Ką turėčiau daryti, jei negaliu grąžinti paskolos?

Jei netikėtai pasikeitė jūsų aplinkybės arba jei dabar susiduriate su finansiniais sunkumais ir manote, kad negalėsite grąžinti visos paskolos grynaisiais pinigais dienos arba sumokėti visą mėnesinę įmoką per numatytą grąžinimo dieną, susisiekite su mumis: kuo greičiau aptarti jūsų galimybes.

Kaip atsakingas skolintojas, norime padėti jums grąžinti paskolą cashasap.co.uk tokiu būdu, kokį galite sau leisti, ir suprantame, kad ne visada viskas vyksta pagal planą. Mes galime paprašyti pateikti papildomos informacijos, kuri padėtų mums peržiūrėti jūsų situaciją, kad mes pasirūpintume sąžininga ir pagrįsta grąžinimo galimybe ir tiksliai atspindėtume jūsų cashasap.co.uk trumpalaikę paskolą jūsų kredito byloje. Mes galime pakeisti jūsų numatytą grąžinimo datą arba įšaldyti likutį, atsižvelgiant į jūsų konkrečias aplinkybes ir tai, kiek jums reikia pakeisti paskolos grąžinimo grafiką. Kuo greičiau susisieksite su mumis, tuo daugiau galimybių galėsime apsvarstyti jūsų sąskaitoje, ir tuo mažesnė tikėtina bendra paskolos grąžinimo kaina.

Taip pat visada galite pasikalbėti su nepriklausomu patarėju, pvz., „StepChange“ ar „National Debt Line“, kuris gali nemokamai suteikti skolų pagalbos ir patarimų. Nesvarbu, kokių veiksmų nuspręsite imtis, nepaisykite savo grąžinimo datos ar mūsų bandymų susisiekti su jumis, kad padėtų grąžinti pinigus, nes tai gali sukelti jūsų sąskaitos pranešimą apie nutylėjimą ir jūsų sąskaitą pervesti skolų išieškotojui. kuris susisieks su jumis mūsų vardu, kad susigrąžintų skolingus pinigus.


Įspėjimas: pavėluotas grąžinimas gali sukelti rimtų pinigų problemų. Norėdami gauti pagalbos, eikite į www.moneyadviceservice.org.uk


DAUGIAU KLAUSIMŲ APIE GRĄŽINIMĄ

Grįžti į DUK

Parašykite komentarą