JAV banko paprastoji paskola: 2021 m. Apžvalga

Norėdami peržiūrėti JAV banko paprastą paskolą, „NerdWallet“ surinko daugiau nei 30 duomenų taškų iš skolintojo, apklausė įmonės vadovus ir palygino skolintoją su kitais, kurie ieško to paties kliento ar siūlo panašų paskolos produktą. Paskolos sąlygos ir mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo valstybės.

Kada svarstyti: Esant kritinei padėčiai, išnagrinėjus pigesnes galimybes.

JAV bankas yra vienas iš nedaugelio pagrindinių bankų, siūlančių mažų dolerių paskolos dalimis kaip alternatyva paskoloms internetu arba parduotuvių parduotuvėse. Paprasta paskola yra trumpalaikė paskola, kurios suma yra nuo 100 USD iki 1000 USD, kuri grąžinama mokant tris mėnesio įmokas.

Prieš skolindamiesi turite turėti santykių su JAV banku. Bankas peržiūri jūsų operacijas ir kitą banko istoriją, kad jus kvalifikuotų. Kredito davėjas, įvertinęs jūsų galimybes grąžinti, rečiau siūlo paskolą, kurios negalite sau leisti.

JAV banko paprastoji paskola yra greitas būdas susidoroti su kritinėmis išlaidomis, jei turite blogą kreditą (mažiau nei 630 FICO balų) arba turite mažą kredito istoriją, tačiau tai yra brangus pasirinkimas, kai jums reikia greitų pinigų. Būtinai ištirkite alternatyvos Pirmas.

Trumpas JAV banko kreditas iš pirmo žvilgsnio

 • Praneša apie mokėjimus visiems trims kredito biurams.

 • Siūlo kitas kredito kaupimo priemones.

 • Nesiūlo trigubų skaitinių balandžių.

 • Jokių pavėluotų, inicijavimo ar išankstinio apmokėjimo mokesčių.

 • Neleidžia skolininkams pasirinkti ar pakeisti mokėjimo datos.

 • Neturi aiškaus sunkumų plano.

 • Tinklalapyje aiškiai nurodomos išlaidos, mokesčiai ir grąžinimo terminas.

 • Svetainėje yra paskolos pavyzdys su visomis palūkanomis ir mokėjimais.

 • Siūlo kelis klientų aptarnavimo kanalus.

JAV banko paprastos paskolos duomenys

Išlaidos

Paprastoji paskola kainuoja 15 USD už kiekvieną pasiskolintą 100 USD ir jos trukmė yra trys mėnesiai. Tai reiškia metinė procentinė norma apie 88%. Skolininkams, kurie įdiegė automatinį mokėjimą, mokestis yra 12 USD už 100 USD arba 71% balandis.

Tai daug pigiau nei įprastos paskolos iki atlyginimo, kai vidutinė norma yra didesnė nei 300%. Paprasta paskola taip pat grąžinama per tris mėnesius, o ne dviejų savaičių ciklas, būdingas paskoloms iki atlyginimo. JAV banko paprastojoje paskoloje nėra jokių pradinių mokesčių, pavėluotų mokesčių, už praleistus mokėjimus ar išankstinio apmokėjimo baudų.

Paskolos pavyzdys: 500 USD paskolai, kurios metinė norma yra 71%, grąžinta per tris mėnesius, būtų:

Reikalavimai

Norėdami gauti teisę, turite turėti mažiausiai šešių mėnesių senumo JAV banko atsiskaitomąją sąskaitą ir turėti bent trijų mėnesių pasikartojančių tiesioginių indėlių istoriją.

Vienu metu galite paimti vieną paprastą paskolą. Kai bus sumokėta pirmoji paskola, prieš prašydami kitos paskolos turite palaukti 30 dienų. Paskoloms iki atlyginimo paprastai nėra „atsigavimo“ laikotarpio tarp paskolų. Pertrauka tarp aukštų palūkanų paskolų gali padėti skolininkams išvengti savęs pertempimo ir įsiskverbimo į skolų ciklą.

JAV bankas, vertindamas paprastos paskolos paraišką, atlieka sunkų kreditą. Nors tai tikrina tik vieną iš trijų pagrindinių kredito biurų, vis tiek galite pamatyti laikiną savo balo kritimą.

Kaip palyginama JAV banko paprastoji paskola

Vartotojų gynėjai mano, kad 36% yra maksimali paskolos kainos balanso dalis. Paprastoji paskola tai viršija, tačiau ji gali kainuoti pigiau nei kai kurios paskolos su dideliu palūkanu.

„OppLoans“, pavyzdžiui, siūlo didesnes paskolos sumas nei JAV bankas, tačiau joms taip pat priskiriama didesnė MN. Kredito davėjas netikrina jūsų kredito balo, kai kreipiatės dėl paskolos, tačiau praneša apie mokėjimus visiems trims kredito biurams už daugumą paskolų.

Paskolos iš Oportunas turi mažesnę balandį, nei paprastoji paskola, ir paskolos davėjas nereikalauja, kad skolininkai turėtų kredito balą. Bendrovė didžiuojasi galėdama padėti vartotojams gauti kreditą. Skolininkai gali gauti didesnę paskolą, kurios balandis yra iki 36%.

JAV banko paprastoji paskola nėra gera mintis, jei:

 • Jūs bandote sukurti kreditą: Užtikrinta kreditinė kortelė (kurią siūlo ir JAV bankas), kreditų kūrimo paskola ar esamų skolų grąžinimas yra pigesni kreditų kūrimo būdai. Jei nežinote savo kredito balo, gaukite nemokamai „NerdWallet“.

 • Gauti grynųjų galite kitur: „NerdWallet“ rekomenduoja pirmiausia išnaudoti pigesnes alternatyvas, net ir kritiniu atveju. Atlikite toliau pateiktą viktoriną, kad sužinotumėte savo galimybes:

Prieš imant paprastą paskolą

 1. Išbandykite visas kitas parinktis: Jei nė viena iš aukščiau išvardytų alternatyvų jums netinka, patikrinkite, ar galite nusipirkite laiko iš savo kreditoriaus, parengti mokėjimo planą arba susidurti su trumpalaikėmis nemokėjimo pasekmėmis, pavyzdžiui, pavėluotu mokesčiu.

 2. Palyginkite paskolos paėmimo kainą su jos nepaėmimu: Apskaičiuokite, ar negalėsite padengti savo išlaidų – nesvarbu, ar tai yra faktinės išlaidos, pvz., Pavėluotas mokestis, ar ilgalaikis efektas, pvz., Trūksta darbo, nes jūsų automobilis neužsiveda. Tada pasverkite tai pagal tipinės paprastos paskolos kainą.

Jei imate paprastą paskolą

Jei nuspręsite imti paprastą paskolą, išdrožkite kambarį savo namuose biudžetą kuo greičiau sumokėti paskolą, kad sutaupytumėte palūkanų mokesčiams. Šios paskolos gali būti daug pigesnės nei paskolos iki atlyginimo, tačiau jos vis tiek yra per brangios, kad būtų ilgalaikis ar pakartotinis sprendimas jūsų finansams.

Parašykite komentarą