Ką turėtumėte pasiūlyti savo darbuotojams?

Jūs tikriausiai esate susipažinę su darbo užmokesčio avanso terminu, tačiau pagal poreikį darbo užmokestis vis dar yra gana naujas. Skiriant darbuotojams avansą, tai reiškia, kad jūs iš anksto (dėl nenumatyto įvykio) suteikiate jiems galimybę naudotis jų algomis. Tai laikoma paskola, nes jie dar ne viską uždirbo – turi grąžinti. Pagal pareikalavimą darbo užmokestis reiškia galimybę darbuotojams anksti suteikti prieigą prie uždirbtų lėšų. Pvz., Jei jie tik per savaitę nuo dviejų savaičių mokėjimo laikotarpio, bet nori išsigryninti iki šiol uždirbtas lėšas iki atlyginimo dienos.

terminuotas darbo užmokesčio avansas

Iš arčiau pažvelkite į darbo užmokestį pagal pareikalavimą

Pagal poreikį darbo užmokestis yra nauda, ​​kurią vis daugiau darbdavių pradeda siūlyti, kad jų darbo vieta būtų patrauklesnė. Pagal darbo užmokestį pagal pareikalavimą darbuotojai neapsiriboja jūsų nustatytu darbo užmokesčio laikotarpiu.

Darbo užmokesčio tvarkymas ir finansavimas pagal pareikalavimą

Kalbant apie darbo užmokesčio pagal pareikalavimą finansavimą, turite keletą galimybių. Arba jūs galite tai tvarkyti, administravimą ir viską, arba galite dirbti su trečiosios šalies teikėju, tokiu kaip „DailyPay“, „FlexWage“, arba su savo darbo užmokesčio tiekėju (jei tai yra siūloma funkcija).

Kai darbdaviai tvarko darbo užmokestį pagal pareikalavimą

Patys valdydami procesą turėsite daugiau kontrolės – galite nuspręsti, kaip greitai darbuotojai gali atsiimti lėšas (per uždirbimo dieną ar per savaitę). Tačiau taip pat turėsite užtikrinti, kad banke visada turėtumėte pakankamai lėšų, kad galėtumėte anksčiau sumokėti tiems, kurie nori išsigryninti pinigus. Jei nuspręsite patys įdiegti šią sistemą, rekomenduojame skirti pakankamai laiko peržiūrint visus aspektus, pvz., Darbuotojų mokėjimo galimybes, susijusios įmonės politikos išdavimą, galimus administravimo mokesčius, kuriuos galbūt norėsite apmokestinti, būdus, kuriais tai paveiks jūsų elgesį. darbo užmokesčio ir apribojimų, kiek jie gali reikalauti.

Trečiosios šalies naudojimas darbo užmokesčiui pagal pareikalavimą tvarkyti

Bendradarbiaudami su trečiąja šalimi tvarkydami savo pagal poreikį darbo užmokesčio sistemą pašalinsite tam tikrą atsakomybę iš savo plokštės, bet ir kontrolę. Jei naudojatės mokama pagal pareikalavimą programa arba dirbate su teikėju, kuris naudojasi, jis gali išskaičiuoti mokesčius iš jūsų darbuotojų darbo užmokesčio čekių (jei jie naudojasi apmokėjimo pagal pareikalavimą galimybe). Šie mokesčiai gali skirtis, todėl turėsite atlikti tyrimą. Daugelis jų ima mokestį kiekvieną kartą, kai darbuotojas naudojasi sistema, norėdamas anksčiau gauti savo pinigus – paprastai nuo 1,50 iki 3,50 USD, o kartais ir daugiau. Jei norite būti dosnus, galite patys padengti mokesčius.

Geroji trečiųjų šalių sistemos naudojimo dalis yra ta, kad daugelis jų finansuos bet kokias išankstines prieigos prie algos užklausas, t. Y. Jums nereikės kas penkias minutes tikrinti banko sąskaitos, o darbuotojai gali nedelsdami pervesti lėšas, jei leisite tai. Paslaugų teikėjas suskaičiuos sąskaitą su jumis reguliariai numatytą darbo dieną, kuri jums veiks sklandžiai, nes visos anksčiau paskirstytos lėšos būtų išskaičiuojamos iš visos darbo užmokesčio sumos, kurią apdorojate darbo dieną.

