Kaip gausiu paskolą?

Kai baigsite paraiškos pateikimo procesą ir būsite patvirtinti trumpalaikės paskolos „cashasap.co.uk“ suteikimu, mes pervesime jūsų prašomą paskolos sumą į banko sąskaitą, kurią nurodėte savo paraiškos formoje.

Dėl šios priežasties labai svarbu prašymo formoje patikrinti savo banko sąskaitos numerį ir rūšiuoti kodą, nes neteisingi banko sąskaitos duomenys vėluos paskolos pervedimo laiką. Jei negalime pervesti jūsų cashasap.co.uk paskolos dėl nurodytos banko sąskaitos informacijos neteisingos, susisieksime su jumis el. Paštu, prašydami patvirtinti teisingą informaciją. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų sąskaitos numeris yra 8 skaitmenų skaičius, o jūsų rūšiavimo kodas turėtų būti 6 skaitmenų.

Paprastai pervedimai trunka apie 15 minučių, neatsižvelgiant į tai, ar tai yra banko atostogos, ar savaitgalis, nes naudojame greitesnių mokėjimų paslaugą (FPS). Suprantame, kad jums gali prireikti skubios paskolos, todėl stengiamės pinigus pervesti kuo greičiau, tačiau yra keletas mažesnių bankų, kurie nepalaiko FPS, deja, jei naudojatės viena iš šių banko sąskaitų, galite patirti nedidelę paskolą vėlavimas gauti paskolą.

Jei negavote paskolos per 2 valandas nuo patvirtinimo el. Laiško gavimo, susisiekite su mumis kuo anksčiau, kad galėtume toliau ištirti situaciją ir, tikiuosi, greitai ją išspręsti. Kartais jūsų prašymas gali būti tikrinamas toliau, tačiau paprastai mes tiesiog turime dar kartą patvirtinti jūsų banko duomenis.


DAUGIAU KLAUSIMŲ APIE PASKOLOS GAUTĮ

Grįžti į DUK

Parašykite komentarą