Ką daryti su 5000 eurų? Taupymas ir investavimo galimybės

Nors, susidūrę su šia dilema, daugelis stebisi kur ir kaip investuoti 5000 eurųKartais reikia skirti laiko ir pinigų, kad galėtumėte mėgautis užtarnautomis atostogomis. Bet kokiu atveju priešais ką daryti su 5000 eurų, atsakymas gali būti sunkus. Juk tai labai didelė grynųjų suma, tačiau per maža, kad būtų galima atlikti reikšmingas investicijas. Už šiuos pinigus vargu ar galėsite investuoti į nekilnojamąjį turtą, nusipirkti namą ar atidaryti restoraną. Todėl šiuo atveju idėja yra investuoti į tai, ką mes kontroliuojame, o tai nebūtinai grąžina mums ekonominę grąžą, o emocinę grąžą.

Artėja Velykos ir kartu su jomis kelios atostogos ir geras oras, kurių negalima sugaišti. Šiuo metu daugelis nusprendžia likti Ispanijoje ir džiaugtis jos kultūrinėmis tradicijomis, tačiau yra ir tokių, kurie nori keliauti į užsienį ir pažinti kitas šalis. Bet kokiu atveju yra tūkstančiai planų mėgautis ir atsijungti nuo darbo ir rutinos per šias laisvas dienas. Be to, jei neturime reikiamo biudžeto, galime kreiptis į tokias įmones kaip „Creditea“, kad paprašytų kredito linijos. Ar žinai kaip?

1 Kaip gauti 5000 eurų per vieną dieną?

Po ilgos žiemos geras oras privertė mus nerimauti dėl atostogų ir galime pagalvoti apie šimtus galimų planų, nors gali būti, kad kai kurie iš jų eina iš biudžeto. Tačiau tai neturi kelti problemų dėl tokių finansinių paslaugų kaip „Creditea“ kredito linija.

Ši kredito linija leidžia mums pareikalauti iki 5000 eurų ir, suteikus pinigus, jie bus pervesti į mūsų sąskaitą vos per 15 minučių. Be to, neturėdami jokios komisinės rūšies, mes galime sutaupyti tuos pinigus, kol mums jų reikės, mokėdami tik už naudojamus pinigus ir turėdami iki 36 mėnesių juos grąžinti.

Be to, „Creditea“ praktikuoja atsakingas skolinimas Ir ji turi technologiją, kuri per kelias akimirkas išmatuos mūsų situaciją ir mokumo galimybes, todėl analizuos, ar galime paprašyti paskolos, ir pasiūlys mums geriausiai mūsų poreikius atitinkantį produktą.

Taigi, kai turėsime pinigų, turėsime pasirinkti tik kelis planus, kaip sutaupyti per pastaruosius mėnesius. Pažiūrėkime keletą jų!

2 Ką daryti sutaupius 5000 eurų? Jūs nusipelnėte atostogų

Geriausios procesijos pusiasalyje

Kiekvienoje Ispanijos autonominėje bendruomenėje yra skirtingos kultūrinės tradicijos ir, priklausomai nuo metų laiko, įvairios procesijos, renginiai ir festivaliai, kuriuos verta paliudyti. Pavyzdžiui, pusiasalio pietuose, būtent Andalūzijoje, aistra, su kuria šiais laikais vyksta procesijos, yra gerai žinoma. Bendrininkai ir skirtingų brolijų nariai visus metus organizuoja kiekvieną detalę, kad kiekviena jų būtų tobula visais lygiais: muzika, drabužių spinta, apsauga, laipteliai ir kt.

Garsiausios Andalūzijos procesijos yra šios: „Madrugá“ Didįjį penktadienį, Sevilijoje; legionierių procesija Malagoje ir čigonų procesija Granadoje. Su 5000 eurų kreditu galite aplankyti šiuos miestus ir vykti į šias gerai žinomas procesijas, tačiau ši suma taip pat leidžia jums nuvažiuoti kelią per Ispaniją ir mėgautis daugiau nei viena eisena, kodėl gi ne?

Kitos išskirtinės procesijos yra: „La Procesión del Yacente“, Zamoroje; generalinė Valjadolido procesija, Las Turbaso eisena Kuenkoje; Kristaus Atpirkėjo procesija Tolede ir Las Palmas de Elche, Alikantėje, kurioje tūkstančiai baltų palmių lydi Borriquita procesiją. Apsilankymas viename iš šių miestų ir mėgavimasis jo vakarėliais bei pasirodymais yra puikus atostogų planas.

