Ką tai reiškia jų klientams

„Sunny“ paskolos, viena iš didžiausių JK paskolų davėjų darbo dieną ir dukterinė JAV įsikūrusios „Elevate Credit“ įmonės, buvo administruojama paveikdama apie 50 000 klientų. Mažiau klientų, besikreipiančių dėl paskolų kartu su išlaidos, atsirandančios dėl užrakinimo buvo paskutinis paskolų milžino lašas. Sunny buvo perduotas administruoti KPMG. Tačiau ką tai reiškia „Sunny“ klientams? Ką darote, jei turite paskolą „Sunny“? Ką daryti, jei vis tiek reikia paskolos išsimokėtinai, bet nežinote, kur kreiptis? Mes norime paaiškinti situaciją.

Kas nutiko Sunny?

Sunny pastebėjo dramatišką klientų sumažėjimą nuo 2018 m. Iki 2020 m. 2018 m. Jie turėjo penktadalį antrinių paskolų rinkos sutiko suteikti daugiau nei 104 000 paskolų tais metais. Kitais metais šis skaičius sumažėjo iki 30 000. Šis didžiulis klientų sumažėjimas kartu su dideliu vartotojų skundų skaičiumi paskatino Sunny administruoti.

Finansų ombudsmeno tarnyba (FOS) 2019 m. Antroje pusėje gavo 2897 skundus dėl „Sunny“, FOS priimdama sprendimą kliento naudai 76 proc. Tai yra stulbinantis procentas ir labai padeda parodyti, kaip jie atsidūrė administracijoje.

Padavimas ir administravimas

Ką daryti, jei turiu „Sunny“ paskolą?

Pirma, jei turite paskolą „Sunny“, turite neatsilikti nuo paskolos grąžinimo. Paskolos laikotarpiui nustatoma paskolos sutartis. Nepaprastai svarbu, kad neatsiliktumėte nuo grąžinimo, kad išvengtumėte pavėluotų mokesčių, rinkliavų ar neigiamo kredito balo.

Jei dėl pandemijos ar kitokio susirūpinimo kyla sunkumų mokant paskolą, verta tiesiogiai susisiekti su skolintoju ir kalbėti apie mokėjimų atidėjimą ar jų pertvarkymą, kad atitiktų jūsų biudžetą.

Ar galiu kreiptis į Sunny?

Jei paskola buvo neteisingai parduota, vis tiek galite susisiekti su Sunny ir pateikti skundą. Susisiekite su skolintoju tiesiogiai ir sužinokite, kaip jie gali jums padėti. Jei turite nepadengtą „Sunny“ pretenziją, gali tekti šiek tiek palaukti, kol bus sumokėta žala.

Taip yra todėl, kad administratoriams sutvarkant skolas, ieškovai yra „neužtikrintų kreditorių reikalavimų“ dalis. Tai reiškia, kad esate vienas iš ilgų ieškovų eilių ir gali tekti ilgai laukti, kol pamatysite jums sumokėtas pinigų sumas. Taip pat galite gauti mažiau, nei pareikalavote, nes verslo vertė yra padalinta tarp visų neužtikrintų kreditorių reikalavimų.

Kuo skiriasi „Sunny“ paskolos ir „QuidMarket“ paskolos?

Mes esame mažesnė įmonė nei „Sunny“, todėl dirbkite su kiekvienu klientu, kad asmeniškai pasirinktumėte trumpalaikę paskolą, atitinkančią jūsų poreikius ir biudžetą. Mes esame tiesioginiai skolintojai, kurie rankiniu būdu pasirašo kiekvieną paraišką. Šis asmeninis ryšys reiškia, kad jūsų paskolos prašymas yra apsvarstytas ir įvertintas siekiant užtikrinti, kad turite paskolą, kuri nėra viršija jūsų galimybes.

Mes taip pat siūlome greitą, lengvai suprantamą paraiškų teikimo procesą. Pasinaudokite mūsų lengvos paskolos skaičiuokle, kad sužinotumėte, kiek galite gauti kreipdamiesi, ir grąžinimo lygį. 100% skaidrumas nuo pradžios. Tai atlikę atlikite nurodytus veiksmus ir pateikite visą reikiamą informaciją, vienas iš mūsų patyrusių draudikų paims visą jūsų informaciją ir dirbs su jūsų paraiška.

Administravimo diagramos

Kaip „QuidMarket“ paskolos kaina palyginama su „Saulėta paskola“?

„QuidMarket“ suteikia paprastas išankstinės paskolos iki atlyginimo alternatyvas be jokių paslėptų mokesčių ar laimikių. Visas mūsų paskolas rankiniu būdu garantuoja patyrusi ir kvalifikuota draudimo komanda. Šis asmeninis prisilietimas leidžia mums efektyviai valdyti paskolas ir skolinti atsakingai apsaugant jus nuo to paties likimo kaip ir Sunny.

Kodėl turėtumėte pasirinkti „QuidMarket“ kaip „Sunny“ trumpalaikių paskolų alternatyvą?

Nuo 2011 m. „QuidMarket“ padeda žmonėms išgyventi pakilimus ir nuosmukius suteikdama greitas ir lengvas paskolas. Mes esame įsipareigoję suteikti lengvai suprantamas, skaidrias paskolas, kurias galite sau leisti. Kaip visada, mes tai patariame klientams trumpalaikės paskolos paskolos iki atlyginimo yra brangi kredito forma. Šios paskolos nėra skirtos ilgalaikiam skolinimuisi, todėl gali būti ir pigesnių variantų. Prašau kreiptis tik į jums reikalingą sumą ir atkreipti dėmesį į grąžinimus.

Užpildykite mūsų paskolos skaičiuoklę ir atlikite tiesioginės paskolos prieigos veiksmus arba susisiekite su mumis tiesiogiai kad sužinotumėte daugiau apie „QuidMarket“. Mes norime padėti jums gauti trumpalaikes paskolas, kurios yra prieinamos ir prieinamos.

Parašykite komentarą