Kaip paprašyti kredito internetu? gaukite informacijos čia

Šiandien internetas leidžia mums atlikti nemažą dalį kasdienių operacijų: nuo apsipirkimo prekybos centre iki kalėdinių dovanų išrinkimo artimiesiems, administracinių procedūrų su miesto taryba ar iždu atlikimo, paskyrimo adresu gydytojui, užsiregistruokite gauti darbo pasiūlymą arba atlikite banko pavedimą, be daugybės kitų galimybių.

Nepaisant to, yra tokių, kurie vis dar nenoriai paprašyti kredito internetu, bet daugiau priežasčių tam nėra. Jei pasirenkame patikimą subjektą, galime kuo greičiau turėk paskolą, be dokumentų ir patogiai mūsų namuose.

Kas yra internetinis kreditas?

Kreditas internetu suprantamas kaip tas, kurio procedūras galima atlikti visiškai internetu, pradedant pačia paraiška ir baigiant koncesija, taip pat kitais susijusiais aspektais, pavyzdžiui, konsultacijos dėl kvotų, apie grąžinimo terminas ir likusią mokėtiną sumą. Jų galima paprašyti iš bankų, kurie veikia internete arba specializuotų „Fintech“ kompanijų, kaip yra „Creditea“ atveju.

Be internetinio kredito, taip pat yra internetinė kredito linija, kurios pagrindinis skirtumas paskolos atžvilgiu yra tas, kad net jei jūs paprašėte kredito internetu su tam tikra pinigų suma, jūs mokate tik palūkanas už panaudotą sumą. kiekvieną atitinkamą mėnesį, tuo tarpu turėdamas laisvę uždirbti ar nenaudoti linijoje esančių pinigų.

Kaip paprašyti kredito internetu?

Mūsų atveju mes jūsų žinioje pateikėme tinklalapį su viskuo, ko jums reikia ir kuriame naudodamiesi intuityvia forma galite paprašyti kredito internetu pateikdami šiuos dokumentus:

  • Galiojantis asmens tapatybės dokumentas arba pasas, patvirtinantys, kad gyvenate Ispanijoje.
  • Asmenukė, kuri įrodo, kas tu esi.
  • Ispanijos banko sąskaitos numeris, kad būtų galima kuo greičiau pervesti suteiktą sumą.
  • Kontaktinis mobiliojo telefono numeris, skirtas nuolat informuoti apie kredito būseną.

Kai pateiksite internetinę kredito paraišką, jums tereikės laukti mūsų ekspertų atsakymo, kurie išnagrinės jūsų atvejį, kad kuo greičiau pateiktų jums sprendimą. Po to, jei atsakymas bus teigiamas, pinigus į savo sąskaitą gausite per 15 minučių.

Reikalavimai, reikalaujantys kredito internetu

Tam, kad paprašyti kredito internetu, kiekvienas subjektas ar įmonė kelia savo reikalavimus; Mūsų atveju mes stengiamės, kad tai būtų kuo lengviau klientams, nereikalaujant neetiškos praktikos. Todėl mes nustatome tris pagrindinius reikalavimus:

  1. Būkite amžiaus.
  2. Turėkite pasikartojančias ir įrodomas mėnesines pajamas.
  3. Negalima rodyti jokiuose numatytųjų failuose (pvz., RAI ar ASNEF).

Kas gali prašyti asmeninės paskolos internetu?

Jei tenkinami pirmiau nurodyti reikalavimai, prašyti asmeninio kredito internetu yra prieinamas kiekvienam, kuris nori greito ir kokybiško aptarnavimo patogiai savo namuose, be begalinių dokumentų, kuo greičiau ir su visomis saugumo garantijomis.

Galite paprašyti vieno iš šių kreditų internetu, jei turite konkretų likvidumo poreikį (tarkime, kad ateina tam tikros datos ir norite apipilti savo artimuosius dovanomis ir dėmesiu; ar automobilis, su kuriuo ketinate dirbti kiekvieną dieną, buvo sugadintas; kad namuose reikia atlikti remontą, kuris jus visiškai užklupo, arba atsirado puiki galimybė, kurios nenorite praleisti, tačiau jau turite sumokėti tam tikrą ekonominę sumą, be kitų pavyzdžių).

Kur prašyti greito kredito internetu?

Yra įvairių variantų, į kuriuos reikia kreiptis, kai reikia paprašykite greito kredito internetu: Nors galite kreiptis į tradicinius bankininkystės subjektus, kurie per savo interneto portalus leidžia prašyti tokio tipo kreditų, taip pat galima jų paprašyti iš subjektų, kurie veikia tik internete, arba iš įmonių, kurios specializuojasi teikiant greitas paskolas internetu .

