Kaip sumažinti išankstinio grynųjų pinigų kainą

Grynųjų pinigų avanso gavimas yra vienas brangiausių kreditinės kortelės naudojimo būdų. Bet jei jums tikrai reikia trumpalaikių skubių pinigų, yra būdų, kaip sumažinti išlaidas, kad jos būtų gana prieinamos.

Dėl internetinių banko sąskaitų apmokėjimo paslaugų yra lengviau sumokėti avansą, kai tik gaunamas jūsų atlyginimas, prieš tai kainuojant. Kredito kortelių įstatymas užtikrina, kad jūsų mokėjimas panaikins didelių palūkanų likutį prieš senesnes, mažesnių palūkanų operacijas.

Kredito ekspertai įspėja, kad strategijoje yra viena didelė žvaigždutė: ji tinka tik tiems žmonėms, kurie turės lėšų greitai grąžinti avansą.

„Jei tai tik trumpalaikis tarpas, tai gali būti gerai“, – sako Bruce’as McClary, Nacionalinio kreditų konsultavimo fondo komunikacijos viceprezidentas. Bet „jūs turite atakuoti tuos didelio susidomėjimo likučius naudodami bet kokius išteklius, kuriuos turite kuo greičiau išvalyti“.

Pinigų avanso išlaidos gali greitai padidėti. Vidutinė grynųjų pinigų avanso balandis yra beveik 25 proc., Gerokai viršijantis pirkimų tarifą. Mokesčiai paprastai yra 5 proc. Avanso, mažiausiai nuo 5 iki 10 USD. Priešingai nei perkant kreditines korteles, grynųjų pinigų avansams nėra lengvatinio laikotarpio, todėl dienos palūkanų mokesčiai pradedami kaupti nedelsiant.

Tačiau jei esate atsargus, avansas grynaisiais gali būti palyginamas su tuo, ką galėtumėte sumokėti už savo banko sąskaitos pereikvojimą. Paprastai dėl overdrafto imamas 35 USD mokestis už egzempliorių. Žmonės, kurie pasirenka banko sąskaitos pereikvojimo paslaugas, vidutiniškai per metus moka daugiau nei 250 USD, nustatė federalinis tyrimas. Įjungus paslaugą, vartotojams rizikuojama per klaidą perviršuoti kelis pirkinius.

Yra du raktai, kaip išlaikyti avansą grynaisiais pigiais:

  • Greitai sumokėkite. Galvok dienas, o ne savaites. Ir net nesvarstykite mėnesių. Pasibaigus 25 proc. Balandžiui, 1000 USD grynaisiais pinigais bus kaupiamos maždaug 70 centų palūkanos per dieną. Jei sugebėsite sumokėti per kelias savaites, palūkanoms nebus laiko pridėti daug.
  • Laikykite jį mažą. Kortelės ima mokesčius pagal avanso procentą. Bendras mokestis yra 5 proc., Mažiausiai 5 arba 10 USD. Už 5 proc. Daugiausia galite gauti 100 USD, neperžengdami minimalaus 5 USD mokesčio. Jei minimalus mokestis yra 10 USD, daugiausia galite pasiskolinti neperžengdami minimalaus, yra 200 USD. Jei pinigus traukiate iš bankomato, iš aparato taip pat reikės sumokėti kelis dolerius.

Kada svarstyti avansą grynaisiais

Kodėl reikia pasiimti grynųjų, kai turite kreditinę kortelę? Tikslinga naudoti kortelę norint nusipirkti tai, ko jums reikia. Tokiu būdu pasinaudosite mažesniu pirkimų tarifu. Pinigų avansui „Palūkanų normos ir mokesčiai paprastai yra daug didesni nei už pirkimą pardavimo vietoje“, – sakė McClary.

Dabar, kai kortelių skaitytuvai užsuka į lauko šventes, maisto sunkvežimius ir kitas vietas, kuriose anksčiau buvo tik gryni pinigai, atsiskaityti plastiku yra vis lengviau.

Tačiau grynųjų pinigų poreikis gali atsirasti vykdant privatų pardavimą tik grynaisiais, pavyzdžiui, parduodant kiemą. Bankomato kortelės galiojimo laikas pasibaigus kelionei gali būti išspręstas iš kredito kortelės grynųjų pinigų. Užstatas sau ar draugui gali reikalauti avanso grynaisiais arba padengti laikiną nuomos trūkumą. Paskolų iki atlyginimo vartotojai dažnai nurodo automobilio remonto poreikį, kuris paprastai gali būti padengtas perkant kreditinę kortelę, tačiau kartais gali prireikti kelionės į bankomatą.

