Kaip nemokamai patikrinti savo kredito baląKaip nemokamai patikrinti savo kredito balą Dot Dot paskolos

Kaip patikrinti savo kredito balą

Jei kreipiatės dėl bet kokios formos kredito, paskolos davėjas, prieš jus patvirtindamas, patikrins jūsų kredito balą ir įsitikins, kad jis atitinka jo skolinimo kriterijus. Norėdami tvarkyti savo finansinę būklę, svarbu patikrinti savo kredito balą, reguliarūs patikrinimai taip pat leidžia pastebėti ir išspręsti visas klaidas, todėl jos netampa problema, kai kreipiatės dėl kredito.

Kas teikia nemokamus kredito balus?

Jungtinėje Karalystėje trys pagrindinės kredito vertinimo agentūros yra „Experian“, „Equifax“ ir „TransUnion“. Visos trys leidžia nemokamai patikrinti savo kredito balą kartą per mėnesį, be to, jos siūlo papildomas paslaugas už mėnesinį mokestį, pavyzdžiui, kasdien atnaujina savo balus ir perspėjimus. kai įvyksta dideli pokyčiai.

Ekspertas

Tiesiog JK yra 7 milijonai žmonių, kurie naudoja „Experian“ savo kredito balui gauti. Norėdami nemokamai pasiekti savo kredito balą ir ataskaitas, galite užsiregistruoti Pinigų taupymo ekspertų kreditų klube. Tai suteiks nemokamą prieigą visiems laikams, taip pat galėsite palyginti geriausius iš daugybės jums skirtų finansinių produktų, atsižvelgdami į savo finansinį profilį. Savo „Experian“ balus taip pat galite pasiekti per „Experian direct“.
„Experian“ mokama paslauga kainuoja £ 14,99 per mėnesį ir suteikia jums prieigą prie jūsų dienos kredito balo, kredito ataskaitos ir el. Pašto įspėjimų apie bet kokius pakeitimus. Jei esate naujas klientas, galite užsiregistruoti į 30 dienų nemokamą „CreditExpert“ paslaugos bandomąją versiją.

„Equifax“

Norėdami nemokamai peržiūrėti „Equifax“ kredito balą, turėsite naudoti „ClearScore“. Jie gaus jūsų kreditų balą ir ataskaitą iš „Equifax“ ir suteiks jums nemokamai visą gyvenimą. Jie užsako visus produktus, kuriuos pasiimate per savo svetainę, todėl svarbu visada ištirti geriausius finansinius produktus.
Kaip ir „Experian“, „Equifax“ siūlo pilną kredito stebėjimo paslaugą už 9,95 svaro sterlingų per mėnesį mokestį, taip pat siūlo nemokamą 30 dienų savo paslaugos bandomąją versiją naujiems klientams.

TransUnion

Savo „TransUnion“ kredito balą galite nemokamai pasiekti naudodamiesi „Credit Karma“ (formaliai „Noodle“), nes jie nemokamai atnaujins jūsų balą kiekvieną savaitę. Kaip ir kitos agentūros, jos rekomenduos skirtingus produktus, kuriuos galite gauti, ir gaus komisinius už produktus, kuriuos pasiimsite per savo svetainę.

Kaip dažnai turėtumėte patikrinti savo kredito balą?

Kai reikia patikrinti savo kredito balą, geriausia patikrinti savo kredito balą ir pateikti ataskaitą kartą per mėnesį, kad galėtumėte atidžiai stebėti savo rezultatą ir stebėti, ar nėra klaidų. Tai ypač svarbu, jei planuojate kreiptis dėl kredito, pvz., Paskolos, ar bandote pagerinti savo kredito balą, nes visos klaidos gali neigiamai paveikti jūsų balą. Dalyvaudama nemokamoje prenumeratoje, kiekviena kredito agentūra atnaujins jūsų balą kartą per mėnesį. Jums nereikia tikrinti visų trijų agentūrų kiekvieną mėnesį, tačiau mes rekomenduojame jas patikrinti bent kartą per metus, nes visos jos gali turėti įtakos.

Kas yra geras kredito balas?

Čia ateina paini dalis, nėra universalios kredito balų reitingavimo sistemos, kiekviena kredito referencinė agentūra naudoja skirtingą. Tai reiškia, kad 540 balai su „Experian“ yra „labai prasti“, tačiau „Equifax“ – „puikūs“. Paprastai kuo didesnis skaičius, tuo geresnis jūsų rezultatas. Jei jūsų rezultatas yra žemas ir jūs nežinote, kaip jį pagerinti, pažvelkite į mūsų tinklaraštį.
credit_check_illustration-07 (1) .jpg

Kredito informacinė agentūra

Ekspertas

„Equifax“

TransUnion

Maksimalus balas

999

700

710

Kaip rikiuojasi jūsų kredito balas.

Labai prastas: 0 – 560

Labai prastas: 0 – 278

Labai prastas: 0 – 550

Vargšas: 561–720

Vargšas: 279 – 366

Vargšas: 551–565

Mugė: 721 – 880

Mugė: 367 – 419

Mugė: 566–603

Gerai: 881–960

Geras: 420–466

Gerai: 604 – 627

Puiku: 961–999

Puiku: 467 – 700

Puiku: 628 – 710


Šaltinis: https://www.experian.co.uk/consumer/experian-credit-score.html,

https://help.clearscore.com/hc/en-us/articles/360003056419-What-is-a-good-bad-credit-score-
ir https://www.totallymoney.com/free-credit-report/credit-score-range/

Ar mes ką nors praleidome? Praneškite mums, pasidalindami patarimais!

Daugiau iš Vilio

Nori pavadinimo, turinys yra žaidimas. Aš visada esu taškas, kai reikia rasti sandorį ir nuolat sekti naujausias finansines konsultacijas.

Trumpalaikės paskolos: 925,4% balandis atstovas Ilgalaikės paskolos: 99,9% balandis atstovas

Parašykite komentarą