Kaip praturtėti? Mūsų patarimai, kaip pradėti keisti savo gyvenimą!

Gana ilgai norėjome parašyti straipsnį, kaip praturtėti. Mes nelaikome savęs turtingais žmonėmis, tačiau bent šiek tiek žinome apie šią problemą ir tarkime, kad galbūt galėsite ieškoti geriausio recepto.

Turime blogų žinių, nežinome tikslaus recepto, kaip praturtėti. Ir iš tikrųjų, niekas nežino. Aišku, „Google“ jo nerasite, todėl saugokitės tų žmonių, kurie jūsų prašo sumokėti mainais į kelis slaptus patarimus, kaip praturtėti (garsusis „Kaip aš praturtėjau Donaldu Trumpu per 3 dienas be jokių pastangų“) ). Patikėkite, šie sukčiai taip pat nežino recepto. Tačiau po ilgo skaitymo ir šiek tiek sveiko proto radome, kokie yra šio recepto ingredientai!

Ką reiškia būti turtingu?

Manome, kad daugeliui iš mūsų praturtėjimas yra savotiškas mitas, kurio neįmanoma pasiekti, kurį galime pamatyti televizijoje, filmuose ar žurnaluose. Ir, žinoma, visada tai susiję su pinigais.

Žodis „turtingas“ turi prasmę, kuri yra asmeniška kiekvienam iš mūsų.

Kai kurie žmonės jaučiasi turtingi, nes gyvena gyvenimą, apie kurį visada svajojo, dirbdami darbą, padedantį jiems pasijusti pilnaverčiams ir mylėti šeimą.

Kitiems tai yra sportinių automobilių, didelio namo paplūdimyje ir visų geriausių kreditorių, skambinančių prie durų prašyti mūsų investicijos, sinonimas. Tai reiškia didelę pinigų sumą, kad galėtumėte sau leisti tokio tipo gyvenimo būdą.

Visa tai mes norėjome pasakyti, kad pirmiausia turime nuspręsti, ką tiksliai reiškia žodis „turtas“ ir kokius kriterijus reikia atitikti, kad būtumėte turtingi.

Kaip apskaičiuoti turtą?

Kai kurie žmonės jums pasakys, kad turtas apskaičiuojamas atsižvelgiant į jūsų pajamas ir tai, ką jau turite. Mes nesame įsitikinę, kad tai yra geriausias būdas tai apskaičiuoti, nes vienas asmuo gali gauti dideles pajamas, bet tuo pačiu ir didesnes paskolas bei skolas ar didesnes išlaidas. Turtus norime laikyti pajamų ir išlaidų skirtumu.

Būtinos savybės, kad taptum turtingas

Išskyrus variantą, jei laimėsite loterijoje, nepraturtėsite per vieną dieną. Tai reikalauja laiko. Pagalvokite apie turtingiausius pažįstamus žmones – sportininkus, aktorius, muzikantus, verslo savininkus. Ilgai užtruko, kol jie praturtėjo. Tai neįvyko staiga, ir jiems teko kovoti gana konkurencingoje aplinkoje.

Norėdami tapti turtingi, jums reikia:

* REKLAMA

  • Išsikelkite aiškius ir tikslius tikslus – rinkitės tikslą realiai, atsižvelgdami į savo poreikius ir svajones. Nebūtina uždirbti 10 000 eurų per mėnesį, jei planuojate gyventi ūkyje be žmonos ir vaikų.
  • Įsipareigojimas siekti šio tikslo, nepaisant kliūčių.
  • Atkaklumas – turėtumėte ir toliau, net sunkmečiu, keltis po kritimo ir tęsti toliau.
  • Nustok tikėti Kalėdų seneliu – pinigai neauga ant medžių, reikia dirbti ir reikia nustoti tikėti stebuklingais turto receptais.
  • Neprivaloma – tikrai norėsite išbandyti įvairius dalykus, kad praturtėtumėte. Kuo daugiau informacijos ir idėjų ieškosite, tuo daugiau galimybių turėsite. Norėdami išlaikyti savo dėmesį, turėsite pasirinkti.

Dabar, kai turite reikalingas funkcijas, pradėkime taupyti pinigus!

Sumažinkite pasikartojančias išlaidas iš naujo derėdamiesi dėl savo sutarčių:

Turite pradėti svarstyti savo išlaidas ir pajamas. Greitai pastebėsite, kad dalis jūsų išlaidų kartojasi kiekvieną mėnesį (draudimas, mobiliojo telefono planas, interneto prenumerata …).
Kiekvienu atveju svarbu patikrinti savo sutartis ir tai, ką siūlo jūsų konkurentai, kad galėtumėte daryti spaudimą, pagerinti sutarties sąlygas ar pakeisti savo verslą. Įsivaizduokite šimtus eurų, kuriuos laikui bėgant galėtumėte sutaupyti.

