Kai pirmoji Croydono pora iš tikrųjų buvo juokingas reikalas

Vietinis komikas ANTHONY MILLER sako, kad „Purley“ komedijų poros Terry ir June sėkmė buvo ne juokas

Šios svetainės gagas yra nuoroda į pirmąją seniūnijos porą kaip Terry ir June.

Terry Scottas ir June'as Whitfieldas: jų komiksas buvo surengtas Purley mieste prieš 30 metų, kai Croydonas buvo sudėtingos priemiesčio žodis

Terry Scottas ir June’as Whitfieldas: jų komiksas buvo surengtas Purley mieste prieš 30 metų, kai Croydonas buvo sudėtingos priemiesčio žodis

Šiuo metu yra senų situacijų komedijų spektaklių mada. Kai kurie mielai prisiminė tokias televizijos situacijų komedijas kaip Kylanti drėgmė, žinoma, prasidėjo kaip scenos pjesės, todėl atvirkštinė inžinerija teatrui iš tikrųjų nėra taip sunku.

Taigi viename šios savaitės straipsnyje „Croydon“ viduje redaktorius juokavo, kad netrukus „Fairfield Halls“ surengs Kroydone įsikūrusio komiteto atgimimą Terry ir birželis, ar stebėjo ar net rodė pirmąją Rotušės porą, stereotipinę vėlyvojo ir vidutinio amžiaus porą, kurios vaikai paliko namus ir dabar bando užpildyti egzistencinę tuštumą savo gyvenime.

Tai vis dėlto neįmanoma. Niekada nebus sceninio spektaklio Terry ir birželis nes kol jūs galite perdaryti Steptoes ir galite perdaryti „Allo“ Allo ir jūs galite rasti kitą aktorių, kuris atliktų Jimo Hackerio vaidmenį, ten buvo tik vienas Terry Scottas, ir yra tik vienas June Whitfieldas.

Nors Whitfieldas gyvena ir dirba, vienas iš pietų Londono gyventojų nacionalinių vertybių, Scott mirė beveik prieš 20 metų. Bandymas išdėstyti naują Terry Scott būtų tarsi bandymas išdėstyti Oliverį Hardy. Negalima padaryti. Vienkartinis.

Terry ir birželis buvo senamadiška žvaigždžių transporto priemonė, pritaikyta dviem pirmaujantiems žaidėjams. Mažiau situacijų komedija ir daugiau pasiteisinimas vėl susieti Terry ir June po jų ankstesnio komikso, Laimingas kada nors BBC prodiuseriai aiškiai manė, kad tai yra per ankstyva pabaiga.

Terry ir June buvo perkelti į Purley Terry ir birželis o jų veikėjams suteiktos naujos pavardės, bet tai beveik nesvarbu. Jų vieta, užpakalinė istorija ir pavardė gali pasikeisti, tačiau Terry ir June visada buvo Terry ir June. Kaip Stanas ir Ollie visada buvo iš tikrųjų Stanas ir Ollie, kad ir kaip situacija pasikeitė. Todėl Terry ir June sitcomo personažai yra visiškai neatskiriami nuo juos vaidinusių aktorių.

Programa, kurios paskutinis epizodas buvo sukurtas 1987 m., Vis dar yra per amžius: per mažai juoko Ateik papietauti su manimi? Gamintojai gali laikytis temos melodijos nuo Terry ir birželis. Džiaugsmingas bukas tapo britų televizijos trumpiniu: visi supranta, ką tai reiškia – net žmonės, kurie nebuvo gyvi, kai buvo kuriamos komedijos.

Originalus pavadinimas kreditų už Terry ir birželis yra gana įdomūs, jei norite pamatyti, kaip anksčiau buvo Croydonas, tik prieš 30 metų. Toli gražu ne parodijuodamas Kroidoną kaip kultūrinį ir socialinį dempingo plotą kaip „Peep Show“ daro šiandien, Terry ir birželisKroidonas vaizduojamas kaip jaudinantis metropolis, toks didelis ir turintis tiek daug nuveikti, kad žmonės – na, Terry ir June – iš tikrųjų gali jame pasimesti.

