Kaip mes dirbame Paskolos procesas

Mes bandėme kuo paprasčiau kreiptis dėl „Dot Dot“ paskolos. Patvirtinę paskolą, per valandą pinigų galite turėti savo banko sąskaitoje.

Dot Dot paskolų tinkamumo kriterijai

Prieš kreipdamiesi dėl „Dot Dot“ paskolos, pirmiausia patikrinkite, ar atitinka mūsų pradinius tinkamumo kriterijus. Norėdami kreiptis, turite būti:

  • Vyresni nei 18 metų (ilgesnėms nei 21 metų paskoloms)
  • JK gyventojas
  • Paskelbtas bankrotas

Norėdami užpildyti savo paraišką, jums taip pat reikės:

  • Galiojantis el. Pašto adresas ir mobiliojo telefono numeris
  • Jūsų namų adreso informacija
  • Aktyvi banko sąskaita ir debeto kortelės duomenys
Taikymas
1

Užpildykite mūsų paprastą internetinę paraišką.

Patvirtinta per kelias minutes
2

Sužinokite, ar iš pradžių buvote patvirtinti per kelias minutes.

Sutikite su paskolos sąlygomis
3

Mes galime susisiekti, kad patvirtintume keletą detalių. Kitu atveju jūsų bus paprašyta peržiūrėti ir sutikti su paskolos sąlygomis.

Pinigai per valandą
4

Patvirtinus paskolą, pinigai gali būti jūsų banko sąskaitoje per valandą.

Grąžinimas
5

Atlikite mėnesines išmokas iš anksto sutartą dieną.

Paprasta paskolos paraiškos forma

Internetinė paraiška yra paprasta 4 puslapių forma, kurioje mes jums pateiksime keletą pagrindinių asmeninių ir finansinių klausimų. Mūsų paraiškos forma sukurta taip, kad būtų greita ir efektyvi, šiuo metu nereikia pateikti mums jokių dokumentų ar atsakyti į ilgus klausimus. Paraiška turėtų užtrukti mažiau nei 5 minutės pabaigti.

Greitos paskolos sprendimas

Kai pateiksite paraišką, sieksime greitai priimti sprendimą ir daugeliu atvejų sužinosite, ar iš pradžių buvote patvirtinti per kelias minutes. Mes atliksime jūsų kreditų bylos prieinamumo patikrinimą ir „minkštą paiešką“, tai reiškia, kad tai bus matoma jums, bet ne kitiems skolintojams ir organizacijoms. Jei mes pateiksime jums pasiūlymą ir jūs sutiksite su tuo, mes atliksime vadinamąją „sunkią paiešką“ jūsų kredito byloje, kuri bus matoma kitiems skolintojams. Jei negalime greitai priimti sprendimo, taip gali būti todėl, kad mes reikalaujame iš jūsų papildomos informacijos.

Išmokos tą pačią dieną

Kai jūsų paraiška bus patvirtinta, paskolą galėtumėte gauti tą pačią dieną. Taip yra todėl, kad patvirtintos paskolos yra finansuojamos kiekvieną valandą visą parą.

Valdomos mėnesinės įmokos

Mes susitarsime dėl grąžinimo sumos ir datos, kurią ji turi būti paimta iš anksto, kad žinotumėte, ko tikėtis. Vėliau grąžinamos sumos nustatytą dieną iš jūsų banko sąskaitos.

Mūsų paskoloms nėra taikomi jokie papildomi mokesčiai ar rinkliavos, o tai reiškia, kad mėnesio grąžinimo suma niekada nepasikeis. Daugiau informacijos galite rasti mūsų DUK skyriuje.

Parašykite komentarą