Kaip gauti paskolą be darbo

Ar jūs be darbo? Ar greitai reikia grynųjų, kad padengtumėte kai kurias išlaidas? Gauti skubias paskolas be darbo yra sunku, bet ne neįmanoma. Tradicinis skolintojas nori įsitikinti, kad galėsite grąžinti paskolą, kol paskolins jums pinigus. Jei norite turėti galimybę gauti skubią paskolą, turėsite parodyti, kad turite gerą kreditą arba turite alternatyvų pajamų šaltinį. Pasigilinkime į tai šiek tiek giliau.

Ko ieško skolintojai

Stipri kredito istorija / kredito balas

Skolintojai nėra labai linkę skolinti asmeniui, kuriuo negali pasitikėti. Kad įtikintų juos suteikti paskolą, skolintojai turi įsitikinti, kad galėsite grąžinti jų pinigus. Vienas iš būdų, kaip jie tai gali pamatyti, yra pažvelgti į kitus kartus, kai sumokėjote paskolas. Galbūt anksčiau esate imę paskolas kitiems reikalams. Gal turite kreditinę kortelę, kurios niekada nepraleidote. Bet kokiu atveju turėdami kreditą ir sėkmingai jį išmokėdami, gausite gerą FICO kredito balą. Turėdamas gerą kredito balą ir kredito istoriją, skolintojas gali tavimi pasitikėti. Įrodžius, kad nuolat grąžinate skolas, skolintojai galės patogiau skolintis, jei neturite darbo. Nemanote, kad jūsų kreditas yra pakankamai geras? Štai keletas būdų, kaip pagerinti savo kreditą.

Reguliarios pajamos

Jei jūsų kredito balas to nesumažins, skolintojas turės įsitikinti, kad turite kitų būdų mokėti paskolą. Kitaip tariant, jūs turite kažkaip turėti pajamų šaltinį, kad galėtumėte grąžinti pinigus. Bet kaip taip gali būti? Kaip turėtumėte gauti pajamų šaltinį, jei esate bedarbis? Nors darbas yra labiausiai paplitęs pajamų šaltinis, jis nėra vienintelis. Daugelis kitų pajamų šaltinių gali suteikti pakankamai pinigų, kad galėtumėte sumokėti skubią paskolą. Tokiu būdu jūsų skolintojas žino, kad turėsite pinigų grąžinti paskolą. Pažvelkime į kai kurias iš šių alternatyvių pajamų.

Kvalifikacija gauti alternatyvių pajamų paskolą

Bet kokio pinigų šaltinio nepakaks, kad būtų galima laikyti „alternatyviomis pajamomis“. Uždirbti kelis dolerius čia ir ten nebus. Atsižvelgiant į ieškomos paskolos dydį, gali tekti parodyti dideles alternatyvias pajamas. Štai keletas įprastų alternatyvių pajamų formų, kurios galėtų patenkinti jūsų skolintoją.

Investicijų pajamos

Ar jūs įdėjote pinigų į tokias investicijas kaip akcijos ar obligacijos? Jei taip, jūsų investicijos galėtų būti įprastos pajamos.

Pavyzdžiui, daugelis įmonių dalį savo pajamų grąžina akcininkams per vadinamąjį „dividendą“. Daug kartų šios dividendų išmokos akcininkams mokamos kartą per ketvirtį arba keturis kartus per metus. Jei turite daug pinigų, investuotų į tokias akcijas, galite gauti pakankamai dividendų, kad turėtumėte pakankamai pajamų, kad patenkintumėte savo skolintoją.

Lygiai taip pat obligacijos yra dar viena investicijų rūšis, galinti suteikti reguliarių pajamų. Obligacijos iš esmės yra IOU iš įmonės ar kai kurios vyriausybės įstaigos. Pirkdami obligaciją, laikui bėgant gaunate palūkanų mokėjimus. Pasibaigus obligacijos galiojimo laikui, jums bus grąžinta visa obligacijos kaina. Jei jie bus pakankamai dideli, šie palūkanų mokėjimai iš obligacijų galėtų suteikti jums pakankamai reguliarių pajamų, kad parodytumėte skolintojui, kad galite sumokėti paskolą.

Socialinio draudimo įmokos

Pensininkas ir jums reikia skubios paskolos? Pensininkai ar tam tikri neįgalieji gali gauti socialinę apsaugą. Naudodamiesi „Social Security“ galite gauti mokėjimus keturis – penkis kartus per mėnesį. Atsižvelgiant į gautą sumą, tai gali būti laikoma reguliariomis pajamomis. Skolintojai vis tiek tikriausiai patikrins jūsų kreditą, tačiau socialinių išmokų tvarkingumas ir skaidrumas veiks jūsų naudai.

