Ką reiškia SEO?

Ką reiškia SEO? Optimizavimas paieškos sistemoms. Tai būdas gauti organinį svetainės lankytojų srautą. Tai tiesiog reiškia, kad kai žmonės į paieškos sistemą įveda paieškos žodį arba raktažodį, jie randa tinkamiausią svetainę. Taigi, organinis srautas – tai srautas, kuris nebuvo gautas iš jokios mokamos reklamos. Yra keletas būdų, kaip pasiekti, kad svetainė užimtų aukštą vietą paieškos sistemose. Čia pateikiami keli geriausi SEO patarimai, tačiau ne visi. Paieškos sistemos nuolat atnaujina savo algoritmus, kad rastų geresnes tinkamesnes svetaines, atitinkančias raktinius žodžius.

Nepriklausomai nuo to, ar turite interneto verslą, tinklalapį ar verslo svetainę, puikių SEO metodų naudojimas paskatins “Google” ir kitus žiniatinklio naršyklių naudotojus užimti aukštesnę vietą paieškos sistemų rezultatų puslapiuose (SERP), kai potencialūs klientai ar klientai ieškos jūsų verslui svarbių frazių.

1 SEO PATARIMAS: Internetinio verslo, tinklalapio ar verslo svetainės valdymas nėra tik karščiausios ar šauniausiai atrodančios svetainės turėjimas. Labiau svarbu turėti svetainę, kurioje būtų lengva naršyti, ir naudoti geriausius SEO optimizavimo būdus, kad žmonės būtų nukreipiami į šią svetainę. “Turinys yra karalius” – tai citata, kurią rasite daugelyje vietų, kur kalbama apie SEO. Tai reiškia, kad pirmiausia svetainei reikia turinio. Kokybė visada turėtų būti svarbesnė už kiekybę.

2 SEO PATARIMAS: Prieš kurdami svetainės turinį, turėtumėte sudaryti raktinių žodžių, kuriuos naudosite ir kurie duos geriausius paieškos sistemos rezultatus, sąrašą. Naudodamiesi “Google” raktažodžių tyrimo priemone, raskite tinkamus raktažodžius ir patikrinkite kiekvieno raktažodžio mėnesio paieškos apimtį. Rinkitės raktažodžius, kurių paieškos apimtis yra didesnė ir kurių konkurencija mažesnė. Nesistenkite užimti pozicijų pagal didžiųjų prekių ženklų raktažodžius, pavyzdžiui, “Google” arba “You Tube”. Jie yra pernelyg konkurencingi.

3 SEO PATARIMAS: Jūsų svetainės išlaidas reikėtų padalyti tarp dizaino, SEO ir interneto rinkodaros. Kuo daugiau iš jų galite atlikti patys, tuo mažiau pinigų reikės išleisti. Investuokite į laiką, jei jūsų biudžetas pradedantiesiems yra mažas. Yra įrankių, kuriais galite naudotis ir kurie palengvins interneto svetainių kūrimą ir rinkodarą. SEO galima atlikti rankiniu būdu arba pasamdyti žmogų.

4 SEO PATARIMAS: Pasirinkę vidutinės ar didesnės apimties, specializuotus raktažodžius arba vadinamuosius ilgo uodegos raktažodžius Bus lengviau užimti aukštesnę poziciją. Nėra prasmės susitelkti į mažos paieškos apimties raktažodžius, nes iš jų nesulauksite didelio srauto. Tačiau, jei užimsite pakankamai aukštas pozicijas, jų gali padaugėti. Tai pasakytina ir apie svetainės ar straipsnių turinio kūrimą.

5 SEO PATARIMAS: nusprendę, kurie raktažodžiai ar frazės yra geriausi kiekvienam svetainės puslapiui, naudokite juos antraštinėse metažymose, aprašyme ir URL. Svetainės turinio atveju raktinius žodžius naudokite pradiniuose 3 ar 4 puslapio pavadinimų žodžiuose. Įsitikinkite, kad neperkraunate turinio raktiniais žodžiais.
Tegul jis būna skaitomas ir tinkamas. Vienas iš rodiklių, kuriuos tokios svetainės kaip “Google” naudoja svetainei reitinguoti, yra atmetimo rodiklis. Tai reiškia, kiek laiko lankytojas jūsų svetainėje išbūna, kol ją palieka. Jei jiems nepatinka tai, ką jie mato, ir jie greitai pasišalina, svetainės reitingas sumažės.

6 SEO PATARIMAS: antraštėse ir paantraštėse naudokite raktinius žodžius. Bet kuriuo atveju, kai žodį paryškinsite, pasvirusiu šriftu ar pabrauksite, paieškos sistemos į jį atkreips daugiau dėmesio. Tai padeda joms nustatyti, apie ką yra jūsų svetainė ar straipsnis.

7 SEO PATARIMAS: Kaip minėta anksčiau, nepersistenkite su raktiniais žodžiais visame turinyje, nes tokios svetainės kaip “Google” gali jus nubausti žemesniu puslapio reitingu už raktinių žodžių prikimštą turinį. Jei turinys yra lengvai skaitomas, sklandus ir prasmingas, viskas turėtų būti gerai.

8 SEO PATARIMAS: SEO technika prasideda kiekvieno svetainės puslapio viršuje. Naudokite raktažodžių raišką pagrindiniame kiekvienos svetainės puslapio pastraipos sakinyje, nes “Google” ir kitos paieškos sistemos daugiau dėmesio skiria raktažodžiams, esantiems puslapio viršuje, žymiai labiau nei esantiems po puslapiu. Žemiau raukšlės reiškia visą turinį, kuris rodomas po pagrindiniu ekranu, o tai reiškia, kad norėdami peržiūrėti daugiau svetainės puslapio, turite slinkti žemyn.

9 SEO PATARIMAS: Vienas iš geriausių SEO optimizavimo paieškos sistemoms patarimų – pateikti lankytojams turinį, kuris atsako į užklausą, nustato problemą ir pateikia jos sprendimą arba tiesiog juos sudomina ir linksmina. Turinys turėtų būti elegantiškai sudarytas, aiškus, glaustas ir, svarbiausia, tikslus. Kuo dažniau atnaujinkite svetainę, pateikdami šviežią turinį, ir ji gali tapti autoritetinga svetaine! Paieškos sistemos stebi, kaip dažnai svetainė atnaujinama. Kuo dažniau, tuo geriau.

10 SEO PATARIMAS: Įtraukite raktinių žodžių išraišką į inkarinio teksto nuorodas arba hipersaitus. svetainės turinyje ir straipsniuose, tinklaraščio įrašuose arba pranešimuose spaudai. Iš svetainės pašalintos hipersaitys leidžia jums pasiimti atgalines nuorodas iš dofollow svetainių, kurios padeda padidinti jūsų puslapio reitingą. Dofollow reiškia, kad kai paieškos sistemos robotas nuskaito jūsų svetainę, jis seka tą nuorodą ir laukia svetainės, į kurią ji nukreipia. Jei tai nėra dofollow nuoroda, botai ją ignoruos. Kuo daugiau atgalinių nuorodų, tuo geriau bus vertinama jūsų svetainė. Atgalinių nuorodų kūrimas yra vienas veiksmingiausių būdų padidinti puslapio reitingą.

Naudodamiesi šiais veiksmais galėsite pradėti. Norint sėkmingai atlikti SEO, reikia laiko ir pastangų. Būkite kantrūs, kruopštūs ir nuoseklūs vykdydami SEO strategiją, ir pastangos atsipirks.

 

 

Parašykite komentarą