Kitos įdomios tradicijos Ispanijos Didžiojoje savaitėje yra gyvos aistros, kai Kristaus prielaida atkuriama kartu su atgailauti norinčiais piliečiais. Viena garsiausių yra „Castro Urdiales“ gyvoji aistra Kantabrijoje, kurioje ji atkuriama nuo paskutinės vakarienės iki Kristaus prisikėlimo. Žinojimas apie šią garsią laidą gali būti puikus pasiteisinimas išleisti savo paskolos pinigus, mėgautis Kantabrijos virtuve ir atsijungti nuo gamtos bei šiaurinės Ispanijos pakrantės.

Kanarų salos, mėgaukitės vasara nuo balandžio

Jei norite saulės ir paplūdimio, geriausias pasirinkimas gali būti Kanarų salos. Balandžio mėnesį Kanarų klimatas yra idealus poilsiui saulėje. Be to, yra galimybė apsilankyti šimtuose renginių, todėl galėsite mėgautis vasaros atostogomis neatsijungdami nuo kultūrinių regiono tradicijų. Konkrečiai, jei vykstate balandžio mėnesį, turėtumėte žinoti, kad Gran Kanarijoje yra daug atsidavimų procesijai Mergelės Nuestra Señora de la Soledad de la Portería Coronada.

Priešingai, jei norėtumėte vakarėlių plano, Tenerifėje „Love Music“ festivalis vyksta 19–20 dienomis – tai muzikinių koncertų serija, kuri kiekvienais metais turi ne vieną garsų veidą. Turėdami 5000 eurų, galite leisti sau mėgautis atostogomis ir beprecedentės ramybės šokti mėgstamų dainų ritmu.

Žinoma, jei Kanarai jums per maži, visada galite pasilepinti ta kaprizu, apie kurį taip ilgai svajojote, ir eiti mėgautis šiluma, paplūdimiu ir jūra tolimesnėse vietose, pavyzdžiui, Kuboje ar kitur. Meksika. Nepamirštama patirtis!

Sniego gerbėjams

Atsižvelgiant į tai, kad šią žiemą sniego sezonas Ispanijoje buvo labai trumpas, greičiausiai slidinėjimo gerbėjai tikisi praleisti keletą dienų užsiimdami mėgstama sporto šaka. Yra daugybė transporto ir viešbučių pasiūlymų Alpėse, Pirėnuose, Andoroje, Šveicarijoje ir kt. Turėdami 5000 eurų, daugelis slidininkų gali maksimaliai išnaudoti paskutinį sezono sniegą ir pasilepinti tuo, kad laukė visą žiemą.

Jei šaltis yra jūsų dalykas, bet nesiruošiate slidinėti, jūsų svajonių tikslas gali būti Šiaurės šalys. Be to, balandis yra tinkamiausias laikas pamatyti Šiaurės pašvaistę.

Planai su vaikais

Daugelis šeimų abejoja, ką daryti su 5000 eurų ir su vaikais, nes balandžio mėnesio atostogos, sutampančios su Velykomis, joms gali būti neįdomios ir nuobodžios veiklos. Kodėl neišpildžius savo vaikų svajonės? Bet kokiu atveju, sukaupusi pinigų šioms atostogoms, visa šeima gali keliauti į Paryžių ir puikiai praleisti laiką su „DisneyLand“ šou ir lankytinomis vietomis, šiek tiek pamiršdama mūsų šalyje egzistuojančias tradicijas, ypač jei nesate bhaktas. Nesijaudinkite, nes jei nesaugojote tų pinigų, bet jums jų reikia, galite paprašyti iki 5000 eurų naudodamiesi mūsų kredito linija ir turėsite grąžinti tik tai, ką naudojate, todėl valdydami kreditą turėsite visišką lankstumą. .

Be Paryžiaus, yra daugybė kitų miestų, kuriuose galima keliauti su vaikais. Pavyzdžiui, neišvykdami iš Ispanijos, turime Taragoną, kur galite praleisti puikią dieną „PortAventura“ pramogų parke arba „PortAventura Caribe Aquatic Park“ vandens parke.

Prašykite iki 5000 eurų kredito.

Parašykite komentarą