išmokti atskirti atsakingą skolinimą

Ispanijoje atėjus „Fintech“ įmonėms buvo lengviau naudotis finansavimo paslaugomis, tokiomis kaip kreditai ir paskolos. Taigi visi galime mėgautis lankstesnėmis ir prieinamesnėmis banko paskolų alternatyvomis, kurios paprastai turėjo gana griežtus ir griežtus dotacijos kriterijus.

Tačiau vis dar yra daugybė žmonių, nenorinčių kreiptis dėl paskolos, nes po krizės esame apsėsti taupymo ir net bijome išleisti. Šia prasme svarbu suprasti, kad svarbiausia yra ne sutaupyti ar išleisti daugiau, o išmokti geriau valdyti savo pinigus. Išlaidos yra svarbus ekonomikos variklis, o žinoti, kaip išleisti, yra taip pat svarbu, kaip žinoti, kaip taupyti.

Norėdami tai padaryti, pirmiausia turime žinoti savo mokumo lygį, kad žinotume, ar turėtume taupyti, ar galime išleisti sau pasilepinti, ar net galime įsiskolinti nekeldami problemų mokėdami skirtingas įmokas. Jei viskas aišku, kredito ar paskolos prašymas neturėtų kelti problemų, tačiau, kad būtų aišku, geriau kreiptis į įmonę, kuri, kaip ir „Creditea“, užsiima atsakingu skolinimu. Ar norite sužinoti, iš ko jis susideda?

Etiški, atsakingi ir skaidrūs kreditai

Pirmas dalykas, kurį turime nepamiršti, yra tai, kad norint atsakingai skolinti vartotojui nepakanka turėti visą informaciją, tačiau būtina, kad vartotojas suprastų tą informaciją ir visada žinotų savo teises ir apie įsipareigojimus, patirtus sudarant paskolą. Taigi atsakingą skolinimą vykdanti įmonė visada turi vadovautis šiais trimis principais:

  • Etika: Jei mūsų mokumo lygis neleidžia mums įsiskolinti ir patogiai sumokėti paskolą, tada įmonė, vykdanti atsakingą skolinimą, niekada nesuteiktų mums kredito, nes tai sukeltų problemą ir mes tikrai galų gale skolintumėmės daugiau. Todėl tokio tipo įmonės niekada neskolins žmonėms, esantiems tokiuose sąrašuose kaip ASNEF, nes jei esame neįvykdžiusių asmenų sąraše, geriau pasiskolinti ir pagerinti finansų valdymą prieš skolindamiesi daugiau .

  • Atsakomybė: elgtis atsakingai reiškia žinoti, kad jūsų siūloma paslauga yra būtina, todėl jūsų verslo modelis visada bus paremtas geriausio produkto siūlymu savo klientams. Dėl šios priežasties šio tipo įmonės stengiasi užtikrinti, kad jų klientai visada galėtų mokėti, o priešingu atveju jie nustato maksimalią sumą, kurią gali pasiekti skola, taip užkertant kelią klientui neribotam laikui įsiskolinti.

  • Skaidrumas: Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – šios įmonės visada yra skaidrios ir padės mums žinoti viską, kas susiję su paskolos prašymu. Panašiai šios įmonės palengvina klientų aptarnavimą, o tai dažniausiai praverčia, kai mums kyla abejonių ar kyla klausimų. Kaip minėjome anksčiau, nepakanka turėti visą informaciją, bet ji turi būti paprasta ir lengvai suprantama.

Greitos ir saugios paskolos: betarpiškumas neprieštarauja etikai

Vienas pagrindinių einamųjų paskolų privalumų yra tai, kad jos suteikia mums didelį judrumą, nes jas galima suteikti vos per kelias minutes. Tačiau tai nereiškia, kad šios paskolos nėra atsakingos, nes šiuo metu „Fintech“ sektoriaus technologija leidžia atsakingo skolinimo idealą. Pažiūrėkime, kaip.

Šiais laikais, kai ketiname kreiptis dėl kredito internetu, turime patvirtinti savo tapatybę. Vykdydamas paprastą procesą, „Fintech“ galės patikrinti, ar tai nėra sukčiavimas, ir kad kitoje ekrano pusėje nėra žmogaus, kuris bandytų apsimetinėti mumis.

Iš ten visa jos technologija leidžia mums per kelias akimirkas išanalizuoti savo situaciją ir mokumo lygį, per akimirką patikrinti, ar galime įsiskolinti, ir pritaikyti produktą pagal savo poreikius.

Dėl šios priežasties, jei einame į įmonę, kuri praktikuoja atsakingą skolinimą, galime greitai sužinoti, ar galime ir ar turėtume įsiskolinti, ir tokiu būdu gauti paskolą su garantija, kurią žinodami, kad sugebėsime ją sumokėti, suteikia mus.

Be to, tokio tipo įmonės dažniausiai apdovanoja gerus klientus. Taigi, jei mokėsime mėnesines įmokas laiku, gali būti, kad suteikto kredito suma padidės, pratęs terminus jai sumokėti ar net sumažins mūsų palūkanas. Tokiu būdu užsimezga ilgalaikiai santykiai, pagrįsti abipusiu pasitikėjimu ir pozityviais abiem pusėms.

Taigi, kaip žinoti, kada įmonė praktikuoja atsakingą skolinimą?

Šiuo metu yra daug subjektų, užsiimančių kredito ir vartojimo paskolų suteikimu, ir kartais gali būti sunku atskirti tuos, kurie užsiima atsakingu skolinimu, ir tuos, kurie to nedaro. Norėdami tai padaryti, geriausia atidžiai išnagrinėti dotacijos kriterijus ir paskolos sąlygas, nes šie du aspektai leis mums gana patikimai žinoti, ar įmonė elgiasi etiškai, atsakingai ir skaidriai.

Taigi, nors svarbu, kad visi turėtume prieigą prie finansavimo šaltinių, yra atvejų, kai paskolos prašymas gali būti netinkama mintis, ypač jei mūsų mokumo lygis nėra būtinas norint sumokėti skolą.

Dėl šios priežasties, kai apie greitą paskolą skelbiama be dokumentų, pavyzdžiui, turėtume būti įtartini, nes įmonė, praktikuojanti atsakingą skolinimą, pirmiausia paprašys, kad mes tapatintume save, kad išanalizuotume savo situaciją ir padėtume suplanuoti geriausias finansavimo galimybes. pagal mūsų situaciją.

Parašykite komentarą