Kaip tai veikia

Pinigų avanso gavimas iš bankomato yra panašus į banko overdrafto naudojimą norint gauti greitus grynuosius pinigus. Nusineši plastiką į bankomatą ir įvedi PIN kodą. Jei aparatas yra susijęs su jūsų kortelių tinklu, jis išleidžia jūsų grynuosius pinigus, kai sutinkate su mokesčiais. Kortelių įmonės „patogumo patikrinimai“ taip pat yra avansai grynaisiais, kurie turi didesnes ribas nei bankomatai.

Užkulisiuose trumpalaikės paskolos turi didelių skirtumų. Turėdamas sąskaitos pereikvojimą, bankas padengs perviršį kitu jūsų indėliu. Tačiau kredito kortelė leis jūsų grynųjų pinigų likučiui toliau kaupti palūkanas, kol jas sumokėsite. Taigi jūs turite sunaikinti pusiausvyrą ir sustabdyti susidomėjimą sniego kamuoliu.

„Vienas dalykas yra tai naudoti“, – sakė Nina Heck, Baltimorės ne pelno organizacijos „Guidewell Financial Solutions“ kreditų konsultavimo direktorė. „Kitas dalykas yra suprasti visas pasekmes.“

Greitesni mokėjimai

Laimei, Kredito kortelių įstatymo nuostata padeda greitai panaikinti grynųjų pinigų avansą. Pagal įstatymą sumos, kurias mokate per minimalią įmoką, išskaičiuojamos iš likučio, kurio palūkanos yra didžiausios. Taigi net jei kortelėje yra pirkimo likutis, pirmiausia galima sumokėti avansą grynaisiais. Tiesą sakant, nereikia laukti, kol ateis mėnesio ataskaita – kuo greičiau bus atliktas mokėjimas, tuo greičiau bus sustabdytos avanso palūkanos.

“Kai bus įvykdytas minimalus mokėjimas, mokėjimai eina į balansą su didžiausia balandžiu”, – el. Laiške sakė JAV banko atstovas. Bankas buvo vienas iš aštuonių pagrindinių kortelių išdavėjų, paklaususių, kaip paskirstomi mokėjimai. Visi teigė, kad mokėjimai, viršijantys minimumą, eina į didžiausių palūkanų likutį.

Viena labai siaura išimtis susijusi su atidėtu palūkanų balansu. Pagal federalinį 2009 m. Kreditinių kortelių įstatymą, šie balansai, paprastai susieti su ribotos trukmės „nulinės palūkanos“ skatinimu, turi pirmenybę paskutinius du atidėto laikotarpio laikotarpio mėnesius.

Kitas svarbus pranašumas yra greitis, kuriuo lėšos gali judėti į jūsų banko sąskaitą ir iš jos. Nacionaliniuose bankuose, turint mintyje tiesioginį indėlį, darbo užmokesčio čekiuose turėtų būti lėšų kitą darbo dieną po elektroninio mokėjimo, teigia Valiutos kontrolieriaus tarnyba. Panašiai, naudojantis banko internetine sąskaitų apmokėjimo sistema, turėtų būti įmanoma sumokėti kredito kortelės sąskaitą per kelias darbo dienas.

Bankai sako, kad mokėjimams atlikti reikia „kelių darbo dienų“, tačiau siūlo rekomendacijas, kad elektroniniams mokėjimams laikotarpis yra nuo vienos iki trijų dienų, o popieriniams čekiams – nuo penkių iki septynių dienų.

Tarpbankinė ACH mokėjimo sistema (automatizuota kliringo namai) dar labiau pagreitina mokėjimo apdorojimo laiką. „Nuo 2016 m. Rugsėjo mėn. Buvo inicijuotas tos pačios dienos ACH“, – sako Steve’as Kenneally’as, Amerikos bankininkų asociacijos mokėjimų sistemų ekspertas. Kai programa bus išleista 2018 m., Internetinės bankininkystės klientai turėtų turėti galimybę atlikti mokėjimus per vieną darbo dieną. „Tai dar viena priemonė, kurią vartotojai gali naudoti“, – sakė jis.

100 USD avanso išlaidos

Parašykite komentarą