Įstatymai, turintys įtakos darbo užmokesčiui pagal poreikį

Kadangi darbo užmokestis pagal pareikalavimą tik pradeda populiarėti, yra keletas pasenusių valstijų įstatymų, kurie dar nepasivijo. Jei nusprendėte pasiūlyti šią naudą savo darbuotojams, raginame ištirti savo valstybės įstatymus ir, jei įmanoma, pasikalbėti su teisės ekspertu. Pagal apibrėžimą kai kurios valstijos (Florida, Aliaska) visus iš anksto gautus atlyginimus, neatsižvelgiant į tai, ar jie uždirbo, laiko paskolą, todėl jiems taikomi galiojantys įstatymai, pavyzdžiui, tie, kurie reglamentuoja tai, ką galite ir ko negalite išskaityti iš darbuotojų algų. .

Toliau pateikiamos kelios papildomos taisyklės, kurias valstybės turi knygoms, turinčioms įtakos darbo užmokesčiui pagal pareikalavimą:

  • Ohajas apriboja visus išankstinius darbo užmokesčio mokėjimus, net jei jie yra uždirbti, mokėti teismo nurodytą sutuoktinio ar vaiko išlaikymą.
  • Niujorke išankstinis mokėjimas, kuriuo įvertinamos palūkanos ar imamas mokestis, nelaikomas darbo užmokesčiu pagal pareikalavimą ir jo negalima susigrąžinti išskaičiuojant darbo užmokestį. Ir atminkite, kad nors mokesčio galite neimti, dauguma programų pagal pareikalavimą tai daro.
  • Kai kurios valstybės draudžia darbdaviams susieti mokėjimo korteles su bet kokia kredito forma; jei norite įkelti lėšas į darbuotojo mokėjimo kortelę, o jūsų valstybė į atlyginimą pagal pareikalavimą žiūri kaip į paskolą, tai bus problematiška.
  • Kai kurios valstijos neleis įkelti lėšų į darbo užmokesčio kortelę, jei bus mokami mokesčiai.

Iš arčiau pažvelgti į darbo užmokesčio avansus

Jūs tikriausiai esate labiau susipažinę su avanso avansu, nei esate pagal poreikį. Jie jau buvo šalia. Jie panašūs į darbo užmokestį pagal pareikalavimą, nes darbuotojams mokama iki atlyginimo dienos. Tačiau sumos paprastai yra didesnės, o darbuotojai dar neuždirbo lėšų.

Darbo užmokesčio avansas geriausiai tinka sunkioms ekstremalioms situacijoms, kurių negalima išspręsti vienu atlyginimu. Nesakome, kad išleisite 10 000 USD avansą darbuotojui, kuris uždirba 10 USD per valandą, tačiau 1 000 USD gali būti pagrįstas.

Įstatymai, turintys įtakos avanso algoms

Yra keletas įstatymų, turinčių įtakos avansų išmokėjimams, ir jie gali keistis, todėl patikrinkite juos bent porą kartų per metus.

Turėkite omenyje šiuos dalykus:

  • Atlyginimai avansu negali sumažinti darbuotojų darbo užmokesčio žemiau minimalaus atlyginimo.
  • Jums neleidžiama imti piktinančių palūkanų normų. Iš tikrųjų daugelis valstybių turi savo ribas.
  • Jei išleidžiate avansą, viršijantį 10 000 USD, ir taikote žemesnę nei federalinė palūkanų norma, skirtumą turėsite pripažinti darbuotojo pajamomis.

Nepaisant patvirtintos avanso sumos, turėsite nustatyti gaires, kaip ji bus grąžinta. Dideles sumas, kurios panaikintų darbuotojo darbo užmokestį arba sumažintų žemesnį nei minimalus darbo užmokestis (apskaičiuojamas pagal jų darbo valandų skaičių), reikės surinkti per kelis atlyginimus, nes kitaip pažeisite federalinius darbo įstatymus.

Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kad jums draudžiama pasipelnyti išduodant avansinius atlyginimus. Tai reiškia, kad jums nereikia taikyti piktinančių palūkanų normų (20% būtų per didelė).

Jei avansuojate daugiau nei 10 000 USD, turėsite patikrinti federalinę asmeninių paskolų normą ir apsvarstyti galimybę taikyti tą pačią palūkanų normą. IRS kas mėnesį atnaujina taikomus federalinius tarifus. Apmokestinus 3%, kai federalinis tarifas yra 6%, reikės pripažinti skirtumą darbuotojui apmokestinamomis pajamomis (daugiau skaičiavimų, dokumentų). IRS visus jūsų imamus mokesčius laikys palūkanomis, netgi administraciniais mokesčiais, todėl būtinai įtraukite tai į savo skaičiavimus.

Ir galiausiai, būtinai patikrinkite savo valstybės užimtumo įstatymus. Kalifornija neleis išskaičiuoti pinigų iš darbuotojo darbo užmokesčio, kad galėtumėte grąžinti avansinį atlyginimą, nebent darbuotojas su tuo sutinka – ir mes raginame jus susitarti raštu.

