Kaip atsiskaityti už atostogas dalimis?

Darbas yra labai svarbi mūsų gyvenimo dalis, ir būtent dėl ​​šios priežasties turime įvertinti gerų atostogų poreikį, kad pailsėtume kūną ir protą ir grįžtume visiškai atsinaujinę.

Teisingas poilsis yra būtinas! Tiesą sakant, neseniai tyrėja Karen Mathews iš Pitsburgo universiteto (JAV) atliko tyrimą ir paėmė 12 000 vyrų, turinčių didelę riziką sirgti koronarine širdies liga. Analizė atskleidė, kad dalyviai, kurie neatostogavo kasmetinių atostogų, dažniau sirgo infarktu.

Atostogos moterims yra dar naudingesnės. Remiantis 2015 m. Viskonsino Marshfieldo klinikos tyrimu, moterys, atostogaujančios rečiau nei kartą per dvejus metus, dažniau serga depresija, taip pat serga koronarine širdies liga. Tai skirta galvoti apie tai, tiesa?

Tačiau, nors visi žinome, kad reikia skirti keletą dienų atsipalaiduoti, kartais mums pateikiama amžina finansavimo dilema. Kaip mes galime planuoti atostogas už mažai pinigų? Ar yra pigių kelionių vietų vasaros sezonu? Ar net ar įmanoma įgyvendinti svajonę nuvežti vaikus į egzotišką tikslą, nesikraunant per daug į skolas?

Šiame įraše kalbėsime apie finansuojamas keliones ir galimybes, kurias finansų rinka suteikia mums mokėti už atostogas dalimis.

Kaip atsiskaityti už atostogas dalimis?

Yra trys atostogų finansavimo formulės: asmeninė paskola, avansinis darbo užmokestis arba atsiskaitymas kreditine kortele.

Asmeninė paskola

Kreipimasis dėl asmeninės paskolos iš kredito įstaigos yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų variantų. Be to, kad leidžiama prašyti didesnių sumų, paprastai palūkanos yra mažesnės nei kreditinių kortelių.

Nors dar prieš keletą metų tai buvo praktiškai išskirtinis bankų produktas, šiandien yra kitų rūšių subjektų, pavyzdžiui, „Creditea“, kurie siūlo galimybę paprašyti greito kredito iki 5000 eurų, kad sumokėtume kelionę dalimis, o tai gali amortizuoti nuo vieno iki 36 mėnesių.

Darbo užmokesčio avansas

Pagal Darbuotojų statutą, kaip nurodyta 29 straipsnyje, „darbuotojas ir jo įgaliotas teisėti atstovai turi teisę be nustatytos mokėjimo datos gauti avansą už atliktą darbą ir atliktą darbą. “. Kitaip tariant, dirbantis asmuo gali prašyti darbo užmokesčio avanso už jau uždirbtą darbą, bet ne dėl būsimo darbo užmokesčio ar papildomo atlyginimo. Patvirtinus avansą, jis bus diskontuojamas per kitą darbo užmokesčio mokėjimą be palūkanų.

Be pačios įmonės, kai kurios finansinės institucijos, pavyzdžiui, bankai ar taupomieji bankai, taip pat suteikia avansus darbo užmokesčiui. Tai yra kreditai, už kuriuos ūkio subjektas avansuoja vieną ar daugiau darbo užmokesčio sąskaitų klientams, kurie atitinka tam tikrus reikalavimus, įskaitant tai, kad darbo užmokestis yra nuolatinis vienoje iš banko sąskaitų. Tokio tipo paraiškoms reikia šiek tiek daugiau laiko, nes įmonė turi išanalizuoti pareiškėjo riziką, kad įvertintų paskolos sumą ir palūkanas. Todėl, jei pasirenkame šį maršrutą, turime jį apdoroti per vieną ar du mėnesius.

Aš moku kreditine kortele

Kreditinės kortelės gali būti labai naudingos, ypač jei keliaujame į užsienį arba jei kelionės metu reikia papildomo likvidumo. Per kreditinę kortelę mes galime paskirstyti išlaidas ilgesniam laikotarpiui. Pavyzdžiui, jei ką tik rezervavome viešbutį ir keliavome, kreditine kortele galime padengti išlaidas kelionės metu: maitinimą, apsilankymus, pirkinius. Arba atvirkščiai, paskirstykite savo santaupas kasdienėms išlaidoms ir naudokite kreditinę kortelę kelionių ir apgyvendinimo rezervavimui.