Viršuje: originalūs „Terry“ ir „June“ vardų kreditai. Tai prastas įrašas, bet tai leidžia aiškiai suprasti programos nustatymą

Originalioje pavadinimų sekoje Scottas išlenda iš užimtos Rytų Kroidono stoties, o Whitfieldas yra už Fairfield Halls ribų su lankstinuku apie tai, kas vyksta (ko tais laikais buvo gana daug). Abu jie žiūri į savo laikrodžius. Atskirai jie išvyksta į naująjį (ir po atviru dangumi) „Whitgift“ centrą, kur jiems trūksta vienas kito. Netrukus pamatome Terry pravažiuojantį tuometinį naują „Nestle“ pastatą, o birželis praeina pro neseniai pastatytą Kvinsų sodą.

Pagaliau jie susitinka prie naujos ir švarios išvaizdos telefonų dėžės – tada nėra mobiliųjų telefonų -, kur juokiasi, kad nesugeba padaryti taip paprastai, kaip susitikti kartu.

Zodiako teismas: ne Terry ir birželio mėn

Zodiako teismas: ne Terry ir birželio mėn

Tai labai prieštarauja „Peep Show“ Croydono vaizdavimas, kur daugiausiai matome yra slegianti Zodiako teismo išorė, kurios viduje du amžinai vieniši ir savanaudžiai plokšti draugai, turintys nedaug atperkančių asmenybės bruožų, švelniai niekina vienas kitą.

Akivaizdu, kad gamintojai buvo išrinkti kaip vienas iš labiausiai slegiančių ir senamadiškų butų komplektų, kuriuos gali rasti gamintojai, be galo ironija, kad ši sritis nuo „Peep Show“ veiklos pradžios tapo dar žemesnė – parduodamas trečdalis 179 Londono kelio šiuo metu užimtų parduotuvių. girtuoklis ar greitas maistas arba veikia kaip lažybų parduotuvė, lombardas ar paskolų įmonė iki atlyginimo. Vis dėlto, manau, turėtume būti dėkingi, kad kai kurios parduotuvės iš viso veikia.

Kažkodėl Kroydono riaušės niekada nepateko į epizodo siužetą „Peep Show“ nepaisant to, kad Markas ir Robertas buvo priekinėje linijoje naktį, kai, kaip pastebėjo velionis Malcolmas Wicksas, „plona mėlyna linija iš tiesų buvo labai plona“.

Galbūt jie kada nors tai suvers į siužetą. Tikriausiai tuo metu, kai Terry ir June diskutuoja apie Thatcherite politiką.

Terry ir birželis galbūt tai buvo įprastas situacinis komiksas, tačiau Skoto pasirodymai iš kasdienybės galėjo pažiūrėti silpniausią medžiagą. June Whitfield, be abejo, taip pat yra unikalus talentas. Kiek kitų Margaret Thatcher apsimetėlių taip pat sugeba dirbti su pripažintomis komiksais, parašytais „alternatyvių“ komiksų, ir pakviesti į Thatcher laidotuves?

Whitfieldui būtų buvę lengva būti komika folija Scottui, tačiau juokaujama, kad nors Whitfield vaidina kaip eilinė namų šeimininkė, ji nėra. Ji yra June Whitfield. Ir tai tiesiog keista.

Pasirodymas galbūt niekada neturėjo didžiausių siužetų pasaulyje, bet kartu Terry ir birželis turėjo tikrą chemiją ir tikrą komišką laiką ir…. Aš vis dar turiu tam minkštą vietą. Manau, kad aš irgi ne viena. Gal tai buvo šiukšlės, bet bent jau, kaip būtų sakęs velionis Malcolmas Hardee, jos buvo ir šiukšlės, ir vietinės.

Ir tai buvo daug geriau nei naujausias Beno Eltono pasiūlymas.

  • „Croydon“ viduje: komentarams ir analizei apie „Croydon“, iš viduje „Croydon“ – 267 670 puslapių peržiūros (2012 m. Lapkritis – 2013 m. Balandis)
  • Žemiau paskelbkite savo komentarus apie šį straipsnį. Jei turite naujienų apie gyvenimą Kroydone ar aplink jį, gyventojų ar verslo asociaciją ar vietinį renginį, prašome el. Paštu atsiųsti mums išsamią informaciją adresu [email protected]

Apie insidekroidoną

Naujienos, nuomonės ir analizė apie Kroidono gyventojus, jų gyvenimą ir politinius laikus įvairiame ir gausiausiai apgyvendintame Londono rajone. Įsikūręs Kroidone ir redagavęs Stevenas Downesas. Norėdami susisiekti su mumis, siųskite el. Laišką [email protected]

Parašykite komentarą