Kaip gauti teisinę pagalbą, jei neturite pinigų

Jūs turite teisę turėti teisinį atstovavimą, net jei negalite sau leisti advokato. Čia aptarsime įvairias programas ir sprendimus, kurie gali padėti gauti teisinę pagalbą Las Vegase ir jo apylinkėse.

Dažniausiai, kai jums reikia teisinės pagalbos Las Vegase ar kitur, tai yra dėl to, kad turite kokių nors problemų. Galbūt jūsų artimasis buvo areštuotas ir jam ar jai yra iškelta baudžiamoji byla. Galbūt jūs ketinate nutraukti skyrybas ir norite apsaugoti savo turtą. O galbūt jūs buvote sužeistas per autoavariją ir nežinote, kaip mokėsite savo medicinos išlaidas ar turtinę žalą.

Kaip gauti advokatą Las Vegase, jei negalite sau to leisti?

Las Vegasas - teisininkai - nemokamos konsultacijos
Kaip gauti teisinį atstovavimą, jei negalite sau leisti advokato

Jei turite teisinių problemų Las Vegase ir jo apylinkėse, galbūt neturėsite pinigų, reikalingų sumokėti teisinius mokesčius. Kaip gauti advokatą, kai jums to reikia, bet negalite to sau leisti?

Čia galite ieškoti teisinio atstovavimo, jei negalite sau leisti sumokėti advokato išlaikymo mokesčio ar išankstinio valandinio įkainio:

 • Visuomenės gynėjai
 • Teisinės pagalbos draugijos
 • Teisės mokyklos
 • Advokatų asociacijos
 • Susitarimai dėl nenumatytų atvejų mokesčio
 • Mokėjimo planai

Visuomenės gynėjai

Jungtinėse Amerikos Valstijose, jei jums buvo pateikti kaltinimai dėl nusikaltimo ir negalite nusipirkti advokato, jums bus suteiktas valstybės gynėjas. Šią teisę į advokatą garantuoja Penktoji pataisa ir istorinė 1966 m. JAV Aukščiausiojo teismo byla „Miranda prieš Arizoną“.

Į Miranda, policija po dviejų valandų apklausos gavo rašytinį kaltinamojo prisipažinimą. Rašytinis prisipažinimas buvo teisiamas dėl gynėjo prieštaravimo. Žiuri pripažino kaltinamąjį kaltu. Apeliaciniame skunde Aukščiausiasis Teismas nusprendė, kad penktoji pataisa reikalauja teisėsaugos pareigūnų patarti įtariamiesiems dėl jų teisės tylėti ir dėl teisės į advokatą tardymo metu, kol jie yra policijos areštinėje.

Dėl penktosios pataisos ir šios Aukščiausiojo teismo bylos, jei jums buvo pateikti kaltinimai dėl nusikaltimo ir negalite sau leisti sumokėti advokatui, jums bus suteiktas kriminalinės gynybos advokatas.

Teisinės pagalbos draugijos

Teisinės pagalbos draugijos yra ne pelno organizacijos, teikiančios nemokamą teisinę pagalbą mažas pajamas gaunantiems žmonėms. Norėdami gauti teisinės pagalbos paslaugas Nevadoje, įskaitant Las Vegaso rajoną, turite būti mažesnis už tam tikrą pajamų lygį.

Pavyzdžiui, Pietų Nevadoje, Pietų Nevados teisinės pagalbos centras siūlo nemokamas teisines paslaugas klientams, jei jų pajamos ir namų ūkyje gyvenančių žmonių skaičius atitinka šias gaires:

Žmonės namų ūkyje / maks. Metinės pajamos / maks. Mėnesio pajamos

1 27 390 USD 2 284 USD

2 31 350 USD 2613 USD

3 35 255 USD 2 938 USD

4 39 160 USD 3 263 USD

5 42 295 USD 3 525 USD

6 45 430 USD 3 788 USD

7 48 565 USD 4 046 USD

8 (ir daugiau) 51 700 USD 4 309 USD

Norėdamas gauti paslaugas Pietų Nevados teisinės pagalbos centre, klientas taip pat neturi turėti daugiau nei 5000 USD grynojo turto, išskyrus vieną transporto priemonę ir (arba) su darbu susijusią įrangą.

