Kaip „Neo Banks“ gali padėti sutaupyti pinigų?

Mes visi norime sutaupyti pinigų – nesvarbu, ar tai yra 10 svarų per savaitę, ar 1000 svarų per mėnesį, pirmiausia turime skirtingus pinigų taupymo tikslus ir skirtingas priežastis. Tačiau vienas dalykas, kuris dažniausiai būna gana įprastas žmonėms, kurie bando sutaupyti, yra veiksmingo taupymo būdo žinojimas.

Jūs tikriausiai jau žinote tipiškiausius taupymo būdus; grynųjų įdėjimas į stiklainį, taupymas jūsų pokyčiams, pinigų pervedimas tiesiai į jūsų santaupas, kai tik jums bus sumokėta, o ne likusių pajamų pervedimas prieš jums sumokant. Bet ar žinojote, kad kai kurios banko sąskaitos gali automatiškai padėti sutaupyti kategorizuodamos savo išlaidas ir „sutaupydami pakeitimus“ už jus?

Neo bankai paprastai turi šias savybes, be to, jie yra ne tik lengvai naudojami ir sklandūs klientų sąsajos požiūriu, bet ir daro ne tik pagrindinę banko sąskaitą.

Kas yra neo bankas?

Neo bankas yra naujo tipo bankas. Jie yra visiškai skaitmeniniai, todėl viskas yra tik internete, tačiau daugumoje jų yra JK įsikūrę skambučių centrai, kuriuose dirba visą parą ir visą parą, todėl pagalba visada yra prieinama, jei jums to reikia. Tai internetinė sąranka su vaizdo įrašo tapatybės tikrinimu, tačiau ji vis dar greita ir vis tiek gaunate debeto kortelę per kelias dienas.

Kai kurie pagrindiniai bankai imasi idėjos aktyviai skatinti atsakingus skolinimosi įpročius ir palengvinti taupymą, tačiau neo bankai buvo priešakyje, jie iš esmės buvo pionieriai, pakeitę klientų internetinės bankininkystės būdus.

Nėra nieko blogo apsilankyti filiale ar turėti paprastą banko sąskaitą, tačiau jei norite sutaupyti papildomų grynųjų ir žinote, kad jus šiek tiek sunku motyvuoti save taupyti, atsakymas gali būti neo bankas.

Kaip neo bankas padeda jums sutaupyti?

Skirstymas į kategorijas

Jei atidarote banko sąskaitą neo banke, vienas iš pirmųjų dalykų, kurį pastebėsite, yra išlaidų skirstymas į kategorijas. Iš pradžių gali atrodyti, kad tai nėra gelbėjimas, bet galimybė vizualizuoti, kur išleidžiate savo pinigus, yra pirmas žingsnis mažinant nematomas išlaidas. Čia galite lengvai nustatyti, kiek išleidžiate nuomai, sąskaitoms, maistui ir bendriems pirkimams. Kai kurie netgi pasakys, kiek išleidžiate valgydami lauke, įskaitant kavas išsinešimui, su kuriomis iš pradžių gali būti šiek tiek sunku susitaikyti!

Žinojimas, kur išleidžiate pinigus, iš karto padės sumažinti išlaidas. Labiau suprasite nereikalingus pirkinius, nes galėsite pamatyti kaupiamą pinigų sumą.

Apvalinimas aukštyn

Taip pat galite suskirstyti savo pirkinius į savo banko sąskaitos funkciją „suapvalinti“, kuri automatiškai nukreipia likusį pensą į artimiausią svarą į jūsų santaupas. Pvz., Jei įsigijote 5,50 svarų sterlingų, tada 50p bus automatiškai pridėta prie jūsų santaupų. Iš pradžių gali atrodyti, kad tai nėra didžiulės sumos, tačiau jei kasdien naudosite kortelę, taupomoji krūva labai greitai išaugs į gražią sumą. Be to, paprastai galite padidinti sumą, nukreipiamą į jūsų santaupas; kartais yra funkcija x2 arba x3, todėl vietoj to, kad tik nukreiptumėte 50p, ji atiteks atitinkamai 1 arba 1,50 svaro. Tai taip lengva sutaupyti, kai nereikia apie tai galvoti.

Gelbstint stiklainius

Ne visos, tačiau dauguma neo banko sąskaitų taip pat turi funkciją, leidžiančią sutaupyti pinigų į atskirą skyrių, tuo pačiu išlaikant savo lėšas toje pačioje sąskaitoje. Tai reiškia, kad galite greitai pervesti pinigus į taupymo skyrių, neužrakindami jų ar jums nereikia atskiros kortelės, kad galėtumėte patekti į lėšas, jei kiltų ekstremali situacija. Kadangi pinigai yra lengvai prieinami, gali prireikti šiek tiek valios, kad išsaugotumėte sutaupytus pinigus iš pradžių, tačiau pamatę, kad jūsų santaupos pradeda kauptis ir pasiekti tikslą, nebus taip sunku nustoti į jas pasinerti.

Ar yra naujų bankų trūkumų?

Neo bankai yra skaitmeniniai bankai, ir nors technologija yra vientisa ir saugumas yra aukštas, kai kurie žmonės tiesiog nori kalbėtis su kuo nors asmeniškai, o kadangi neo bankai neturi jokių fizinių filialų, tai nėra kažkas, ko jie galėtų sutalpinti. Yra ir kitų trūkumų: kadangi nėra filialų, paprastai turite apsilankyti pašte, kad sumokėtumėte pinigus į banko sąskaitą, taigi, jei daugiausia prekiaujate grynaisiais, tai gali užtrukti, nes sumažėja pašto skaičius. biurai visoje šalyje reiškia, kad likę biurai yra vis labiau užimti. Tačiau vis tiek galite išsigryninti lėšas iš bet kurio įprasto bankomato.

Nors jie yra visiškai skaitmeniniai, neo bankai vis dar turi pagalbos centrus, kur galite susisiekti su žmonėmis telefonu, kad išspręstumėte visas problemas, ir paprastai nėra per daug laukimo laiko, kol pateksite į skambučių tvarkytoją, skirtingai nei kai kurie didžiųjų gatvių bankai.

Galų gale, kur jūs mokate pinigus, priklauso tik nuo jūsų ir nėra naudos iš lojalaus kliento daugumoje bankų, todėl jūs taip pat galite išbandyti keletą skirtingų, kad sužinotumėte, kuri sąskaita jums tinka geriausiai (nors galbūt ne tuo pačiu metu, kai turite kelias banko sąskaitas, tai gali trukdyti bandant tvarkyti savo finansus).

Ieškokite sąskaitos su visomis jums reikalingomis funkcijomis – nesvarbu, ar tai yra išsami mobilioji programa, ar lankomi fiziniai filialai, ar tiesiog pelkės standartinė banko sąskaita, leidžianti išleisti ir gauti pinigus, kaip norite. Banko sąskaitos yra visiškai asmeninės, todėl įsitikinkite, kad ji jums tinka; nors jei ieškote lengvesnių taupymo būdų, galbūt verta apsilankyti neo banke!

Parašykite komentarą