Kaip finansuoti naują automobilį?

Naujo automobilio įsigijimas reikalauja didelių išlaidų mūsų kišenei tiek, kad jis dažnai vadinamas brangiausiu sandoriu įsigijus įprastą gyvenamąją vietą. Kai baigsite

terminas pateikti MOVALT planą (pernai gruodį jo biudžetas buvo išeikvotas) ir PIVE PLANAS, kurį paskutinį kartą leido 2016 m., dingo. VEA planas yra nauja pagalba, kurią vyriausybė pradės teikti 2019 m., kad paskatintų automobilių sektorių. ir skatinti ekologiškesnių transporto priemonių pirkimą.

Taigi, tai gali būti geri metai norint įsigyti naują transporto priemonę, kuri būtų efektyvesnė ir atitiktų tūkstantmečio tvarumo reikalavimus. Šiame straipsnyje apžvelgiame visas alternatyvas ir pasakojame visus triukus, kaip kreiptis dėl paskolos, leidžiančios patogiai finansuoti naujo automobilio pirkimą.

Naujo automobilio finansavimo rūšys

Jei negalite atsiskaityti grynaisiais, naujo automobilio pirkimui finansuoti yra skirtingos alternatyvos. Seno ar blogos būklės automobilio saugumas kelia ne tik pavojų jūsų ir jūsų, bet ir naujuoju reglamentu gali apriboti jūsų patekimą į kai kurių miestų miesto centrą ir netgi gauti baudas už dabartinių automobilių reikalavimų nesilaikymą. tvarumas ir efektyvumas.

Paprastai yra dvi formulės, kaip finansuoti naują automobilį, teikiant finansinių institucijų suteiktas paskolas, arba per pačius prekiautojus.

Paprašykite paskolos automobiliui įsigyti

Prašydami paskolos automobiliui įsigyti, galite pasirinkti tris variantus: tradicinę bankininkystę, internetines asmenines kredito linijas ar finansavimą, kurį siūlo prekiautojų finansų kompanijos. Pažvelgsime į kiekvieną iš alternatyvų, kad galėtumėte išanalizuoti, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Tradicinė bankininkystė

Bankai ir taupomieji bankai, suteikdami paskolą automobiliui įsigyti, paprastai nustato daugiau sąlygų, nes tai yra atitinkamos finansinės išlaidos. Šie subjektai turi tam tikslui skirtas specialias kredito linijas, kurioms reikalinga tam tikros rūšies garantija, taip pat veiksmingos garantijos, rodančios jūsų ilgalaikį finansinį mokumą. Priešingai, jie paprastai suteikia didesnį lankstumą finansuojant jums reikalingą kapitalą, nesvarbu, ar tai labai maža suma, ar tai yra visa transporto priemonės vertė. Kredito anuliavimo sąlygos paprastai yra ne tokios griežtos, kaip tarpininkų finansinės sąlygos.

Asmeniniai kreditai internetu

Atsiradus specifiniam pinigų poreikiui, pavyzdžiui, naujo automobilio finansavimui, pagrindinis tikslas yra kuo greičiau turėti reikiamą likvidumą. Dėl šios priežasties skubūs internetiniai kreditai paprastai yra puikus sąjungininkas. Pateiksiu jums pavyzdį, kad „Creditea“ galite paprašyti iki 5000 eurų skubiai sumokėti įvažiavimo mokestį (įprastas reikalavimas finansuoti automobilį), be dokumentų ir su galimybe juos grąžinti per 36 mėnesius.

Kitas aspektas, būdingas greitosioms paskoloms, yra paprastas tvarkymas. Naudodamiesi paprasta internetine forma, galite išsiųsti reikiamą dokumentaciją, kad jie galėtų ištirti jūsų atvejį ir pasiūlyti jums sąlygas, geriausiai atitinkančias jūsų finansinę padėtį, maksimaliai judriai ir saugiai.

Vienintelis reikalavimas yra pilnametis, turėti įrodomas pajamas kiekvieną mėnesį ir būti neįtrauktam į jokį įsipareigojimų nevykdančių asmenų sąrašą. Be to, šie finansiniai subjektai suteikia jums galimybę sumokėti skolą norimu metu be baudų.

Finansavimas per prekiautoją

Remiantis neseniai atliktu finansų palygintojo „HelpMyCash.com“ atliktu tyrimu, 55 proc. Atvejų paprastai pelningiau rinktis asmeninį finansavimą per finansines institucijas, o ne pardavėją.

Reikalavimai automobilio finansavimui

Kaip ir perkant kitas vartojimo prekes, finansavimas yra vienas iš dažniausiai naudojamų būdų, kai norime įsigyti automobilį. Dėka finansavimo, mes galime susidurti su naujojo automobilio mokėjimu patogiomis sąlygomis, pritaikytais mūsų finansinei padėčiai. Apskritai, bet kuris subjektas, siūlantis paskolas automobiliui įsigyti, atsižvelgs į jūsų galimybes grąžinti paskolą per nustatytus terminus. Be abejo, dažniausiai atliekamas preliminarus mėnesinių pajamų ir išlaidų tyrimas. Kai kurios finansinės kompanijos taip pat prašo patvirtinimo arba vertina tą, kurį jau esate pasinėręs į kitas kredito paraiškas.

Jei esate internetinių kredito linijų subjektai, pvz., „Creditea“, jei esate pilnametis ir turite įrodomas pajamas kiekvieną mėnesį, turite patekti tik į svetainę ir užpildyti intuityvią formą, į kurią įtrauksite šiuos dokumentus:

  • Galiojantis asmens tapatybės dokumentas arba pasas, patvirtinantys, kad gyvenate Ispanijoje.

  • Asmenukė, kuri patvirtina, kas tu esi.

  • Ispanijos banko sąskaitos numeris, kad galėtume jums kuo greičiau pervesti pinigus.

  • Banko kvitas, patvirtinantis, kad periodiškai gaunate pajamas.

  • Mobiliojo telefono numeris, skirtas išsiųsti jums SMS, patvirtinantį jūsų paskolos sprendimą.

Ar galima atšaukti automobilio finansavimą?

Tai dar kartą priklauso nuo subjekto, iš kurio kreipėtės dėl paskolos, nes kiekvienas iš jų siūlo skirtingas sąlygas.

Bendra visų kreditų rūšių ypatybė yra ta, kad nusprendus jį anuliuoti nėra galimybės pristatyti turto (šiuo atveju automobilio), kad būtų galima sumokėti skolą. Tai lygiai tas pats, kas nekilnojamojo turto rinkoje: raktų perdavimas nėra pakankama sąlyga norint grąžinti jums paskolintų pinigų vertę.

Konkrečiai, vartojimo kredito sutarčių įstatymas (įstatymas Nr. 16/2011, birželio 24 d.) Nustato, kad paskolą galima anuliuoti, jei nuo sutarties pasirašymo nepraėjo 14 kalendorinių dienų. Tik šioje situacijoje nereikės pagrįsti atšaukimo priežasties ir netaikyti jokios finansinės baudos. Žinoma, reikės sumokėti palūkanas, kurios buvo gautos tomis dienomis, kai kreditas buvo galiojantis.

Tačiau reikia nepamiršti, kad daugeliu atvejų anuliuojant paskolą anksčiau laiko imami komisiniai mokesčiai už ankstyvą atšaukimą. Tačiau kitos įmonės, pavyzdžiui, „Creditea“, neturi jokio komisinio mokesčio, todėl įdomu apžvelgti šį punktą prieš priimant sprendimą dėl vieno ar kito finansavimo būdo.

Parašykite komentarą