Kaip gauti universalų kredito biudžeto avansą

Universalus kredito biudžeto avansas yra paskola be palūkanų, skirta padėti universaliems kredito ieškovams sumokėti už vienkartines ar nenumatytas išlaidas. Sužinokite apie tai, kiek galite pasiskolinti, ir palyginkite kitas galimybes su mūsų vadovu.

Kaip veikia biudžetinė avanso paskola?

Jei turite universalų kreditą ar kitas išmokas ir turite padengti dideles būsimas išlaidas, galite pasirinkti dalį savo išmokos gauti kaip paskolą. Paskola bus grąžinta per ateinančius 12 mėnesių per įprastus universalius kredito mokėjimus, o tai reiškia, kad gausite mažesnę mėnesinę įmoką, kol bus sumokėta paskolos suma.

Kiek galiu pasiskolinti?

Minimali suma, kurią galite pretenduoti į išankstinę biudžeto paskolą, yra 100 svarų. Didžiausia suma priklauso nuo jūsų asmeninių aplinkybių ir nuo to, kiek pinigų turite santaupų.

 • Vienišiams be išlaikomų vaikų – 348 svarai
 • Poroms be išlaikomų vaikų – 464 svarai
 • Asmenims, turintiems išlaikomus vaikus, tai 812 svarų sterlingų

Tačiau jei turite daugiau nei 1 000 svarų santaupų, suma, kurią galite pasiskolinti, bus aukščiau esanti suma, atėmus bet kokias santaupas, viršijančias 1 000 svarų. Pavyzdžiui, jei esate vienišas asmuo ir neturite išlaikomų vaikų ir turite 1100 svarų santaupų, maksimali suma, kurią galite pasiskolinti, sumažinama iki 248 svarų (348 svarai atėmus 100 svarų).

Per kiek laiko reikia biudžeto avanso?

Kreipdamiesi dėl universalaus kredito biudžeto avanso, tą pačią dieną turėtumėte gauti sprendimą. Biudžeto avansas turėtų būti sumokėtas į jūsų banko sąskaitą per tris dienas, tačiau esant kritinei padėčiai, jis gali būti pervestas tą pačią dieną.

Kaip kreiptis dėl universalaus kredito biudžeto avanso

Galite kreiptis dėl universalaus kredito biudžeto avanso internetu, susisiekę su vietiniu „Jobcentre Plus“ darbo treneriu arba paskambinę į vieną iš žemiau pateiktų universaliųjų kreditinių pagalbos linijų. Turėsite įrodyti, kad turite pagrįstą paskolos poreikį ir galėsite jį grąžinti.

Visuotinė kredito kontaktinė informacija

„Universal Credit“ pagalbos linija

 • Telefonas: 0800 328 5644
 • Telefonas: 0800 328 1344
 • „Relay UK“ (jei negirdite ar negalite kalbėti telefonu): skambinkite 18001, tada 0800 328 5644
 • Valų kalba: 0800 328 1744

Skambučių centrai dirba nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8 iki 18 val.

Ar aš galiu gauti universalų kredito biudžeto avansą?

Paskola suteikiama ne tik universaliems kredito ieškovams. Jums gali būti suteikta teisė gauti paskolą, jei per pastaruosius šešis mėnesius pareikalavote bet kurios iš šių išmokų:

 • Universalus kreditas
 • Darbo ieškančio asmens pašalpa (pagrįsta pajamomis)
 • Užimtumo ir paramos pašalpa (susijusi su pajamomis)
 • Pajamų palaikymas
 • Pensijų kreditas

Kad galėtumėte gauti paskolą, per pastaruosius šešis mėnesius turite uždirbti mažiau nei 2600 svarų (arba 3600 svarų, jei esate poroje).

Tačiau tikėtina, kad jums bus atsisakyta skirti biudžeto avansą, jei pasirodys, kad negalėsite jo grąžinti.

Jei anksčiau pretendavote į biudžeto avansą, turite jį grąžinti, kad galėtumėte pretenduoti į kitą.

Jei laukdami savo pirmojo UC mokėjimo stengiatės padengti būtinas išlaidas, tokias kaip nuoma ar maistas, galite paprašyti universalus kredito avansas vietoj to. Tai yra kitokia paskola be palūkanų, nors ji taip pat grąžinama atskaitymais iš būsimų UC mokėjimų.

Kam galiu naudoti universalų kredito biudžeto avansą?

Universalus kredito biudžeto avansas bus patvirtintas tik tuo atveju, jei jis bus naudojamas būtinoms vienkartinėms išlaidoms ar mokesčiams padengti, pavyzdžiui:

 • Esminiai namų apyvokos daiktai, tokie kaip viryklės, šaldytuvai ar lovos
 • Netikėtos sąskaitos ar bauda
 • Nuoma iš anksto
 • Persikraustymo išlaidos persikraustant namo
 • Jūsų darbui reikalingos vienkartinės išlaidos, pavyzdžiui, uniforma ar įranga
 • Namų remontas ar esminiai patobulinimai

Jums bus paklausta, kam planuojate išleisti pinigus. Jei bandote pretenduoti į biudžeto avansą dėl nuolatinių išlaidų (pvz., Maisto, kelionių ar vaikų priežiūros) ar vienkartinių prabangių pirkinių (pvz., Naujo televizoriaus ar renginio bilietų), jūsų paraiška bus atmesta.

Kaip grąžinti universalų kredito biudžeto avansą?

Grąžinimai bus automatiškai išskaičiuoti iš būsimų universalių kredito mokėjimų. Šie atskaitymai paprastai bus paskirstyti per ateinančius 12 universalių kredito mokėjimų ir galite paprašyti, kad išskirtinėmis aplinkybėmis jūsų mokėjimai nepradėtų tris mėnesius.

Jei nebegausite universalaus kredito, vis tiek turėsite sumokėti biudžeto avanso paskolos sumą.

Kokios yra kitos mano galimybės?

Jei stengiatės įsigyti nuomą, galite išsiaiškinti, ar turite teisę mokėti savo nuožiūra. Tai dar viena lengvata, reikalinga tiems, kurie pretenduoja į būsto išmokas.

Tikėtina, kad išmokų prašytojai turės ribotas galimybes reikalauti paskolų. Jums gali būti suteikta kredito formuotojo kreditinė kortelė arba darbo dienos paskola, tačiau joms taikomos didesnės palūkanų normos ir tai gali sukelti daugiau problemų nei jos išsprendžia. Paskola iki atlyginimo turėtų būti paskutinė jūsų pasiskolinimo priemonė. Kreipkitės tik tuo atveju, jei galite sau leisti grąžinti pinigus laiku.

Jei turite didelių finansinių sunkumų, galite gauti finansinę paramą iš savo vietos tarybos.

Jei jūs iš tikrųjų stengiatės padengti netikėtas išlaidas, apsvarstykite galimybę kreiptis į skolą iš nepriklausomos įstaigos, tokios kaip Pinigų patarimų tarnyba.

Esmė

Universalus kredito biudžeto avansas yra naudinga galimybė, dėl kurios universalūs kreditų ieškovai galėtų išsisukti iš klampios finansinės padėties. Nors paskola yra be palūkanų, nepamirškite, kad tai sumažins jūsų išmokas ateinančius 12 mėnesių, todėl jos reiktų reikalauti tik tuo atveju, jei galite išsiversti su sumažinta išmokų išmoka.

Dažnai užduodami klausimai

Parašykite komentarą