Kaip aš galiu sustabdyti paskolos davėją

Paskolos iki atlyginimo dienos, kuri taip pat gali būti vadinama „avansu grynaisiais“ arba „čekių paskola“, yra trumpalaikė paskola, paprastai už 500 USD ar mažiau, paprastai mokėtina kitą jūsų darbo dieną.

Paskolos iki atlyginimo paprastai turi tris ypatybes:

  • Paskolos skirtos nedidelėms sumoms.

  • Paskolos paprastai mokamos kitą jūsų darbo dieną.

  • Privalote suteikti skolintojams prieigą prie savo atsiskaitomosios sąskaitos arba iš anksto parašyti viso likučio čekį, kad paskolos davėjas turi galimybę įmokėti, kai pasibaigs paskolos terminas.

Kitos paskolos savybės gali skirtis. Pavyzdžiui, paskolos iki atlyginimo yra dažnai susistemintos taip, kad būtų išmokėtos per vieną vienkartinę išmoką, tačiau tik palūkanų mokėjimai – „atnaujinimas“ ar „perkėlimas“ – nėra neįprasti. Kai kuriais atvejais paskolos iki atlyginimo gali būti struktūrizuotos taip, kad jos būtų grąžintos dalimis per ilgesnį laikotarpį.

Keletas būdų, kuriuos skolintojai gali suteikti jums paskolos lėšoms, yra šie: grynųjų pinigų ar čekio pateikimas, lėšų įkėlimas į iš anksto apmokėtą debeto kortelę arba elektroninis pinigų pervedimas į jūsų atsiskaitomąją sąskaitą.

https://www.youtube.com/watch?v=RzTMCLDyxeY

Paskolos kaina (finansinis mokestis) gali svyruoti nuo 10 iki 30 USD už kiekvieną pasiskolintą 100 USD. Tipiška dviejų savaičių darbo dienos paskola, kurios mokestis yra 15 USD už 100 USD, prilygsta beveik 400% metinei palūkanų normai (APR). Palyginimui, kredito kortelių APR gali svyruoti nuo maždaug 12 iki 30 procentų.

Valstybių įstatymai ir kiti veiksniai gali turėti įtakos skolinimosi sumai ir mokesčiams. Kai kurios valstijos neturi darbo dienos skolinimo vitrinų, nes šios paskolos neleidžia valstybės įstatymai arba skolintojai gali nuspręsti nevykdyti verslo valstybėje, o ne laikytis valstijų nuostatų.

Pagal Karinio skolinimo įstatymą specialios apsaugos priemonės taikomos aktyvios tarnybos tarnybos nariams ir jų išlaikomiems asmenims, kurie naudojasi tam tikromis paskolomis iki atlyginimo ir kitais mažų dolerių kredito produktais.

Elektroninių duomenų perdavimo prevencija

Susidūrus su šia problema, reikia atsižvelgti į tris dalykus. Pirma, ar manote, kad pervedimas iš jūsų sąskaitos yra neteisėtas (tai yra, jūs nedavėte leidimo arba skolintojas peržengia tai, už ką iš pradžių davėte leidimą)? Antra, ar norite sustabdyti vieną ar daugiau mokėjimų iš tos serijos, kurią iš tikrųjų patvirtinote? Trečia, ar norite visiškai atšaukti (atšaukti) savo įgaliojimą?

Neautorizuoti pervedimai

Jei manote, kad paskolos davėjas iš jūsų atsiskaitomosios sąskaitos atsiima daugiau pinigų, nei leidote, turėtumėte pasakyti bankui ar kredito unijai, kad turite problemų dėl „neteisėtų pervedimų“. Jei kas nors iš jūsų sąskaitos ima pinigus be leidimo, federaliniai įstatymai reikalauja, kad bankas ar kredito unija imtųsi veiksmų, kad ši problema būtų sustabdyta, kai jūs apie tai tinkamai informuosite.

