Kada turėsiu grąžinti paskolą?

Paskolą (įskaitant palūkanas) turite grąžinti iki sutartos grąžinimo dienos. Jei turite grąžinti paskolą dalimis, kiekvienas įmokos mokėjimas turi būti atliktas laiku, kad įsitikintumėte, jog nesukaupiate papildomų palūkanų ir nepranešame apie praleistus mokėjimus kredito nuorodų agentūrai.

Galite patikrinti savo grąžinimo datas ir visus jau atliktus grąžinimus prisijungę prie savo internetinės cashasap.co.uk paskyros. Savo grąžinimo datas ir sumas taip pat galite rasti paskolos sutartyje.

Tris dienas ir vieną dieną iki kiekvieno grąžinimo termino jums priminsime visus būsimus grąžinimus tekstu ir el. Paštu.

Jei turite pakeisti kurią nors iš savo grąžinimo datų, prašome kreiptis į savo cashasap.co.uk sąskaitą ir el. Pašto korespondenciją, kurią gausite iš mūsų, kad patvirtintumėte savo pakeistas grąžinimo datas. Įsitikinkite, kad naujos datos buvo visiškai patvirtintos, ir patikrinkite priminimo tekstus bei el. Laiškus. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis per kontaktinę formą arba el. Paštu [email protected].

Automatinis bandymas surinkti jūsų grąžinimą vyks anksti ryte. Jei mūsų bandymas surinkti bus atmestas, ryte pranešime apie jūsų grąžinimo datą. Iki dienos pabaigos turite grąžinti paskolą be jokio papildomo mokesčio, ir tai nebus laikoma pavėluotu ar praleistu mokėjimu. Tačiau, jei kyla kokių nors problemų su jūsų grąžintos sumos surinkimu, turite kuo greičiau susisiekti su mumis savo sutartą grąžinimo dieną, kad galėtume padėti jums išspręsti šią problemą, kol vėluojama grąžinti.

Jei grąžinate bankiniu pavedimu, mokėjimą turime gauti iki dienos pabaigos, nurodytą grąžinimo dieną. Atkreipkite dėmesį, kad palūkanos ir toliau kaupsis, jei laiku negavome paskolos grąžinimo.


DAUGIAU KLAUSIMŲ APIE GRĄŽINIMĄ

Grįžti į DUK

Parašykite komentarą