Darbo užmokesčio avansų valdymas

Kadangi už darbo užmokesčio avansą turite atsakyti, turėsite sukurti ir valdyti procesą. Jei naudojate darbo užmokesčio teikėją, turėtumėte susisiekti su atstovu, kad įsitikintumėte, jog visos operacijos yra atitinkamai užfiksuotos. Kai kurie paslaugų teikėjai netgi turi įrankių, kurie gali padėti jums tai efektyviau valdyti – galite pažymėti ne ciklo mokėjimą kaip avansą ir nustatyti sumą, kuri bus išskaičiuota kaip grąžinamoji išmoka iš kito darbuotojo darbo užmokesčio (arba kelių kitų atlyginimų, priklausomai nuo to, kiek mokate).

Atkreipkite dėmesį, kad turėsite finansuoti visus darbo užmokesčio avansus, taigi iš esmės prisiimsite visą riziką. Jei darbuotojo darbo rezultatai pradeda slinkti arba vieną dieną jie neatlieka neatvykimo, turėsite pasverti jų nutraukimo išlaidas – sumažės tikimybė, kad gausite grąžintą sumą, suteikdami jiems galimybę bent jau pagerėti kol neatgausite lėšų.

Ar turėtumėte išskaičiuoti darbo užmokesčio mokesčius iš avanso?

Kadangi darbo užmokesčio avansas iš esmės yra trumpalaikė paskola, jums nereikės iš jo išskaičiuoti darbo užmokesčio mokesčių. Jūsų darbuotojas turėtų jums visiškai sumokėti. Jūs ir toliau tvarkysite darbo užmokestį kaip įprasta, išskaičiuodami mokesčius ir sutartą sumą iš kiekvieno atlyginimo, kol skola bus visiškai sumokėta.

Darbo užmokesčio avansai nėra tas pats, kas tradicinės paskolos

Dabar trumpai aptarkime grobuoniškų paskolų paskolų klausimą. Jie nėra tas pats, kas avansiniai atlyginimai, nors tai yra trumpalaikės paskolos, kurias skolintojai siūlo darbuotojams, kuriems reikia grynųjų, kad padėtų jiems išmokėti iki kitos atlyginimo dienos. Šios darbo užmokesčio paskolos galimybės problema yra ta, kad palūkanos ir mokesčiai yra astronomiški – nuo 15 iki 30 proc., O kartais ir daugiau – ir darbuotojai, kuriems dažnai trūksta grynųjų, juos naudodamiesi dažniausiai įsiskolina.

Paminėdami tai norime pasakyti, kad net jei nenorite, kad jūsų darbuotojams būtų mokamos avansinės išmokos, mes raginame nerekomenduoti jiems ieškoti atlyginimo dienos skolintojo. Padarytumėte daugiau naudos išbandydami nemokamą pagal poreikį darbo užmokesčio programą.

Kuris yra geresnis, pagal pareikalavimą ar išankstinį darbo užmokesčio fondą?

Palyginus šiuos du, darbo užmokestis pagal pareikalavimą yra geresnis tiek darbuotojams, tiek darbdaviams. Rizika yra mažesnė; jums nereikia jaudintis dėl to, ar pavyks susigrąžinti pinigus, o darbuotojams nereikia susidurti su mažesniais atlyginimų čekiais per ateinančius kelis mokėjimo laikotarpius.

Pagal darbo užmokestį pagal pareikalavimą taip pat yra daug lengviau atsekti, ypač jei pirmiausia siūlote elektroninio apmokėjimo galimybes. Tai užtikrins, kad turite automatinį popierinį kelią, kad jūs (ir auditoriai) visada matytumėte, kaip vyksta jūsų darbo užmokesčio mokėjimai.

Dabar mes nesakome, kad darbo užmokesčio avansai yra blogi, tačiau dėl su tuo susijusios rizikos turėtumėte juos labiau reguliuoti – apsvarstykite galimybę suteikti darbuotojams galimybę pasinaudoti jais tik kartą per metus, jei taip yra.

Apatinė eilutė

Pagal darbo užmokestį pagal pareikalavimą ir darbo užmokesčio avansai padeda jūsų darbuotojams susidoroti su finansiniu trūkumu. Tačiau darbo užmokestis pagal pareikalavimą yra naujoviškesnis būdas reguliariai pasiūlyti savo darbuotojams galimybę gauti išankstinį darbo užmokestį, be jokios avansų avansų rizikos. Darbo užmokesčio avansai geriau rezervuoti vienkartiniams renginiams, nes tai yra trumpalaikės paskolos be palūkanų, kurias darbdaviai išduoda tik tam, kad padėtų darbuotojams.

Parašykite komentarą