Pervedimų serijos sustabdymas

Jūs turite keletą papildomų apsaugos priemonių, jei jūsų paskolos sutartyje reikalaujama reguliariai atlikti elektroninius mokėjimus kartotiniais intervalais, pavyzdžiui, paskolos, kurios grąžinamos dalimis, ir paskolos iki atlyginimo, kurios automatiškai nustatomos tam tikrą skaičių kartų atnaujinti. Galite sustabdyti vieną iš reguliariai suplanuotų mokėjimų serijos, pranešdami apie tai savo bankui ar kredito unijai žodžiu ar raštu likus bent trims darbo dienoms iki numatyto pervedimo. Bankas arba kredito unija gali reikalauti raštiško pranešimo patvirtinimo. Jie gali imti mokesčius už mokėjimo sustabdymą.

Atšaukiama prieiga

Pagal taisykles, kurias visi bankai, kredito unijos ir skolintojai sutaria, valdys elektroninius pervedimus, taip pat galite atšaukti bet kokį įgaliojimą, kurį davėte paskolos davėjui, kad išimtų pinigus iš savo sąskaitos. Turėtumėte vadovautis pradiniame įgaliojime pateiktomis instrukcijomis, kuriose aprašoma, kaip nurodyti, kad atlyginimo dienos skolintojas sustotų. Jei nėra nurodymų, kaip liepti skolintojui sustoti, autorizacija gali būti visiškai negaliojanti, tačiau vis tiek turėtumėte nurodyti skolintojui nustoti imti pinigus iš jūsų sąskaitos. Konkrečiai turėtumėte pasakyti: „mano įgaliojimas nurašyti mano sąskaitą yra atšauktas.“ Turite raštu nusiųsti šias instrukcijas savo skolintojui. Taip pat turėtumėte pasilikti kopiją, kurią nunešate į savo banką ar kredito uniją. Tada pasakykite savo bankui ar kredito unijai. kad visi tolesni pervedimai yra „neleistini“ ir norite, kad jie būtų taip traktuojami – arba sustabdyti, arba nedelsiant grąžinami. Jei jūsų bankas ar kredito unija nevykdo jūsų nurodymų, turėtumėte susisiekti su CFPB.

Federalinė taisyklė – atlyginimo diena, transporto priemonės pavadinimas ir tam tikros brangių įmokų paskolos

Kaip minėta naujienų klipe aukščiau, Vartotojų finansinės apsaugos biuras išleido galutinę taisyklę, kuria siekiama sukurti vartotojų apsaugą tam tikriems vartojimo kredito produktams. Taisyklė turi dvi pagrindines dalis.

Pirmas, trumpalaikėms ir ilgesnėms paskoloms su balionų mokėjimais, biuras įvardija kaip nesąžiningą ir piktnaudžiaujančią skolintojo praktiką teikti tokias paskolas, pagrįstai nenustačius, kad vartotojai turi galimybę grąžinti paskolas pagal jų sąlygas. Paprastai taisyklė reikalauja, kad paskolos davėjas, prieš suteikdamas tokią paskolą, turi pagrįstai nustatyti, ar vartotojas turi galimybę grąžinti paskolą. Biuras atleido tam tikras trumpalaikes paskolas nuo galimybės grąžinti grąžinimo, numatytos taisyklėje, jei jos suteikiamos naudojant tam tikras vartotojų apsaugos priemones.

Antra, tais pačiais paskolų rinkiniais ir ilgesnės trukmės paskolomis, kurių metinė procentinė norma yra didesnė nei 36 proc., kurios grąžinamos tiesiogiai iš vartotojo sąskaitos, taisyklė nurodo nesąžiningą ir piktnaudžiaujančią praktiką bandant atsiimti mokėjimą iš vartotojo sąskaitos. po dviejų bandymų iš eilės nepavyko išmokėti, nebent skolintojas gautų naują ir konkretų vartotojo leidimą toliau išsiimti iš sąskaitos. Taisyklė taip pat reikalauja, kad paskolos davėjai pateiktų vartotojui tam tikrus pranešimus prieš bandydami iš vartotojo sąskaitos atsiimti mokėjimą už dengiamą paskolą.

GALUTINĖ TAISYKLĖ; AIŠKINIMAI

Perskaitykite jį federaliniame registre – 2017 m. Lapkričio 17 d

IŠDUOTA TAISYKLĖ

Žiūrėti pdf – 2017 m. Spalio 5 d

SIŪLOMA TAISYKLĖ

Perskaitykite jį Federaliniame registre – 2016 m. Birželio 22 d

Žiūrėti pdf – 2016 m. Birželio 2 d

Parašykite komentarą