Kaip mėgautis nebrangiomis atostogomis? Patarimai, kaip taupyti vasarą

Vasara čia ir tikrai turite galvoje šimtus planų: kelionės, valgiai, vakarienės, ekskursijos … Po visų metų laukimo vasara yra čia, kad ja mėgautųsi ir suteiktų mums tas mažas užgaidas, kurias mes atidėliojame kelis mėnesius. . Tačiau visa tai gali sukelti mums daugiau išlaidų nei turėtume. „Creditea“ mes nenorime, kad apsunkintumėte savo išlaidų padidėjimą, todėl žemiau mes paliekame jums keletą raktų, kurie padės jums kontroliuoti jūsų ekonomiką ir įtikins jus, kad sutaupyti atostogaujant įmanoma.

Patarimai, kaip sutaupyti vasarą

Nors praktiškai neįmanoma, kad atostogų metu mūsų išlaidos būtų lygios ar mažesnės už visas likusias metų dienas patirtas išlaidas, „Creditea“ mes norime jums padėti, kad galėtumėte mėgautis atostogomis, kuriose ilsitės. , atsijunkite ir mėgaukitės savimi. Smagiai praleiskite laiką, neišleisdami išlaidų. Štai keli patarimai, padėsiantys sutaupyti šią vasarą.

  1. Pasirinkite alternatyvias atostogas

Galbūt, kaip atsitinka didžiajai daugumai žmonių, kai išgirsti „vasaros atostogas“, pirmiausia ateina į galvą saulė ir paplūdimys, bet kas būtų, jei šiais metais pasuktum savo atostogų koncepciją ir išbandytum ką nors naujo ? Dienos pabaigoje mes turime daugybę vietų atostogauti Ispanijoje, kur kiekvieną vasarą galite pabėgti nuo minios, atsirandančios pakrantėje, ir mėgautis pozavimu savo socialiniuose tinkluose su kitokiomis atostogomis nei visi.

Ką manote apie kaimo namą mažame žaviame miestelyje? Jau yra 57 Ispanijos savivaldybės, turinčios gražiausių Ispanijos miestų asociacijos išskirtinumą. Jums tereikia ieškoti ir galite rasti labiausiai patinkantį miestą. Kitas variantas yra suplanuoti maršrutą per kelias iš šių savivaldybių ir puikiai praleisti laiką gamtos ir kaimiškos aplinkos apsuptyje.

Jei ši idėja jūsų neįtikina, yra daugybė kitų pigesnių planų, nei praleisti savaitę viešbutyje paplūdimyje. Pavyzdžiui, galite rasti nakvynės namus ar net kempingą, nes miegojimas palapinėje gali būti nepamirštamas potyris tiek vaikams, tiek suaugusiems ir, be abejo, daug pigesnis nei viešbutis.

Galiausiai, kita galimybė yra aplankyti šeimą ar draugus ir likti jų namuose. Tai yra gera idėja atgauti santykius ir praleisti malonias atostogas prisimenant senus laikus.

  1. Pasirinkite pigiausias kelionės datas

Laikas yra kintamasis, kuris tiesiogiai įtakoja kelionės kainą. Kelionės ne sezono metu žymiai sumažins apgyvendinimo kainą, taip pat transporto kainą, jei keliaujate ne savo transporto priemone. Apskritai piko sezonas vasarą tęsiasi nuo birželio pabaigos iki rugsėjo pradžios. Šiais mėnesiais kainos pakyla į viršų, todėl idealus būdas sutaupyti yra vengti kelionių šiais mėnesiais. Taip pat patartina vengti savaitgalių ir švenčių, pavyzdžiui, ant tilto rugpjūčio mėn.