Pensijų išmokos

Pensijų išmokos yra panašios į socialinio draudimo įmokas. Pensija yra mokėjimų serija, kurią jums moka darbdavys, išėjęs į pensiją. Ne visi darbdaviai siūlo pensijas. Tiems, kurie tai daro, turėsite dirbti ten ilgą laiką. Net jei nedirbate, jei gaunate pensiją, tikriausiai gausite pakankamai pinigų, kad įtiktumėte savo skolintojui. Tačiau šie mokėjimai gali būti nepakankamai dažni, jei bandote gauti greitą skubią paskolą. Jei skolintojas nori, kad grąžintumėte per vieną mėnesį, bet pensiją gaunate per tris mėnesius, pensija gali neveikti kaip įprastos pajamos.

Neįgalumo pajamos

Jei patyrėte traumą darbe, galite gauti invalidumo pajamas. Jūsų įmonė gali periodiškai suteikti jums tam tikrą pinigų sumą arba procentą jūsų darbo užmokesčio. Jei jie yra pakankamai dideli ir yra pakankamai dažni, galite pasinaudoti šiomis neįgalumo išmokomis, kad galėtumėte gauti paskolą.

Taip pat galite būti sužeisti namuose ar per autoavariją ir nebegalite dirbti. Dabartinis jūsų darbas galėjo jus atleisti, nes nesate pakankamai sveikas, kad galėtumėte dirbti. Bet kokiu atveju, jei turite neįgalumo draudimą, esate apsaugotas nuo to, kad neliksite išdžiūti. Jūs galite matyti tam tikrus draudimo agentūros mokėjimus, kad padengtų jus, kai esate nedirbantis. Šių mokėjimų taip pat gali pakakti, kad paskolos davėjas pamatytų, kad galėsite grąžinti paskolą.

Alimentų mokėjimai kaip paskolos galimybė

Jei esate išsiskyręs, yra tikimybė, kad periodiškai gaunate alimentų išmokas iš savo buvusio partnerio. Jūsų skolintojas gali būti patenkintas šiomis alimentų išmokomis kaip įprastomis pajamomis. Vis dėlto tai nėra taip lengva. Visi esame girdėję istorijas apie sutuoktinius, kurie niekada laiku nesumoka alimentų arba jų visiškai nesumoka. Tokiu atveju jums gali būti sunkiau parodyti skolintojui, kad mokėjimai jums yra nuoseklūs. Jie gali pažvelgti į praėjusius kelis mėnesius ir sužinoti, ar jums mokama laiku, ar ne. Jei ne, skolintojas skeptiškiau vertins jūsų galimybes gauti patikimą pajamų šaltinį.

Veteranų reikalo (VA) išmokos

Jei tarnavote savo šalyje kariuomenėje, bet grįžote tik be darbo, VA gali suteikti jums pajamas, kurių jums reikia norint gauti paskolą. Kad galėtumėte gauti paramą iš VA, negalėjote būti negarbingai išrašytas ir jums reikės informacijos, tokios kaip jūsų aptarnavimo datos, aptarnavimo skyrius ir dokumentų išrašymas.

Ar buvote sužeistas tarnaudamas? Jei taip, tai gali užkirsti kelią dirbti tam tikrus darbus ir išlaikyti jus bedarbiu. Vis dėlto jums gali prireikti alternatyvių pajamų, kad gautumėte paskolą. Jei gausite kvalifikaciją, iš VA galite gauti neįgalumo kompensaciją. Jums mokama suma priklauso nuo jūsų negalios sunkumo ir nuo to, kiek žmonių remiate. Mėnesio įmoka gali svyruoti nuo 133 iki 3400 USD per mėnesį.

Net jei nesate neįgalus, vis tiek galite nedirbti. Jei esate senbuvis ir esate vyresnis nei 65 metų, galite gauti pensiją iš VA. Vėlgi, jūs negalėjote būti negarbingai atleistas, o karo metu turite būti atlikę mažiausiai 90 dienų aktyvios tarnybos ir bent 1 dieną karo metu. Kaip ir kitos pensijos, šios išmokos greičiausiai bus pakankamai didelės, kad įtiktų jūsų skolintojui, tačiau jos gali būti nepakankamai dažnos.

Pajamos iš sutuoktinio ar partnerio

Kad jūsų sutuoktinio ar partnerio pajamos gautų alternatyvias pajamas, jūsų sutuoktinis ar partneris turi pasirašyti paskolą. Skolintojai nori būti kuo tikresni ir susigrąžinti pinigus, todėl jie dažnai priverčia kitą asmenį paskolinti. Tai reiškia, kad jei pradinis paskolos gavėjas nevykdo paskolos, tuomet paskolos davėjas bus įpareigotas ją sumokėti. Jei jūsų partneris ar sutuoktinis sutinka paskirti paskolą, jų pajamų šaltinis gali būti laikomas atsarginiu, jei negalite sumokėti paskolos. Paskyrimas reiškia mažesnę riziką skolintojui, todėl jie greičiausiai suteiks jums skubią paskolą, jei kitas reikšmingas asmuo gali padėti ją sumokėti.

