

Norint toliau suskirstyti, yra dvi pagrindinės paskolų įmokos rūšys: užtikrintos ir neužtikrintos. Paskolos be užstato taip pat žinomos kaip parašinės paskolos, nes jos užtikrinamos tik jūsų pasirašyta sutartimi, o tai reiškia jūsų pažadą sumokėti. Kita vertus, užtikrintos paskolos yra užtikrinamos užstatu, kuris gali būti panaudotas, jei paskolos gavėjas neįvykdo paskolos. Pavyzdžiui, paskolą automobiliui paprastai garantuoja jūsų finansuojamas automobilis. Užtikrintos paskolos gali būti puikus būdas gauti paskolą su mažomis palūkanomis. „LoanNow“ siūlome tik neužtikrintą išsimokėtino paskolos produktą. Tačiau mes turime galimybę užtikrinti savo paskolas naudodami mūsų novatorišką grupės pasirašymo funkciją. Tie, kuriems pavyksta priversti savo draugus ir šeimą juos garantuoti pasirašant grupę, gali žymiai sumažinti paskolos palūkanų išlaidas.

Kaip gauti išsimokėtiną paskolą, turint mažiau nei tobulą kreditą

Kova su lėtais ir tvirtais bankais

Kai dauguma žmonių galvoja apie išsimokėtinas paskolas, jie galvoja apie bankus. Bankai teikia išsimokėtinas paskolas įvairiais tikslais, įskaitant hipotekos paskolas, automobilių paskolas, studentų paskolas ir asmenines paskolas. Ypač paskoloms be užstato bankai taiko labai griežtus kredito reikalavimus skolininkams, kuriuos reikia patvirtinti. Skolininkai, turintys ribinį kreditą, dažnai turi suteikti kreditingam bendrai pasirašiusiam asmeniui galimybę patvirtinti banko paskolą.

Kitas banko išsimokėtinų paskolų trūkumas yra tas, kad paprastai reikalingas ilgas paraiškų teikimo procesas. Tai gali užtrukti kelias savaites, kol gausite pinigus, tai yra, jei turite teisę į tai. Jei siekiate paskolos, kad neuždarytumėte elektros energijos, arba sutvarkykite automobilį, kad galėtumėte grįžti į darbą, paskolos banko dalimis tikriausiai nėra perspektyvus pasirinkimas.

Venkite trumpalaikių skolintojų

Daugelis paskolų gavėjų, kurių atsisakė bankai ar kredito unijos, kreipiasi į paskolų davėjus, mokančius iki atlyginimo trumpalaikių išsimokėtinų paskolų reklama. Jūs gaunate savo pinigus iš karto, o tai yra patogu, tačiau jų tos pačios dienos išsimokėtinų paskolų patogumas dažnai turi didelę kainą. Iš tikrųjų šios vadinamosios trumpalaikės išsimokėtinos paskolos iš tikrųjų yra tik užmaskuotos paskolos iki atlyginimo. Jūsų mokėjimai dažnai turi būti mokami tik kelių dienų intervalu, o galutinis terminas yra tik šiek tiek ilgesnis nei įprastos paskolos iki atlyginimo.

Paskolos dabar paskolos dalimisGreitos ir paprastos paskolos išsimokėtinai

Naudodamiesi „LoanNow“ neturite rinktis, ar laukti reikalingų pinigų savaitės, ar patekti į nesibaigiantį šių trumpalaikių paskolų, mokamų iki atlyginimo, ciklą.

Prašyti išsimokėtinai paskolos iš „LoanNow“ yra patogu ir greita. Mūsų tik internetas** sistema leidžia jums kreiptis iš savo namų privatumo. Mes taip pat suprantame, kad laukti savaitės, kol bus priimtas sprendimas skolinti, yra problemiškas, net kai nesusiduriate su finansine krize, todėl beveik visas paraiškas apdorojame per 24 valandas.

Mažiau nei tobulas kreditas nėra sandorio laužytojas

Su „LoanNow“ jūs esate daugiau nei FICO rezultatas. Mes atsižvelgiame į visą jūsų finansinį profilį, kuris leidžia mums pasakyti „taip“, kai bankai dažnai sako „ne“. Mūsų pranašesnis rizika pagrįstas draudimo procesas lemia mažesnius įsipareigojimų neįvykdymo rodiklius nei kitų tipų paskolų tipai. Veikdami griežtai internetu, mes apeiname nemažas pridėtines išlaidas, susijusias su plytų ir skiedinių parduotuvių išlaikymu. Mes perduodame šias santaupas savo skolininkams mažesnių palūkanų forma ir neturime išankstinio apmokėjimo mokesčių.

Sukurkite savo kredito istoriją

Skirtingai nuo daugumos trumpalaikių skolintojų, „LoanNow“ palaiko duomenų teikimo ryšius su pagrindiniais kredito biurais. Tai reiškia, kad mes siūlome savo klientams prieigą prie kredito formavimo paskolų, kurios gali pagerinti kredito balus, kai bus pasiektas teigiamas grąžinimo elgesys. Kreditas nėra statomas ar atstatomas per naktį, o blogo kredito balo gerinimas gali užtrukti mėnesius ar metus. Tačiau „LoanNow“ svetainėje apie mokėjimus laiku pranešime pagrindiniams mūsų kredito biuro partneriams, o tai gali pagerinti jūsų kredito balą.

Valdomi mokėjimai

„LoanNow“ mes nenorime, kad mūsų skolininkai susidarytų didesnes skolas, nes neįmanoma įvykdyti grąžinimo sąlygų. Mūsų paskolos išsimokėtinai suteikia finansinę pagalvę su valdomais mokėjimais, kurie padės jums ilgalaikiai pagerinti savo finansines aplinkybes. „LoanNow“ taip pat siūlo paskatas padėti jums laiku atlikti mokėjimus, kurių kiti skolintojai tiesiog negali suderinti. Jei atsiliksite nuo paskolos, bendradarbiausime su jumis, kad sugrąžintumėte jus į vėžes – be brangių pervedimų.

Aiškios taisyklės ir jokie slapti mokesčiai

Skirtingai nuo paskolų iki atlyginimo, „LoanNow“ niekada neapmokestins jokių „paslėptų mokesčių“, kurie nėra visiškai atskleisti jūsų sutartyje. Skirtingai nei paskolų davėjai, siūlome mažesnes palūkanas.

Kodėl gi ne pajusti, kaip patogu naudotis „LoanNow“ tikra daline paskola!

Parašykite komentarą