Kaip finansuoti savo namų reformą?

Galbūt nusipirkote naudotą būstą ir galvojate jį atkurti, arba nusprendėte prieš parduodant namą perkainoti, arba paprasčiausiai norite suteikti savo namams naują išvaizdą, pakeisdami virtuvės stilių ar vonioje įrengtas vandens masažo dušas. Nepaisant priežasties, dažniausiai tai, kad jums reikia finansavimo ir nežinote, nuo ko pradėti.

Jei galvojate imtis savo namų reformos, bet neturite pakankamai santaupų, nesijaudinkite. Šiame straipsnyje mes parodome jums skirtingas namo renovacijos finansavimo rūšis ir kuri yra geriausia alternatyva, atsižvelgiant į sumą, kurios reikia paprašyti.

6 būdai, kaip finansuoti namų renovaciją

Priklausomai nuo norimo atlikti darbo ir reikalingų finansinių pastangų, jūsų namų reformai finansuoti yra kelios alternatyvos.

Kredito linijos

Kredito linijos dažnai naudojamos likvidumo problemai nedelsiant išspręsti, pavyzdžiui, jei žiemos viduryje sugenda mūsų katilas ir mums reikia jį taisyti. Jos veikimas yra labai panašus į kredito kortelės veikimą. Finansų įstaiga tam tikram laikotarpiui, kuris paprastai būna apie metus, jūsų žinioje atidaro tam tikrą kredito limitą atsiskaitomojoje sąskaitoje, ir jūs galite juo naudotis visu arba tik dalis, kaip jums to reikia. Jo ypatumas yra tas, kad palūkanas mokėsite tik už pasiskolintus pinigus, neatsižvelgiant į bendrą kredito limitą.

Hipotekos ar būsto paskolos pratęsimas

Jei galvojate atlikti išsamią savo namų reformą ir jau turite hipotekos paskolą, geras pasirinkimas yra pratęsti hipoteką banke arba paprašyti būsto paskolos. Tai operacija, kurios metu atliekama eilė pakeitimų jūsų pasirašytoje banke hipotekos paskolos sąlygose, siekiant padidinti sumą arba sumažinti mokestį, kad būtų didesnis mėnesinis likvidumas. Pagrindinis šios rūšies finansavimo trūkumas yra tas, kad bankas reikalaus tam tikrų reikalavimų, kad leistų vykdyti operaciją, pavyzdžiui, mažos rizikos lygio.

Mikro paskolos ir mikro paskolos

Su įmonių irizmu fintech, Ispanijoje atsiranda mikrokreditų – paskolų rūšis, paprastai nedidelės sumos ir trumpalaikė, orientuota į verslumo projektų skatinimą arba nedidelius patobulinimus ar reformas namuose. Pagrindinė jo savybė yra lankstumas ir greitis valdant. Visas paraiškų teikimo procesas atliekamas internetu, o kai jūsų mikrokreditas bus patvirtintas, pinigus iškart gausite į nurodytą sąskaitą. Be to, neatsižvelgiant į sumą, kurią jums suteikė finansų įstaiga, mokėsite tik už naudojamą sumą, neatidarydami atidarymo, valdymo ar atšaukimo išlaidų.

Žaliosios paskolos

Jei esate individualus asmuo ir galvojate apie energijos taupymo projektą savo namams, yra finansų įstaigų, kurios teikia ekologines paskolas bendradarbiaudamos su Europos investicijų banku (EIB) ir Europos Komisija. Šioms finansavimo linijoms taikomos lengvatinės sąlygos ir jos skiriamos tik darbams, kurie pagerina namo energinį efektyvumą, pvz., Šiltinimo projektams, durų ir langų keitimui ar LED apšvietimui. Žinoma, norėdami gauti ekologinę paskolą, turėsite anksčiau pateikti tvirtą projektą su tiekėjų biudžetais ir sąskaitų faktūromis.

Paskolos ir kreditai

Apskritai asmeninės paskolos namų renovacijai turi panašias sąlygas, kaip ir prašoma kitais tikslais. Šia prasme būsto paskolos paprastai yra gana lanksčios, svyruoja nuo 600 iki 75 000 eurų, o paskolos grąžinimo laikotarpis paprastai būna apie dešimt metų, todėl jų galima prašyti tiek dėl nedidelių susitarimų, tiek dėl didelių darbų. Tačiau, kaip ir kitiems įprastiems finansiniams produktams, jo nuolaidai keliami tam tikri reikalavimai. Tokiu atveju turėsite pateikti projekto kvitą, pajamų ataskaitą ir kitų paskolų egzistavimo įrodymą, jei toks yra.

Dotacijos iš autonominių bendruomenių

Autonominių bendruomenių subsidijoms taikomas 2018–2021 m. Valstybinis būsto planas ir jos daugiausia naudojamos darbams, kuriais siekiama pagerinti prieinamumą, energijos vartojimo efektyvumą ar išsaugoti turtą. Norėdami to paprašyti, turite nueiti į savo rotušę, nes ministerija pasirašo bendradarbiavimo sutartis su autonominėmis bendruomenėmis, kad paskirstytų pagalbą, kuri yra atsakinga už savo kvietimų ir dotacijų skelbimą ir valdymą. Be to, turėsite pateikti reabilitacijos projektą arba, jei to nepavyks, ataskaitą, pagrindžiančią, kad reformos atitiks statybos techninį kodeksą ir kitus galiojančius reglamentus.

Kur gauti finansavimą reformoms?

Yra įvairių kredito įstaigų, turinčių finansinių produktų reformoms. Norėdami pasirinkti vieną ar kitą, pirmiausia turite apibrėžti darbo tipą, kurį ketinate atlikti, sumą, kurią turite avansuoti, ir pinigų greitis. Jei tai ilgalaikis išsamus reformos projektas, idealiausia yra kreiptis į banką, kuriame jau turite hipoteką, be to, kad patikrintumėte, ar jūsų reforma atitinka kai kurias autonominių bendruomenių teikiamas subsidijas (tai gali būti padėti sumažinti prašomos sumos dydį) arba jei jus domina paskolos prašymas jūsų namams reformuoti.

Priešingai, jei tai nedidelis darbas ar remontas, reikalaujantis tam tikros skubos, geriausia pasirinkti internetinį mikrokreditą, nes jo apdorojimas yra labai greitas, be biurokratijos ar dokumentų ir, be to, tai leidžia jums be galo daug lankstumas, kad mokesčių mokėjimas visada būtų pritaikytas jūsų poreikiams.

Parašykite komentarą