Ši paskutinė galimybė yra labai rekomenduojama, nes kreditinės kortelės paprastai turi draudimą, kuris mus draudžia atšaukus skrydį, pametus bagažą ar susirgus. Kita vertus, jei nuspręsite naudoti kortelę pirkiniams, daugelis jų surengė nuolaidas parduotuvėse, restoranuose ar pramogų vietose. Turite sužinoti apie kiekvieno iš jų sąlygas.

Ką galima finansuoti iš paskolos kelionei?

Kaip matėte ankstesnėse eilutėse, rinka siūlo daugybę būdų, kurie leis jums finansuoti nuo pervedimų (lėktuvo bilietai, traukinio bilietai ar kruizas) iki apgyvendinimo (viešbutis, atostogų nuomos namai) ar dienos išlaidų diena (maitinimas, apsipirkimas, bilietai į pasirodymus).

Vienintelis dalykas, į kurį turite atsižvelgti, yra tai, kurį finansavimo būdą pasirinkti kiekvienai iš šių sąvokų. Geriausia tai, kad prieš tai susidarysi per atostogas patiriančių išlaidų sąrašą, palyginsi su savo finansine padėtimi ir išsirinksi, kurią kelionės dalį ketini finansuoti.

Finansuokite lėktuvo bilietą

Aiškus pavyzdys yra lėktuvų bilietai. Kaip jau žinote, artėjant kelionės datai, lėktuvų bilietų kaina žymiai padidėja, išskyrus paskutinės minutės skrydžius. Todėl bendra rekomendacija yra įsigyti lėktuvų bilietus kuo greičiau, kai kelionės datos jau aiškios. Tačiau ne visada turime pakankamą likvidumą. Tokiu atveju lėktuvo bilietų finansavimas yra geriausias būdas gauti geriausią kainą.

Yra du pagrindiniai lėktuvo bilieto finansavimo būdai: per kelionių agentūrą ar pačią skrydžių kompaniją arba prašant mikrokredito. Pagrindinė kelionių agentūrų problema yra ta, kad jos leidžia finansuoti tik aviakompanijos bilietus, tai yra, jei norite pasinaudoti finansavimu, kad sumokėtumėte už kitas prekes šia prasme, būsite ribotas.

Kita problema yra lankstumo trūkumas, tai yra, paprastai šie finansavimo pasiūlymai priklauso nuo viso atostogų paketo, kuris uždaro dienas kelionėms ir apima viešbutį bei apsilankymus.

Kita vertus, greitieji kreditai leidžia jums nedelsiant gauti bilietų kiekį, kad galėtumėte nusipirkti, kol skrydis brangs, o laisvą laiką galite rezervuoti likusius kelionės elementus savo nuožiūra. konkrečiam pasiūlymui. Jei, be to, nuspręsite paprašyti šiek tiek didesnės sumos apgyvendinimui padengti arba turėti likvidumo atostogų dienoms, nes tai yra vartojimo kredito rūšis, jie nenustatys jokių sąlygų paskirties vietai, į kurią nukreipiamas finansavimas. Be to, jei pasirinksite kredito liniją, tokią, kokią siūlome „Creditea“, turėsite ramybę turėdami iki 5000 eurų, jei jų prireiks per šventes, be komisinių ir mokėdami tik už pinigų, kuriuos pagaliau panaudoji.

Apibendrindami sveikatos specialistai atkreipia dėmesį į tai, kad atostogos nebūtinai turi būti ilgos ir brangios, kad padėtų mums sumažinti stresą, verta skirti kelias dienas laisvo laiko, kad galėtume įvertinti laisvalaikį ir pamiršti kasdienes užduotis. Taigi, nedvejodami kreipkitės į paskolą, kad vasarą galėtumėte įkrauti baterijas. Žinoma, nepamirškite įvertinti išlaidų, kurias turėsite patirti per atostogas ir kurios bus lemiamos pasirenkant finansinį produktą ar kitą, nesiskolinant daugiau nei galite sau leisti, nes visos šių savybių išlaidos turi būti pritaikytas prie mūsų pajamų.

Parašykite komentarą