Alternatyvų spektras yra platus, tačiau gali skirtis ir terminas, per kurį suteikiamas kreditas, arba pareiškėjui keliamos sąlygos. Pagaliau turėsime pasirinkti tą, kuris geriausiai tinka mūsų konkrečioms aplinkybėms.

Kodėl reikia kreiptis dėl kredito internetu iš „Creditea“?

„Creditea“ esame įsipareigoję palengvinti ir supaprastinti reikalingos procedūros norint gauti kreditą internetu, nes mes puikiai žinome, kad jei kreipsitės į mus, taip yra todėl, kad jums skubiai reikia pinigų. Todėl mes teikiame didžiausią svarbą procedūroms, kurios yra greitos ir paprastos, kad turėtumėte savo pinigus kuo greičiau ir galėtumėte juos skirti tam, ko norite ar ko jums reikia.

Kita vertus, saugumas yra vienas iš aspektų, į kurį investuojame daugiausia pastangų. Būdami „Fintech“ kompanija, mes įdiegėme pažangiausias technologijas, kad galėtume garantuoti, jog jūsų duomenys ir visa dokumentacija, susijusi su jūsų paskola, išliks saugi, kad jums nereikėtų dėl nieko jaudintis. Ir prie šio aspekto pridedamas faktas, kad mes praktikuojame atsakingą skolinimą: Jūs aiškiai žinosite, ką samdote, ir mes pritaikysime pasiūlymą jūsų konkrečioms aplinkybėms.

Taip pat „Creditea“ mes siūlome jums įvairius pranašumus. Pavyzdžiui, suteikus kreditą, pinigus gausite iškart ir mes jums pasiūlysime maksimalus lankstumas jį grąžinti: turėsite iki 5000 eurų, o grąžinimo laikotarpis – iki 36 mėnesių. Galite pasirinkti jums labiausiai tinkančią darbo užmokesčio dieną: nors įprasta, kad ji sutaptų su diena, kai gausite savo darbo užmokesčio, pensijos ar išmokos banke, taip pat galite pasirinkti, kad mėnesio mokestį jums pervestume kitą dieną, jums patogiau.

„Creditea“: naujausios finansinės technologijos ir atsakingas skolinimas

Be visko, kas paminėta aukščiau, reikia pažymėti, kad „Creditea“ yra „Fintech“ įmonė, kurios vertybės orientuotos į naujausių finansinių technologijų naudojimą ir gerą darbą, susijusį su atsakingu skolinimu. Tai reiškia didesnį skaidrumą, taip pat procesų automatizavimą, kurie padės jums visada atsinaujinti atsižvelgiant į jūsų internetinę kredito užklausą ir grąžinimo sąlygas.

Tarsi to būtų negana, mes visą mėnesį išsiųsime jums skirtingus priminimus, kad būtų aišku tiksli suma, kurią mes jums paskaičiuosime, ir kada mes tai padarysime, kad jūsų nenustygtų netikėtumas ir jūs to nepadarytumėte. vėliau turi sumokėti delspinigius.

Jokiu atveju netaikysime komisinių už valdymą, atidarymą ar atšaukimą (visas ar dalinis) jūsų internetinis kreditas: todėl jūs galite sumokėti didesnę sumą nei mėnesinis mokestis, kai tik norite, ir tokiu būdu sumažės palūkanos, kurias turėsite sumokėti. Tuo pačiu metu, jei įvyksta ypač sudėtingas laikotarpis, galite paprašyti mūsų atokvėpio mėnesio, jei jau sumokėjote šešias įmokas: „Creditea“ mes prisitaikome prie jūsų.

Kita vertus, net jei mes jums skyrėme didesnę sumą, nei prašėte pradžioje, palūkanas taikysime tik už jūsų paimamą sumą, o ne už visą kreditą ir tik tol, kol jas turite. Kai tik grąžinsite pradinę suteiktą sumą, vėl turėsite visą kreditą, kurį galėsite naudoti kaip pagalvę, jei bet kuriuo metu jums to vėl prireiks.

Ir jei aukščiau išvardytų dalykų nepakako, tuo atveju, jei dirbdami internete nesate visiškai ramus, taip pat galite kreiptis mūsų klientų aptarnavimas Pirmadieniais – penktadieniais, nuo 9:00 iki 21:00, adresu [email protected]. „Creditea“ mes esame jūsų paslaugoms, kad jūs turėtumėte pasirūpinti tik tuo, kas iš tikrųjų svarbu.

Parašykite komentarą