Kaip internete nustatyti netikrus skolintojus?

Prieš daugelį metų turėjome vengti kreiptis į pavienius skolintojus, kuriems netaikomi jokie įstatymai, dėl kurių pinigų prašymas gali kelti nereikalingą riziką. Atsiradus naujoms technologijoms ir daugėjant paslaugų, kuriomis galime naudotis per jas, paprastas pilietis, kuris pagaliau gali naudotis etiško, lankstaus ir finansinio finansavimo paslaugomis, gavo begalę naudos. Tačiau lygiagrečiai atsirado ir naujų interneto sukčiavimo formų, kurioms būtina pasirengti.

Viena iš labiausiai paplitusių sukčių yra suklastota interneto skolintojų. Jie dažniausiai atrodo kaip subjektai, kuriems keliami labai leistini ar neegzistuojantys reikalavimai ir labai palankios sąlygos visiems finansinės pagalbos prašytojams.

Tai yra apgavystės, kurios paprastai naudoja žmonių, kuriems reikia finansavimo, neviltį, kad susidurtų su rimtomis finansinėmis problemomis, ir tokiu būdu jie saugo savo pinigus įvairiais triukais.

Afera prasideda, kai fiktyvūs internetiniai skolintojai iš anksto paprašo fiksuotos pinigų sumos. Atlikus šį mokėjimą ir susitarus dėl paskolos grąžinimo sąlygų, paskolos pareiškėjas yra įstrigęs tariamų šios melagingos grąžinimo sutarties pažeidimų spirale. Ką iš to pelno neteisėtas skolintojas? Suvokti dideles delspinigius, kurie auga neribotą laiką.

Geriausias būdas užkirsti kelią tokio tipo situacijoms yra žinoti, kaip jas aptikti. Kaip? Kruopščiai išanalizavus sąlygas ir lyginant jas su prestižinėmis kredito įstaigomis. Jei reikalavimai yra daug naudingesni nei rinkos vidurkis, būkite įtartinas! Taip pat patartina išanalizuoti subjektą, iš kurio mes norime prašyti pinigų, pamatyti, ar jam taikomas tam tikras reguliavimas, ar jis praktikuoja atsakingas skolinimas.

Žinoma, konkurencija tarp skolintojų internetu bet kuriuo metu gali paskatinti kai kuriuos subjektus išsiskirti iš konkurentų ir pasiūlyti palankesnes sąlygas klientams pritraukti. Bet jei šios sąlygos gerokai viršija rinkos vidurkį, atėjo laikas įtarti.

Norint nuskaityti dažniausiai pasitaikančius greitų paskolų internete pasiūlymus, paprastai konsultuojamasi tiesiogiai su subjektais arba, to nepadarius, reikia kreiptis į lyginamuosius dokumentus. Be to, jie turi filtrus, įtraukiančius vienus ar kitus subjektus į savo sąrašus, kad būtų neįtrauktos abejotinos reputacijos įmonės.

Kitas būdas nustatyti galimą apgaulingą kredito įstaigą yra analizuoti jos pobūdį. Bet kuri iš šių bendrovių turėtų turėti registruotą buveinę, telefono numerius ar kontaktines linijas; taip pat personalas, galintis patenkinti galimas klientų abejones. Jie taip pat turės turėti saugią svetainę (su atitinkamu teisiniu pranešimu ir tiksliai nurodytomis naudojimo sąlygomis).

Negana to, paskolų davėjas turi būti juridinis asmuo, o jei tai yra fizinis asmuo, jis turi būti prižiūrimas reguliuojančios bendrovės.

Kur prašyti saugios paskolos?

Tai yra klausimas! Žinodami riziką patikėti savo santaupas tiek įmonėms, tiek nepatikimiems privatiems skolintojams, iš legalių kompanijų turime pasirinkti, kur prašyti asmeninės paskolos, atitinkančios mūsų poreikius.

Vienas iš pirmųjų dalykų, kurį reikia apsvarstyti, yra tai, ar įmonė praktikuoja atsakingas skolinimas, nes tai užtikrins, kad savo veiklą vykdysite etiškai, skaidriai ir atsakingai. Pavyzdžiui, nors sukčiavimo atveju galime pamatyti, kaip neapmokėjus didėja neribotai mūsų interesai, įmonė, praktikuojanti atsakingas skolinimas nustatys maksimalią sumą, kurią gali pasiekti mūsų skola, taip užtikrindama, kad bet kokiu atveju mūsų skola niekada neviršys šios sumos.

Taip pat svarbu įvertinti kredito įstaigų technologinius pajėgumus. Taigi, jei pasirinksime subjektus, kurie, kaip ir „Creditea“, yra labai susiję su „Fintech“ sektoriumi (finansinių technologijų įmonės), šios įmonės galės pritaikyti dirbtinį intelektą ir pasiūlyti pačias novatoriškiausias paslaugas.

Pavyzdžiui, kalbant apie sukčiavimą, šių technologijų potencialas gali sumažinti sukčiavimą iki beveik 80 proc. Tai, aišku, reikšmingas žingsnis į priekį finansų srityje.

Bet tai nėra vienintelis pranašumas! „Fintech“ kompanijos taip pat išsiskiria siūlydamos efektyvesnes ir labiau pritaikytas paslaugas, turinčias didelį mokslinių tyrimų potencialą:

  • Tyrimas. Tiek renkant duomenis, tiek juos analizuojant ir darant išvadas apie juos, „Fintech“ įmonių technologija padeda patvirtinti mūsų tapatybę ir išanalizuoti, ar mūsų situacija rekomenduoja suteikti paskolą. Taigi išvengiama tapatybės vagystės atvejų, kurie gali mums sukelti didelę problemą
  • Efektyvumas. Automatizuotų procesų dėka procedūrų atlikimas paprastu ir paslankiu būdu yra dar viena iš žymiausių šio tipo technologijos savybių (su tuo atitinkamai sutaupoma laiko ir išteklių).
  • Suasmeninimas. Konkrečių poreikių nustatymas, kiekvieno atvejo įvertinimas ir pritaikytų atsakymų pateikimas yra dar vienas žymiausių ir diferencijuojančių „Fintech“ įmonių pranašumų.

„Fintech“ kompanijos pasiliko pasilikti ir, nors daugeliui jų vis dar nežinoma, tai puikus pasirinkimas ir neprilygstamas saugumo antspaudas visiems tiems, kurie ketina pasinaudoti finansine pagalba konkrečioms finansinėms problemoms išspręsti.

Parašykite komentarą