Ar galiu gauti paskolą blogam kreditui?

Paskolą gauti bedarbio metu nėra lengva. Dar sunkiau turėti blogą kreditą ir bandyti gauti paskolą, kai esi bedarbis. Skolintojai tiksliai nenori matyti, kad praradote pagrindinį pajamų šaltinį ir kad neturite puikios skolų grąžinimo istorijos. Tačiau tai nėra aklavietė. Vis tiek galite gauti paskolą, jei turite blogą kreditą. Tačiau žinokite, kad šių blogų kreditų sąlygos yra mažiau palankios, nes paskolos davėjui jos yra „rizikingesnės“. Aukštos balandžių normos ir trumpi grąžinimo laikotarpiai gali apsunkinti blogų kreditų teikimą, tačiau tokios kompanijos kaip „Possible“ siūlo tas pačias paskolas, tačiau su daug lengviau valdomomis ir atlaidžiomis sąlygomis.

Jei vis dar nesate tikri dėl blogų kreditų, perskaitykite tai.

Į ką reikėtų atsižvelgti prieš gaunant paskolą nedirbant

Jei esate bedarbis ir stengiatės išsilaikyti virš vandens, jums gali prireikti šiek tiek skubių pinigų, kad galėtumėte jus išlaikyti. Tačiau yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte apsvarstyti prieš gaudami paskolą, kai esate bedarbis.

Būkite tikri, kad turite patikimą pajamų šaltinį

Jei neturite alternatyvaus pajamų šaltinio, tačiau paskolos davėjas vis tiek suteikia jums paskolą, jūs kenkiate tik sau. Neturėdami grynųjų, kad galėtumėte sumokėti skubias paskolas, turėsite vėluoti mokėti, nevykdyti įsipareigojimų ar net paskelbti bankrotą. Paprasčiau tariant, nė vienas iš šių variantų nėra labai įdomus. Jie gali rimtai pakenkti jūsų kreditui ir netgi gali jus pakliūti į blogesnę skylę nei buvote anksčiau. Taip pat įsitikinkite, kad gaunamos pajamos yra patikimos. Jei jūs mokate paskolą pasikliaudami alternatyviais grynaisiais pinigais ir tai nepasitraukia, gali kilti problemų. Dėl savęs įsitikinkite, kad turėsite būdą grąžinti paskolą.

Raskite tinkamą skolintoją

Ne visos paskolos yra lygios. Kiekvienas skolintojas skiriasi nuo kito ir kai kurie gali būti jums geresni nei kiti. Prieš nuspręsdami gauti skubią paskolą, atlikite tyrimus. Sužinokite savo paskolos sąlygas ir tai, ar manote, kad sugebėsite jomis susitvarkyti. Žinokite tiksliai, kiek jie moka palūkanas ir kaip tiksliai jie nori, kad grąžintumėte paskolą. Kai kurie skolintojai turi grobikišką praktiką ir jūs galite patekti į skolų ciklą, iš kurio gali būti labai sunku išeiti, ypač jei esate bedarbis.

Kur gauti asmeninę paskolą internetu

Jūs žinote, kaip gauti paskolą, jei esate bedarbis ir žinote, ko ieškoti, bet koks yra geras paskolos variantas? Mes, „Possible“, manome, kad esame geriausias pasirinkimas jums, ypač jei atsidūrėte sunkioje padėtyje. Mes siūlome ir išsimokėtinas, ir paskolas iki atlyginimo, kurias galite greitai gauti savo telefone. Norint gauti šias paskolas, jums taip pat nereikia didelio kredito. Ekstremalios situacijos gali įvykti bet kuriuo metu, o jei jums reikia greitai pinigų, kad padėtumėte jas finansuoti, paskola „Possible“ yra puikus pasirinkimas.

„Possible“ mes norime ne tik suteikti jums paskolų paslaugas, bet ir sukurti vertę jums. Kiti skolintojai gali būti labai negailestingi dėl pavėluoto paskolos mokėjimo ar pratęsti jūsų mokėjimus. „Galimoje“ programoje galite paprašyti pratęsti mokėjimus iki 29 dienų. Mes taip pat turime balandį, kuris yra daug mažesnis nei daugumos bankų ir paskolų davėjų, kurie mokėjo atlyginimus. Daugiau lankstumo reiškia, kad turite …

Parašykite komentarą