Kaip būti išmintingam žiemą: maistas

Žiema jau visai netoli (nors mes jau pradedame galvoti, kad tai jau mūsų laukia), o šaltas oras verčia mus galvoti apie būdus, kaip žiemą galime būti išmintingesni.

Deja, žiema būna daug brangesnis sezonas nei vasara; padidėja sąskaitos už energiją, staiga paltai ir džemperiai yra būtini visai šeimai, o norint patrinti druską finansinėje žaizdoje: Kalėdos.

Mes žinome, kad dar tik lapkričio pradžia, kai Helovinas tik už nugaros, tačiau didelis „C“ žodis čia netruks būti, o tai daugeliui žmonių reiškia tik finansinę įtampą ir nerimą.

Mes norime padėti jums pašalinti dalį šio streso, pateikdami mūsų pasirengimo žiemai vadovą. Mes turime 3 tinklaraščių seriją, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas trims pagrindinėms žiemos išlaidų sritims: maistas, dovanos ir namai.

Didėjant sąskaitoms už energiją ir dovanų pirkimui, gali būti sunku išlaikyti įprastas mėnesio išlaidas, tačiau svetainėje cashasap.co.uk manome, kad yra keli būdai, kaip įveikti šį išlaidų padidėjimą, ir mūsų pirmasis tinklaraštis „Wise“ Žiemos serija orientuota į maistą – yum!

Maistas yra puikus būdas suburti žmones ir yra labai svarbus žmogaus gyvenimui, todėl tai nėra kažkas, ką galite tiesiog iškirpti, kad sutaupytumėte daugiau Kalėdų proga. Tačiau yra būdų, kaip sumažinti išlaidas maistui, nepakenkiant kokybei.

Sriuba

Sriuba yra sielos maistas, ja gali mėgautis visa šeima. Nors mes mėgstame sočią pomidorų sriubos aliejų, ne mažiau lengva ir pigu paruošti sriubą namuose.

Užsukite į savo vietinį prekybos centrą ar žalumynus ir paimkite visą šakniavaisių masyvą. Svogūnai, morkos, pastarnokai – viskas, ką rasite, nes visa tai galima paskrudinti / virti / kepti ir kepti, kad pagamintumėte skanią sriubą. Daugelyje prekybos centrų bus „bjaurių daržovių“ skyrius, kuriame kainos yra mažesnės, ir tai puikiai tinka sriubai, nes nesvarbu, kaip atrodo daržovės. Keletas puikių naminių sriubų idėjų yra kario pastarnokas, žieminis lęšis, keptas sviestmedžio moliūgas ir pipirai – sąrašas tęsiasi!

Jūs netgi galite paruošti moliūgų sriubą su savo vaiko išraižytu Helovino moliūgų vidumi. Sriubų variacijos yra begalinės, o greita paieška internete suteiks daugybę lengvų, skanių receptų. Jūs netgi galite būti kūrybingi ir paruošti ramen stiliaus sriubą, užuot užsisakę.

Vienas geriausių sriubos dalykų yra tas, kad jis laikysis kelias dienas, todėl savaitgalį galite pasigaminti partiją, mėgautis visa šeima ir paskanauti pietums darbe – tai taip pat reiškia, kad galite pjaustyti sumažinkite ir savo darbo pietų išlaidas!

Maisto gaminimas urmu

Maisto gaminimas dideliais kiekiais yra puikus būdas sutaupyti maisto produktų (ir sąskaitų už energiją!). Nors iš pradžių gali atrodyti brangiau, gamindami didelę dalį sotaus maisto, kurį galite užšaldyti ir vėliau pašildyti, kai tik to prireiks, ateityje sutaupysite laiko ir pinigų.

Pirkimas dideliais kiekiais paprastai yra pigesnis nei visų ingredientų pirkimas, kai jų reikia, tačiau geriausia naudoti prekybos centrą, kuriame laikomos birios prekės, arba pirkti iš įprasto prekybos centro nuolaidų skyriaus. Nors geriausia iki datos gali būti labai greitai, kol jūs ją paruošite iki tos datos (ir ji tinkama užšaldyti), ji truks daug ilgiau.

Geras maistas iš anksto paruošti yra aitrioji paprika: galite naudoti arba kietą jautieną, arba maltą jautieną, tada galite ją supakuoti su įvairiomis pupelėmis (pupelės visada yra tinkamas pasirinkimas aitriosioms pupelėms!). Tai leis tai eiti toliau, o ne daug brangiau.

Maisto gaminimas dideliais kiekiais taip pat sumažins jūsų sąskaitas už energiją, nes orkaitę ar viryklę naudojate tik vieną kartą, o ne kelis kartus. Maistą galite pašildyti naudodami mikrobangų krosnelę, kuri yra daug greitesnė ir energiją taupesnė nei orkaitė.

Užkandžiai

Paskutinis mūsų patarimas taupant maistą visą žiemą yra nustoti užkandžiauti. Mes žinome, kad tai skamba kaip dietos užgaida, tačiau užkandžių mažinimas yra daug daugiau nei dėl sveikatos. Užuot iškirpę užkandžius iš savo dietos, tiesiog įsitikinkite, kad valgote sveiką, maistingą maistą. Įdėdami į savo kūną reikiamą maistą, turėtumėte jaustis mažiau alkani, todėl turėtumėte mažiau užkąsti.

Nors žiema tokio valgymo tarp valgymų klausimo gali ir nekelti, Kalėdos tikrai taip daro. Nors sausainių ir šokoladinių saldainių dėžutės yra puikios jaukinantis priešais laužą ir žiūrint filmą, jei visą dieną galite nepaisyti pagundų, šie saldūs skanėstai truks dar ilgiau.

Tikimės, kad pateikėme jums keletą idėjų, kaip sumažinti savo maisto išlaidas, tačiau jei turite keletą gudrybių, kurios jums tinka, norėtume apie jas sužinoti. Galite mus tweetinti adresu @cashasapUK arba raskite mus „Facebook“.

Grynųjų pinigų srautų problemos niekada nėra įdomios, ypač kai turime tiek daug daugiau galvoti, todėl planuokite iš anksto ir planuokite kuo geriau biudžetą, tačiau jei netikėtos išlaidos susidaro, kodėl gi nepažvelgus į trumpalaikę paskolą iš cashasap.co.uk. Turėdami tiek paskolų iki atlyginimo, tiek ir kelių mėnesių paskolų, mes galime turėti tai, ko ieškote. Atminkite, kad pavėluotas grąžinimas gali sukelti rimtų pinigų problemų, todėl skolinkitės tik tokią sumą, kurią žinote, kad galite sau leisti grąžinti.

Parašykite komentarą