Sutaupykite kasdien:

Mes suprantame, kad pinigų taupymas yra mažiau patrauklus nei pinigų uždirbimas, tačiau nuo to dažnai reikia pradėti. Turėtumėte perskaityti ankstesnį mūsų straipsnį apie patarimus, kaip sutaupyti pinigų perkant maisto prekes – tai bus gera pradžia. Tai taip pat išmokys finansinės drausmės, o tai yra svarbu, jei norite tapti kažkaip turtingi.

Kuo greičiau sumokėkite paskolas ir skolas:

Skolinimasis kainuoja pinigus, daug pinigų. Lygiai taip pat, kaip ir overdrafto naudojimas. Kodėl tai jums tiek kainuoja? Nes bankai tapo meistrais, kurie uždirba pinigus iš jūsų pinigų. Todėl jie skatina mokėti už daiktus daugiau nei vieną kartą, nes jų tikslas yra priversti išleisti daugiau pinigų nei iš tikrųjų turi. Ir problema ta, kad tai jums daug kainuoja. Per didelis. Dėka sutaupytų lėšų, gautų peržiūrėjus sutartis, ir dienos išlaidų, mėnesio pabaigoje turėsite daugiau pinigų. Šiuos pinigus turėtumėte panaudoti paskolai grąžinti arba bent jau padidinti kiekvieną mėnesį mokamą sumą, kad per trumpesnį laiką liktumėte skolingi (ir taip sumažintumėte skolinimosi išlaidas). Tai turi sniego gniūžtės efektą – jūs pradedate nuo santaupų, tada turite daugiau pinigų, kuriuos paskui naudojate norėdami sumažinti skolas, kad gautumėte daugiau pinigų … Bet jei jums tikrai reikia imti naują paskolą, svarbu tai sužinoti. , kurie yra pelningi internetiniai kreditoriai 2018 m., kurie apsaugos jus nuo per didelių papildomų išlaidų, jei pasirinksite tinkamą kreditorių.

Mėnesio pradžioje atidėkite šiek tiek pinigų:

Kiekvieno mėnesio pradžioje turėtumėte pasilikti tam tikrą pinigų sumą.

Daugelis žmonių laukia iki mėnesio pabaigos, kad įdėtų pinigų į taupomąjį kasą. Bet jei per mėnesį išleidžiama daug, tai mėnesio pabaigoje nėra ko atidėti. Padarykite priešingai ir nustatytą sumą padėkite į saugią vietą mėnesio pradžioje. Tai padės jums sutaupyti pinigų, nes būsite priversti riboti pirkimus.

Investuokite savo pinigus

Pabandykite kuo greičiau investuoti į butą ar namą, nes investavimas į nekilnojamąjį turtą paprastai yra stabilesnis nei investavimas į akcijų rinkas. Tai taip pat yra geras būdas planuoti savo ateitį. Taip pat galite apsvarstyti buto nuomą, kad greitai grąžintumėte pirkinį.

Investuokite į save ir padarykite save vertingesnį

Idėja yra ta, kad pajamos paprastai gaunamos iš pridėtinės vertės, kurią galite suteikti. Ką galite duoti kitiems ir pasauliui? Viena iš geriausių idėjų, kaip padidinti savo potencialą, yra interneto naudojimas mokantis naujų įgūdžių, tokių kaip:

  • Mokytis naujos kalbos
  • Dalyvavimas internetiniuose mokymuose
  • Mokomės programuoti
  • Švietimo diplomo gavimas (per internetines klases ar universitetą dėl sutaupytų pinigų).

„YouTube“ pamokose galite rasti beveik bet kurią temą nemokamai, ir daugelis jų yra tikrai vertingos.

Išvada

Šiame straipsnyje mes jums pateikėme pagrindinius dalykus, kurių reikia laikytis norint tapti turtingu.
Atsiprašome, kad esame šiek tiek realistiškesni, nei galite rasti kituose straipsniuose, ir kad tam reikės jūsų darbo ir kantrybės, tačiau bent jau tikimės, kad dabar einate teisingu keliu.

Ir jei turite kitų patarimų, kaip praturtėti, paskelbkite apie tai mūsų komentarų skiltyje!

Parašykite komentarą