Tačiau mes kalbame apie taupymą vasarą ir, kaip sakėme, tai reiškia, kad kainos bus aukštesnės nei įprastai. Todėl rekomenduojame atidžiai mokytis, kai pigiau keliauti. Priklausomai nuo kelionės tikslo, galite rasti datas, kuriomis dėl vienų ar kitų priežasčių ypač pigu keliauti. Be to, artėjant datai kainos kyla, todėl ankstyvas užsakymas taip pat labai naudingas norint sumažinti išlaidas. Nepaisant to, atidumas paskutinės minutės pasiūlymams taip pat gali būti puikus pasirinkimas rizikingiausiems, kurie nori keliauti neplanuodami to iš anksto.

  1. Pasirūpinkite važiavimu, kad sutaupytumėte dujų

Daugelis iš jūsų tikrai nusprendžia važiuoti į atostogų vietą. Tiesa, dažniausiai tai yra pigesnis pasirinkimas nei traukinys, autobusas ar lėktuvas, tačiau, net ir tokiu atveju, įmanoma jį padaryti pigesniu. Kaip? Na, važiuokite efektyviai, nes tokiu būdu sumažinsime benzino kainą ir padarysime pigesnę kelionę.

Jei įdomu, kaip sutaupyti dujų, yra daugybė gudrybių: patikrinkite padangų slėgį, sumažinkite nereikalingas apkrovas, išlaikykite vienodą greitį, apribokite oro kondicionieriaus naudojimą, naudokite variklio stabdį, perjunkite pavarą esant mažam apsisukimui ir kt.

Kitas būdas sutaupyti dujų yra „carpool“ ir išlaidų paskirstymas. Galite pasidalinti ja su draugais ir šeimos nariais arba prisijungti prie internetinės platformos, kurioje galite susisiekti su nepažįstamuoju, norinčiu pasiekti tą patį tikslą, kaip jūs, ir suartinti juos mainais už pasidalijimą šiomis išlaidomis.

  1. Pažink savo miestą geriau

Jei, nepaisant visų šių patarimų, manote, kad jūsų išlaidos išaugs labiau nei turėtų, nenusiminkite. Savo mieste ar provincijoje galėsime rasti unikalių vietų ir aplinkų, kurių niekada negalėjome aplankyti, pasinerdami į kasdienybę. Taigi galite pasinaudoti savo atostogomis apsilankydami muziejuose, paminkluose ir parodose, kurios jums įdomios, tačiau į kurias dar nespėjote nuvykti. Tokiu būdu jūs iš naujo atrasite savo miestą eidami gatvėmis ir sodais, kur dar niekada nebuvote, ir mėgaudamiesi kultūrine veikla, daugelis jų yra nemokami arba pigūs.

Taip pat galite važiuoti per kaimą ir atrasti neįtikėtinų vietų, kuriose galite atsijungti nuo kasdienybės ir jaustis labai toli nuo namų, nepaisant to, kad esate tik keli kilometrai. Daug kartų nebūtina vykti į kitą šalies galą mėgautis pavydėtinomis atostogomis.

  1. Kreipkitės dėl vartojimo kredito

Jei, nepaisant visų šių idėjų, nežinote, ar turėsite reikiamą likvidumą kelionei, galite apsvarstyti galimybę paprašyti vartojimo paskolos ir finansuoti kelionę. Tokiu būdu galėsite mėgautis tomis atostogomis, kurias uždirbote ištisus metus, ir sumokėti už jas taip, kaip jums patogiausia.

Norėdami tai padaryti, „Creditea“ siūlome jums iki 5000 eurų kredito liniją, kurią galite grąžinti per 36 mėnesius. Be to, galite pasirinkti, kiek pinigų naudoti, ir turėsite mokėti tik už tai, ką panaudojote, nes joje nėra jokio komisinio mokesčio. Tokiu būdu galėsite suplanuoti atostogas, kurios jums labiausiai patinka, ir puikiai kontroliuoti išlaidas, kad užtikrintumėte, jog grąžinant paskolą nekils jokių problemų.

Parašykite komentarą