Pietų Nevados teisinės pagalbos centras teikia teisines konsultacijas šiose praktikos srityse:

 • Vartotojo teisės – teisiniai klausimai, turintys įtakos vartotojams, įskaitant suaugusiųjų globą, bankrotą, informaciją apie automobilį, vartojimo kreditą, teistumo registravimą, skolų išieškojimą, sveikatos draudimą, turto areštą, sodybą, tapatybės vagystę, savininką / nuomininką, paskolos iki atlyginimo, grobuoniškos paskolos, nedidelės pretenzijos teismo, socialinio draudimo ir studentų paskolos
 • Vaikų advokatai – įskaitant globojamus vaikus, švietimo ir savanorių švietimo gynėjus
 • Šeimos teisingumas – šeimos teisės klausimai, įskaitant smurtą šeimoje, globą, skyrybas, globą, imigraciją ir vardo keitimą / lyties ženklą
 • Kariškiai ir veteranai
 • Pagyvenę žmonės

Teisės mokyklos

Daugelis teisės mokyklų savo studentams siūlo teisines klinikas, kuriose studentai gali gauti realios praktikos praktikos patirties prižiūrimi dėstytojo, kuris taip pat yra licencijuotas advokatas. Vienoje iš šių klinikų galite gauti teisinę profesionalią pagalbą.

Studentų praktikos taisyklės skiriasi pagal valstijas, todėl tai, ką teisės studentai gali padaryti, priklauso nuo jūsų gyvenamosios vietos.

Dėl nemokamos teisinės pagalbos kreipkitės į šią Las Vegaso teisės mokyklą

Las Vegaso Williamo S. Boydo teisės mokykloje siūlomos devynios skirtingos klinikos, kuriose studentai įsitraukia į visų klientų atstovavimo aspektų nagrinėjimą. Šios klinikos apima:

 • Apeliacinė klinika
 • Švietimo propagavimo klinika
 • Šeimos teisingumo klinika
 • Imigracijos klinika
 • Investuotojų apsaugos klinika
 • Tarpininkavimo klinika
 • Nusikaltimo klinika
 • „Rosenblum“ mokesčių klinika

Apskričių ir valstijų advokatų asociacijos

Advokatų asociacijos yra dar vienas puikus šaltinis ieškant nemokamų ar su nuolaida susijusių teisinių paslaugų. Yra keletas skirtingų barų organizacijų, teikiančių skirtingas paslaugas visuomenei, tipų.

Amerikos advokatų asociacija yra nacionalinė savanorių advokatų asociacija, teikianti informaciją apie įstatymus, teismus ir teisinį švietimą visuomenei. „ABA“ svetainė yra gera vieta pradėti gauti pagrindinę informaciją apie teisinius klausimus. Taip pat yra dalis svetainės, vadinamos „ABA nemokamais teisiniais atsakymais“, kurioje vartotojai gali pateikti civilinius teisinius klausimus kiekvienai valstybei, o advokatai gali suteikti informacijos ir pagrindinių teisinių patarimų.

