Kaip kreiptis dėl cashasap.co.uk paskolos?

Kreiptis dėl cashasap.co.uk paskolos yra tikrai paprasta. Nesvarbu, ar tai būtų mūsų mokėjimo diena, ar kelių mėnesių paskola, tereikia užpildyti paraiškos formą ir mes ją peržiūrėsime per kelias minutes. Jei ji atitinka mūsų skolinimo kriterijus, o jūs patikrinsite įperkamumą ir kredito patikrinimus, jūsų cashasap.co.uk paskola gali būti pervesta į jūsų banko sąskaitą per 15 minučių nuo patvirtinimo – net ir savaitgaliais bei valstybinių švenčių dienomis!

Paraiškos formą lengva užpildyti: pirmiausia stumdami juostą pasirinkite sumą, kurios jums reikia pasiskolinti, arba tiesiog įveskite sumą į gretimą lauką. Suma, kurią galite pasiskolinti, gali būti nuo 150 iki 400 svarų, kai pirmą kartą klientai siekia 1 svaro tikslumą, taigi jums niekada nereikės skolintis daugiau nei jums reikia! Pasirinkę norimą pasiskolinti sumą, galite pasirinkti, kiek laiko skolinsitės paskolą. Tai gali būti nuo 1 iki 35 dienų paskolai „Payday“, o iki kelių mėnesių paskolai – iki šešių mėnesių.

Kai užpildysite paraiškos formą, išsiųsime jums du kodus: vieną el. Paštu ir kitą teksto pranešimu, todėl turite turėti prieigą prie savo užregistruoto el. Pašto adreso ir įsitikinti, kad jūsų mobilusis telefonas yra įjungtas ir visiškai įjungtas. funkcinis. Paraiškų kodai skiriami didžiosiomis ir mažosiomis raidėmis, ir jie taikomi tik tam konkrečiam taikymui, todėl prašydami neuždarykite paraiškos formos ją užpildydami.

Įvedę savo kodus, turėsite perskaityti standartinę Europos vartojimo kredito informaciją (SECCI). Prašome atidžiai perskaityti. Tada sužinosite, ar jūsų paskola buvo patvirtinta ar atmesta. Jei jūsų paskola buvo patvirtinta, gausite pasirašytą paskolos sutartį, kurioje nurodomos jūsų paskolos sąlygos. Jūs turite ją atidžiai ir kruopščiai perskaityti, kad patikrintumėte, ar jūsų grąžinimo datos yra teisingos ir ar tiksliai žinote, kiek grąžinsite. Siūlome išsaugoti šį dokumentą savo reikmėms.

Pasirašę „eSigned“ paskolos sutartį, mes galime nedelsdami inicijuoti jūsų paskolos pervedimą į jūsų nurodytą banko sąskaitą. Lėšos jūsų sąskaitą turėtų pasiekti per maždaug 15 minučių naudodamosi greitesniu mokėjimu, bet ne daugiau kaip 2 valandas.


DAUGIAU KLAUSIMŲ PRIEŠ Kreipdamiesi dėl paskolos

Grįžti į DUK

Parašykite komentarą