Jūsų valstybinė advokatų asociacija gali pasiūlyti nemokamų arba nebrangių teisinių išteklių. Nevadoje Nevados valstijos advokatūra turi prieigą prie teisingumo komisijos. Šios komisijos tikslas:

 • Įvertinti dabartinius ir būsimus civilinių teisinių paslaugų poreikius ribotų galimybių asmenims Nevadoje.
 • Plėtoti valstybės mastu vykdomą politiką, skirtą paremti ir pagerinti teisinės pagalbos programų įgyvendinimą.
 • Pagerinti savipagalbos paslaugas ir tinkamų bylų dalyvių galimybes bei padidinti pro bono veiklą.
 • Programų, skirtų didinti visuomenės supratimą apie poveikį, kurį ribotos galimybės kreiptis į teismą daro kitoms vyriausybės tarnyboms ir visuomenei, kūrimas.
 • Ištirti didesnio viešojo ir privataus finansavimo galimybes ir siekti didinti teisinių paslaugų organizacijas ir kitas pastangas teikti teisinę pagalbą ribotų galimybių asmenims.
 • Teisės aktų ar taisyklių, turinčių įtakos galimybei kreiptis į teismą, rekomendavimas aukščiausiajam teismui.

Teisės kreiptis į teismą komisija teikia teisinę pagalbą per penkis pagrindinius paslaugų teikėjus:

 • Teisinės pagalbos centras Pietų Nevadoje
 • Nevados teisinės paslaugos
 • Pietų Nevados senjorų teisės programa
 • Kaimo „Nevadans“ savanoriai advokatai
 • „Washoe“ teisinės paslaugos

Šios organizacijos teikia mažas pajamas gaunantiems „Nevadans“ aukštos kokybės nemokamas teisines paslaugas civilinėse bylose.

Taip pat galite turėti vietinę advokatų asociaciją, kuri gali padėti. Pietų Nevadoje Klarko apygardos advokatų asociacijos tinklalapyje pateikiamas sąrašas agentūrų Pietų Nevadoje, kurios teikia teisines privilegijuotas paslaugas.

Susitarimai dėl nenumatytų atvejų mokesčio

Susitarimas dėl nenumatytų atvejų yra tam tikro tipo mokestinis susitarimas, leidžiantis kam nors gauti teisinį atstovavimą, net jei neturi pinigų sumokėti advokatui iš anksto.

Užuot sumokėjęs advokato mokesčius iš anksto, klientas sutinka sumokėti advokatui procentą kliento apdovanojimo, jei jis laimės bylą.

Paprastai advokatas apmokės išankstinio teismo proceso išlaidas, įskaitant mokesčius už bylas, užstatus, medicininius dokumentus ir liudytojus ekspertus. Tada šie mokesčiai gaunami iš viso apdovanojimo. Tiksli advokato mokesčio suma priklausys nuo sutarties, kurią pasirašysite su advokatu.

Asmens sužalojimo atvejais paprastai taikomi nenumatytų atvejų mokesčio susitarimai.

Nenumatytų mokesčių naudojimą reglamentuoja valstybinė advokatų asociacija. Kai dalyvaujate teisiniuose reikaluose, neleiskite išlaidoms sulaikyti jus nuo patyrusių Las Vegaso advokatų paieškos. Ypač asmeninių sužalojimų atvejais apsimoka būti atstovaujamam aukščiausio lygio advokatui, kuris gali su jumis susitarti dėl nenumatytų atvejų mokesčio.

Mokėjimo planai

Jei jūsų advokatas dirba ne pagal nenumatytų atvejų mokestį, sužinokite, ar jie siūlo kitokio tipo mokėjimo planus, ar siūlo paslaugas už fiksuotą mokestį.

Patyrę Las Vegaso asmeninių traumų teisininkai

Jei jūs ar artimas žmogus patekote į avariją ir norėtumėte pasikalbėti su patyrusiu advokatu dėl asmens sužalojimo, šiandien susisiekite su „Anthem Injury Lawyers“.

Mes siūlome nemokamas pradines konsultacijas ir susitarimus dėl nenumatytų atvejų. Mūsų advokatų kontora yra Hendersone, tačiau mes dirbame su klientais visame Las Vegaso slėnyje. Skambinkite mums telefonu (702) 857-6000 arba užpildykite mūsų internetinę kontaktinę formą.

Parašykite komentarą